Bacak Kaslarımi İnceltmek İçin Ameliyat Oldum

Çok güzel olmuş. Eski halini bilmesem de şuan cidden harika görünüyor bacakların. Keyfini çıkar bu güzelliğin :)

olumlu yorumları yapan hesapların hepsinin yorumun atıldığı gün açılmış olması:KK70:
Sırf ona destek olmak için üye oldum ve yorum yaptım. Bu yüzdendir :) ne kadar düşmansınız ya. Size ne insanlar istediğini yaptırır. Destek mesajlarına bile bi kulp buluyosunuz? Herkes siz gibi düşünmek zorunda dimi çünkü destekte olan olumlu mesajlar kesin sahte üyelik? :) Bak aylar sonra portala tekrar girdim yeni yorum/görsel vs var mı diye. Seni gördüm. Demek ki açtığım gün girmedim sadece.

Ben de oldum bu ameliyatı salı günü. Kimsenin dalga geçmek hafife almak gibi bir hakkı yok. Ücretini öedeyebildikten sonra herkes istediğini yaptırır.
Ameliyatımı ahmet Karaca’lar’a yaptırdım. Ayrıca diz çevresinde yağlanma vardı onu da aldı. Superdry ile. Benim işlem diz arkasından oldu. Ameliyat 2 saat sürdü. Ameliyattan sonra kendim lavaboya gidebildim ama oturup kalkmak çok zorladı arabaya binmekte aynı şekilde mutlaka birinin yardımını almak gerekiyor. Şu an 3, günümdeyim. Uçakla yaşadığım şehre geldim bugün. Ahmet bey 2. Gün uçağa bilebileceğimi söylemişti uygun saatte uçak yoktu diye kaldı o gün. Sorularınız varsa cevaplarım

olumlu yorumları yapan hesapların hepsinin yorumun atıldığı gün açılmış olması:KK70:
Özelden gelen mesajlari görmedin daha....neden provake ediyorsunuz. Bu konuyla ilgilenen bana her gun ozelden de mesaj atan insanlar var. Bu ameliyatin tecrubesi yok internette. Dolayisiyla yazimi gorup kulübe uye olmalari normal. Benim yazim sayesinde klubun uye sayisi artiyor. Ne guzel iste.

Ben de oldum bu ameliyatı salı günü. Kimsenin dalga geçmek hafife almak gibi bir hakkı yok. Ücretini öedeyebildikten sonra herkes istediğini yaptırır.
Ameliyatımı ahmet Karaca’lar’a yaptırdım. Ayrıca diz çevresinde yağlanma vardı onu da aldı. Superdry ile. Benim işlem diz arkasından oldu. Ameliyat 2 saat sürdü. Ameliyattan sonra kendim lavaboya gidebildim ama oturup kalkmak çok zorladı arabaya binmekte aynı şekilde mutlaka birinin yardımını almak gerekiyor. Şu an 3, günümdeyim. Uçakla yaşadığım şehre geldim bugün. Ahmet bey 2. Gün uçağa bilebileceğimi söylemişti uygun saatte uçak yoktu diye kaldı o gün. Sorularınız varsa cevaplarım
Gecmiş olsun size de. Umuyorum ki saglikla atlaticaksiniz iyilesme surecini. Ara ara yazin sizdeki sonuclari.

Sırf ona destek olmak için üye oldum ve yorum yaptım. Bu yüzdendir :) ne kadar düşmansınız ya. Size ne insanlar istediğini yaptırır. Destek mesajlarına bile bi kulp buluyosunuz? Herkes siz gibi düşünmek zorunda dimi çünkü destekte olan olumlu mesajlar kesin sahte üyelik? :) Bak aylar sonra portala tekrar girdim yeni yorum/görsel vs var mı diye. Seni gördüm. Demek ki açtığım gün girmedim sadece.
Agziniza saglik

C Cericevri Eski halininin resmini de atar mısınız , farkı görmek isterim .
Eski halinin fotosunu isteyen cok oldu fakat elimde eski halimi gercege uygun gostericek aradaki farki net ortaya koyucak belirgin bir fotom yok. Ya corapli fotolarim var ya da pantalon ya da ciplak olsa bile kadrajdan dolayi gercekligini yansitmayan fotolar var. Bu nedenle yablis b

Eski
C Cericevri Eski halininin resmini de atar mısınız , farkı görmek isterim .
Eski halinin resmini isteyen cok var. Fakat bacaklarimi gosteren fotolar ya corapli ya pantalonlu. Ciplak haliyle olan bir kac fotom ise gercekligi yansitmiyor ne kaslarim belli fotoda ne de bileklerin farki ayirtedilebilir. Dolayisiyla yanlis bir mukayese olmasin diye eski halini yayinlamadim. Ameliyat oncesi oncesi sonrasi fotolarim ise ahmet hocada ki bana kalirsa onlar bile aradiki olumlu farki yansitmiyorlar. Ben biliyorum ne kadar degisimin oldugunu ve memnunum. Ama tarif edebilirim eski bacaklarimi. Baldirlarda fazlasiyla belirgin kaslar. Ayak parmak uzerine basmadan bile belirgindi. Ve daha kalin bilekler. Simdi tabiki ipince bilegim yok ama oncesine gore ciddi farkla olumlu daha guzeller. ☺☺☺☺ son halinin fotosunu cekerken bile fazlaca poz cektim en gercege uygun olani yayinladim

Son düzenleme:
Cok naziksin

Ben bu ameliyati olmak icin borca girdim. Sen dalgani gecemezsin. Herkesin onceligi hissiyati farklidir. Ameliyata girdigimde tek basimaydim refakatcim bile yoktu. Ameliyat oncesi aylarca acaba bir bilen yaptiran varmidir diye ne kadar aradim. Sorucagim bir soruya cevap vericek veya tecrubelerini ayrintili okuyabilicegim biri o an icin benim gozumde cok onemliydi. Ben bulamadim. Belki ilgilenen birileri yazdiklarimi okur diye uye olup buraya yazdim. Kafana göre yorum aticagin yer degil burasi. Dalgani kendinle gec en iyisi sen. Yeter artik. Hassas davraniyor ozelden gelen mesajlari bile tek tek cevaplamaya calisiyorum. Yazimi yazdigimdan beri topa tutuldum. Ne kadar batti size ya...ilgilenmiyorsan ne durup okuyup yorum atiyorsun

Eski

Eski halinin resmini isteyen cok var. Fakat bacaklarimi gosteren fotolar ya corapli ya pantalonlu. Ciplak haliyle olan bir kac fotom ise gercekligi yansitmiyor ne kaslarim belli fotoda ne de bileklerin farki ayirtedilebilir. Dolayisiyla yanlis bir mukayese olmasin diye eski halini yayinlamadim. Ameliyat oncesi oncesi sonrasi fotolarim ise ahmet hocada ki bana kalirsa onlar bile aradiki olumlu farki yansitmiyorlar. Ben biliyorum ne kadar degisimin oldugunu ve memnunum. Ama tarif edebilirim eski bacaklarimi. Baldirlarda fazlasiyla belirgin kaslar. Ayak parmak uzerine basmadan bile belirgindi. Ve daha kalin bilekler. Simdi tabiki ipince bilegim yok ama oncesine gore ciddi farkla olumlu daha guzeller. ☺☺☺☺ son halinin fotosunu cekerken bile fazlaca poz cektim en gercege uygun olani yayinladim
Sonuçtan memnunsanız , Yen'i hali sizi mutlu ediyorsa en önemlisi bu , sağlıkla bir ömür keyfini çıkarın inşallah .

Gecmiş olsun size de. Umuyorum ki saglikla atlaticaksiniz iyilesme surecini. Ara ara yazin sizdeki sonuclari.
İlk duşumu yarın alacağım. Parmak ucu açık basenlere kadar olan varis çorabını kullanıyorum. Duştan sonra nasıl giyerim acaba. Soymaya korkuyorum tekrar giyerken canım acır mı

İlk duşumu yarın alacağım. Parmak ucu açık basenlere kadar olan varis çorabını kullanıyorum. Duştan sonra nasıl giyerim acaba. Soymaya korkuyorum tekrar giyerken canım acır mı[/QUO
Yavas yavas cikarticaksin. iyilesme surecinin zorluklari. Zaten o corap insani zorluyor. Ama tedavinin en onemli parcasi. Benim cikartirken bi sure bileklerim acidi. Ama dayanilmicak gibi diildi

X