Babamın duaniza ihtiyaci var

Canım benim, babanın iyi olmasına çok sevindim. Allah beraber yaşayacağınız daha güzel günler nasip etsin.Seviliyorsun

Çook mutlu oldum daha da iyileşsin hemencecik inşallah öpüyorum ellerinden

Babanın iyleşmesine sevindim daha iyi olacaksağlıkla sihatle daha nice güzel günler anılar biriktireceksiniz

Çok sevindim MssPARE
Allahım inşallah daha da iyi olmalarını nasip edecek, fizik tedaviye başlayınca iyileşme de hızlanır, şu anki haline bile bin şükür, artık evde ve sizinle ya, gerisi de gelecek zamanla

Gözün aydın, tekrar çooooooook geçmiş olsun, babana şifa veren Allah inşallah şifa bekleyen derman arayan herkese babanla yaşadığınız mutluluğu yaşatsın

canım benim ne mutlu çok sevindim inanki çok şükür Rabbime dualarımız kabul oldu , dahada iyi olucak sürekli yazmak istemedim başın kalabalık diye sen msait olunca yazarsın diye ve çok güzel haberlerle geldin bütün dualarınada canı gönülden amin canım ağzına sağlık

Çok sevindim parecim babanın daha iyi olmasına,bundan sonra daha da iyi olacak çok geçmişler olsun

çok çok sevindim canım
inşallah daha da iyi olur babacığın

ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH BABANA UZUN SAGLİKLİ ÖMURLER VERSİN DAHADA İYİ OLACAK ALLAHİN İZNİYLE.

Masallah masallah, Rabbım olmamısa döndürsünSaglık sıhhat uzun omur diliyorum, ya Şafii isminin bereketi üstlerinden eksik olmasın, amin

Şükürler olsun Çok sevindim, Allah size bağışladı onu. Gözlerim doldu. Daha da iyi olacak. Gözümüz aydın.

Parecim çok çok sevindim
Bu kadar oldu ya, gerisi de gelir eski sağlığına kavuşur babacığın. Allah kalıcı şifalar versin
Annene de babana da sağlıklı uzun ömürler versin. Senin güzel günlerini görsünler.
Allah seni ummadığın güzelliklerle mükafatlandırsın canım, ailene karşı böyle hayırlısın

Güzel dua ve dileklerine yürekten amin diyorum.

22 haftalık hamileyim. Ağladım yazıyı okuyunca sevinçten. Çok şükür canım Rabbim size bağışlamış. Hic dert etme zamanla toparlar, yanınıda ya ona şükret. Sende babanın eli kolunayağı ol bu süreci onun için kolaylaştır. O şimdi her zamanlinden daha kırılgan olabilir hep alttan al, bir erkek için zor bir durum öyle empati kur. Ne derse desin boynuna yapış öp onu. Red etmeye kalktıgında bu zor zamanlarındaki hislerin gelsin aklına onu kırma hic. Cok mutlu oldum yaaa. Allah sağlıcakla uzun ömürler versin inşallah

Canımmm parem babanın iyilesmesine çok sevindimm daha da iyi olacak Allah'ın izniyle. Ne güzel dualar etmişsin. Allah senden de razı olsun. Sağlık sıhhat versin hepimize inşallah zorluk göstermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…