Bacak Kaslarımi İnceltmek İçin Ameliyat Oldum

Deniycem bunu agirligimi kaldirabilirsem ip atlarim ins tesekkurler :))
İp atlamaya karar verirsen eğer bir beden küçük sporcu sütyeni giy. Kip dursun. Aksi takdirde göğüste sarkma olabiliyor. Ben bir beden küçük sütyen ve üzerine, yine bir beden küçük sporcu atleti giyip atlamıştım. Hiç sorun yaşamadım. Birde sakın yalınayak atlama, mutlaka uygun bir spor ayakkabi giyin. Aksi takdirde ayağını incitebilirsin.

İp atlamaya karar verirsen eğer bir beden küçük sporcu sütyeni giy. Kip dursun. Aksi takdirde göğüste sarkma olabiliyor. Ben bir beden küçük sütyen ve üzerine, yine bir beden küçük sporcu atleti giyip atlamıştım. Hiç sorun yaşamadım. Birde sakın yalınayak atlama, mutlaka uygun bir spor ayakkabi giyin. Aksi takdirde ayağını incitebilirsin.
Evet sarkma ihtimalini duymustum . Ip alinca deneyecegim bunu tesekkurler :) komsularda zile basmaz insallah :) bir de bogazi tutarsam tamamdir :)

Ne kadar tuhaf insanlarsınız ya cidden. Bir Allah kulu da şuraya düzgün bir şey yazmamış. Yok reklam yok şu yok bu yazmışlar. Aynı sorun bende de var ve psikolojimin nasıl bozulduğunu ben biliyorum inşallah birgün bu ameliyatı olursam dünyadaki en mutlu insan ben olacağım.Başına gelmeyen anlamıyor belkide. Halbuki çok güzel biri olduğumu söylerler hep ama yıllarca cok yıprattı benı bu durum. Benim de bacaklarım kaslı.

Ve şunu anlayamadım burada onlarca burun estetiği doktorunun reklamı yapılırken insanlar buna inanıyor ama böyle bir ameliyat adı altında konu açılınca adı reklam oluyor . Cidden dalga geçip hafife alanlar sanki dünya güzeli :)))

Eğer böyle bir ameliyata ihtiyaç duymuyorsanız başka başlıklarda gezin lütfen... ''Ne kadar kötü insanlar varmış'' dedirtmeyin

Çene estetiği için bile 1000 defa düşünüyorum. :deli: Boşver gardeş bacak estetiğini allah sağlık versin amin :KK47:
Senin için çene estetiği gerekliyse ben de buna ihtiyaç duyuyorum mesela ... Ama çene estetiği başlıklarına girip senin gibi ne yapacaksın ne gerek var demiyorum . Bana göre de çene estetiği zor ve gereksiz .
Bence çene estetiği başlıklarında gezmeniz daha akıllıca.

Estetik amaçlı yaptırmış belli de, ne alaka...bir bacak estetiği reklamı eksikti burda. 2 kere doktor adı verip, iyi ki de yapmışım...

Oldu, teşvik ettin; sen yaptın biz de yaptırırız. Bu konuyu okuyup bacaklarından kas aldırmaya giden olacak mı ki?

Para ver, 10 gün eziyet çek, 3 ay da varis çorabıyla dolaş... gerçekten bununla kalırsa tabi.

Kimse size hadi estetik yaptırın dememiş farkında mısınız? Benim bu estetiğe ihtiyacım var ve yazdıklarından faydalandım. Benim gibi ihtiyacı varmış,yaptırmış ve iyiki diyor bunda anormal olan ne acaba? Tıpkı burun ameliyatı olan birinin ameliyattan sonra çok memnunum demesi gibi bir şey ...

Senin için çene estetiği gerekliyse ben de buna ihtiyaç duyuyorum mesela ... Ama çene estetiği başlıklarına girip senin gibi ne yapacaksın ne gerek var demiyorum . Bana göre de çene estetiği zor ve gereksiz .
Bence çene estetiği başlıklarında gezmeniz daha akıllıca.
Merveeeee anlatamazsinnnn anlamazlarrrrrr

Ne kadar tuhaf insanlarsınız ya cidden. Bir Allah kulu da şuraya düzgün bir şey yazmamış. Yok reklam yok şu yok bu yazmışlar. Aynı sorun bende de var ve psikolojimin nasıl bozulduğunu ben biliyorum inşallah birgün bu ameliyatı olursam dünyadaki en mutlu insan ben olacağım.Başına gelmeyen anlamıyor belkide. Halbuki çok güzel biri olduğumu söylerler hep ama yıllarca cok yıprattı benı bu durum. Benim de bacaklarım kaslı.

Ve şunu anlayamadım burada onlarca burun estetiği doktorunun reklamı yapılırken insanlar buna inanıyor ama böyle bir ameliyat adı altında konu açılınca adı reklam oluyor . Cidden dalga geçip hafife alanlar sanki dünya güzeli :)))

Eğer böyle bir ameliyata ihtiyaç duymuyorsanız başka başlıklarda gezin lütfen... ''Ne kadar kötü insanlar varmış'' dedirtmeyin

Merveeee gercektennnn anlamazlarrrrr sen ugrasma bunlarla. Bana sormak istedigin, yazdiklarim arasinda yetersiz gelen bisi var ise sorabilirsin severek cevaplarim

Boş ver...herkes boş işler peşinde. Ben bunu senin gibi ihtiyaci olan birileri görür de okur faydalanir diye yazdim

Son halim:KK66: :) iyilestikten sonra eski halimden saglik acisindan zerre degisim yok. Halen ziplayabiliyorum:KK66: Ama estetik acidan degisim muhtesem! Ben mutluyum kim ne derse desin! Cok da fifi!
20170803_230532.jpg

X