Bacak Kaslarımi İnceltmek İçin Ameliyat Oldum

Amaç ne anlamadım.
Nasil bir spor yaptınız ki bacaklarınız rahatsız olacak şekilde kaslandı.
Benimde kol bileklerim incecikken bacak bileklerim baya kalın ama bence gayet düzgün bacaklarım,bu sebeple bileklerim de gözüme batmıyor. Ameliyat olmayı düşünmedim hiç. Bence hayati birşey değil yani,geçinip gidiyoruz.

Konuyu yanlis yere acmissin. Ayak bilegi cidden kötü görünüyor kalin iken. Ama keske kaslari kestirmeseydin. Pilatesle sekillendirirdin belki? Neyse olan olmus gecmis olsun

Kimin neyi niçin yaptirdigi neden sizi alakadar etti? Madem sizin icin tuhaf dahil olmayin o zaman konuya ve kadinlar kulubunun amacini şaşirtmayin. Bunu yaptiran ve yaptirmak isteyen onlarca insan var. Bu forum yadirgayanlarin anlamasi veya taslama icin açilmadi tecrubesi olanlar tecrubelerini paylasir soru sormak isteyen sorar vs...gereksiz yere forumu işgal etmeyin. 3 aydir ozelden mesaj alfim ve bir cok kisinin sorularini ozelden cevapladim. Cok soru geldi diye tekrardan kendik baslik actim. Bilip bilmeden bu yorumlar nedir? Tuhafsiniz bazilariniz.

Ronaldo gibi bacagi olan biri olarak konuşuyorum
anam o eziyete deger mi yaffff
Ay lav ronaldo bacağim
Bana göre o eziyete degerdi. Sizi ilgilendirmiyorsa bu forumda işiniz nedir. Bilgi ve tecrube paylasiminin amacini saptirmayin lütfen. Ilgilenenler yazicak ve gerekli bilgileri alicaktir

Bişey sorcam estetik için 10 gün yatalak kalmaya değdi mi? Tuvalete kendi başınıza ne zaman gittiniz?
Ben estetik yaptırsam anam bakmaz bana :deli:
Ama çok bilgilendik sayenizde Ahmet hocama gel beni doğra günlerce yatalak kalayım diye bir ara uğrar her yerimi kestiririm:bicak:
Yatalak kaldigimi nerden cikardiniz. Ben oyle bisi yazmadim. Sizin tekrar okumanii rica ederim. Bu arada neyin neden neye degicegine siz mi karar vericeksiniz?

S
Kimse kusura bakmasin da en onemli hareket organi olan bacaklari sirf daha estetik(!) duruyor diye sakatlamayi ANLAMIYORUM...
Sakatlamak derken. Sakat oldugumu neden dusundunuz. Eskisinden daha saglikli yuruyor kosuyorum. Hangi ameliyatin ardindan dinlenme istirahat suresi olmuyor?

Amaç ne anlamadım.
Nasil bir spor yaptınız ki bacaklarınız rahatsız olacak şekilde kaslandı.
Benimde kol bileklerim incecikken bacak bileklerim baya kalın ama bence gayet düzgün bacaklarım,bu sebeple bileklerim de gözüme batmıyor. Ameliyat olmayı düşünmedim hiç. Bence hayati birşey değil yani,geçinip gidiyoruz.
Hayati bisiden dolayi estetik olunur mu sizce? Hayati bisi derken? Meme estetigi hayati midir? Adi ustunde estetik...kisiye gore degisir.

X