BABAMLA BERABER ANNEMİ ALDATTIK.

nice1985

Başka dallara tutunmak yerine, kendime ağaç oldum.
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
3.181
3.063
Konularımı biliyorsunuz. Az önce oğlum cezaevinden görüntü aradı… aslında gün içinde bir arkadaşı annesini arıyor Yusufun annesini ara akşam görüntülü arıycak babası da olsun demiş… o hanımefendi beni aradı söyledi…

Oysaki oğlum babasında görüntülü arayabiliyor… ilk gün de böyle bir talepte bulunmuştu üzülmesin diye toplandık.. sonra ziyarete gelince babam hepinizi alıp getirecek dedi,,, bu akşam da hani babam dedi .. anneciğim onunlada görüşüyorsun görüntülü buraya gelmesine gerek yok dedim… ağladı,,, ben neden burdayım ,,, bi düşünsene neden . Dışarıdayken yapamadım ben buraya düştüm benim için birleşin anne dedi ağladı.bizde ablası, kız arkadaşı hepimiz ağladık..

Kapattıktan sonra kız arkadaşı ağladı. Yakslanmadan bir kaç gün önce ona dedimki neden dalıyorsun ??? Hiç kimseye anlatmadım ,, bir tek sana anlatabilirim, ben küçükken spor kulübüne gidiyordum, babam beni götürüyordu. Orda bir arkadaşımın annesine aşkım dediğini kadının da ona aşkım dediğini duydum… ve anneme söyleyemedim,

BİZ BABAMLA BERABER ANNEMİ ALDATTIK.

Konularımı biliyorsunuz. Az önce oğlum cezaevinden görüntü aradı… aslında gün içinde bir arkadaşı annesini arıyor Yusufun annesini ara akşam görüntülü arıycak babası da olsun demiş… o hanımefendi beni aradı söyledi…

Oysaki oğlum babasında görüntülü arayabiliyor… ilk gün de böyle bir talepte bulunmuştu üzülmesin diye toplandık.. sonra ziyarete gelince babam hepinizi alıp getirecek dedi,,, bu akşam da hani babam dedi .. anneciğim onunlada görüşüyorsun görüntülü buraya gelmesine gerek yok dedim… ağladı,,, ben neden burdayım ,,, bi düşünsene neden . Dışarıdayken yapamadım ben buraya düştüm benim için birleşin anne dedi ağladı.bizde ablası, kız arkadaşı hepimiz ağladık..

Kapattıktan sonra kız arkadaşı ağladı. Yakslanmadan bir kaç gün önce ona dedimki neden dalıyorsun ??? Hiç kimseye anlatmadım ,, bir tek sana anlatabilirim, ben küçükken spor kulübüne gidiyordum, babam beni götürüyordu. Orda bir arkadaşımın annesine aşkım dediğini kadının da ona aşkım dediğini duydum… ve anneme söyleyemedim,

Kim kimi aldatmış?

Konunun anlasilmasi kpss deki Türkçe sorularindan daha zor olmuş
Anlayan biri hayrına açıklar mi

siz zaten ayrılmışsınız, yıllar önce de aldatılmış olmanızın bir önemi yok artık. sanırım burada oğlunuzun eşiniz sebebiyle maddeye başladığını söylemek istiyorsunuz. çocuk ne azaplar çekmiş çocukluğundan beri gibi. ama bu şekilde dramatik düşünmeyin artık. bunun size bir faydası yok. oğlunuz drama yaptıkça siz de onun moduna giriyorsunuz ve topluca dibe çekiliyorsunuz. biraz ayakları yere basar şekilde tepkiler verirseniz oğlunuz da belki gerçekliğe o kadar çabuk çekilir. sizin bu toplu dram haliniz hiç birinize iyi gelmeyecek.

Konularımı biliyorsunuz demiş, bilmeyenler olarak başka çaremiz yok😂

o zaman amme hizmeti gelsin:

Bu metinde, anlatıcı, oğlunun cezaevinden aradığı bir anıyı ve duygusal bir konuşmayı paylaşıyor. Metnin ana fikri, oğlunun cezaevinde yaşadığı pişmanlık ve ailesiyle olan karmaşık duygularını ifade ediyor. Oğul, ailesinin birleşmesi ve onu desteklemesi gerektiğini vurgularken, kendisini suçlu ve pişman hissediyor.

Metnin sonunda ise, anlatıcı oğlunun çocukluk dönemine dair travmatik bir hatırasını paylaşıyor. Bu hatıra, babasıyla birlikte annesini duygusal olarak aldatma deneyimini içeriyor. Oğul, küçükken bir arkadaşının annesiyle babasının "aşkım" gibi samimi bir şekilde konuşmasına tanık olmuş ve bu durumu annesine anlatamamış. Son cümlede, oğul "Biz babamla beraber annemi aldattık" diyerek bu deneyimin ona yaşattığı suçluluk duygusunu ifade ediyor. Bu ifade, belki de babasıyla olan ilişkisine dair karmaşık duygularını ve annesine karşı duyduğu suçluluğu gösteriyor.

Amerikan filmi havası var o eski olayda. Çocukları futbola giden 2 ebeveyn saha kenarında seyirciyken tanışır ve eşlerini aldatırlar hani, o vibe ı aldım.

Galiba hapishaneye giren oğlunun sevgilisinin babası annesini aldatıyormuş ve bu kız annesinin aldatıldığını biliyormuş ama ben konunun başı ile sonu arasında bir bağlantı bulamadım
Eşim beni aldattı bende ayrıldım. Ve o pislik adam onu affetmedim diye oğlumu benden ayırdı… oğlumu parklara serserilerle gezmesine izin verdi… oysa oğlm okul birincisiydi, okuldan atıldı, madde kullanmaya başladı… 10 gün öncede konu açmıştım. Oğlum cezaevine girdi diye.bu günde az önce yazdıklarım yaşandı… biz ayrılalı 8 sene oldu bu arada.

X