Babamın duaniza ihtiyaci var

Maşallah
Çok sevindim, gözünüz aydın sağ salim evinize dönmüşsünüz
Rabbim bir daha yaşatmasın, tez zamanda eski sağlığına kavuşsun amca

Çok sevindim inan ki Rabbim bir daha yaşatmasın

Çok sevindim canım hamd olsun şükür olsun

Çok şükür, elhamdülillah. Rabbim daha güzel günler nasip etsin sağlık sıhhatle inşallah

Çok şükür canım Rabbim şifa versin Daha iyi olsun inşallah
Rabbim başınızdan eksik etmesin

Çok sevindim param Allah gönlüne göre versin hep

Ah canımmm çok sevindim duygulandım walla. Benim babam da zamanında yüz felci geçirmişti yamukluk tek taraf daydı ve ben ona banyoya bir resim asmıştım aklıma geldi o yıllar :) banyodaki resimde egzersiz resim vardı her sabah yüzünü yıkamaya gittiğinde yapıyordu mesela resimdeki adam A O ve U harfini söylüyor bu şekilde çene ve yüz kaslarını çalıştırdık geçti şükür yürümesi de öyle inşallah egzersiz yaptıkça düzelir siz fizik tedaviyi beklemeden evde ufak ufak hareketler masajlar yapın

Yaa çok güzel bir haber parem çok sevindim inşallah zamanla o eski sağlığına da döner amcamız. Annene de babana da Rabbim kalıcı şifalar versin parem. Rabbim sana da senin gibi hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda gönlünce olsun inşallah her şeyin. Allah senden razı olsun canım benim

Çok şükür parem çok sevindim. Rabbim daha iyi etsin inşallah

Çok şükür çok sevindim. Daha iyi olacak inşallah.Allah başınızdan eksik etmesin. Benim babam da hastanede şuan Allah herkese şifa versin

Çok daha ağır süreçlerden geçmiş babasının sağlığıyla neredeyse 20 yıldır imtihan olan bir evladım ben pare hanım
Hem okudum hem ağladım
O kadar iyi biliyorum ki neler yaşadığınızı hissettiğinizi
Gerçekten yalnız değilsiniz
Birinin size dua etmesi kadar büyük bir nimet yok
Allah ın izniyle tehlikeyi atlattı zor kısmı bitti bundan sonrası çok daha kolay
Toparlanacak İnşaallah biraz zaman ve emekle daha çok yeni biraz daha sabır kardeşim
Toprağa dokunmaya başlayınca hele süreç nasıl hızlanacak şaşıracaksınız toprak şifadır
Allah sabrınızı artırsın güç kuvvet versin
Dualara devam

Rabbim sabırlar versin güç kuvvet versin ...şifalar yağdirsin Hz Eyyub peygamberimize verdiği şifalardan versin babaciginiza

Zor çok zor yaşadık Rabbim ne bir daha yasatmasin neden başkasının başına gelsin

Benim annem hep hastadır.Babam hasta olsa dahi bize hiç hissettirmezdi kendi kendine dr gider ilaçları içer kendi işini kendi yapardı...Hiç bizler babamızı hasta görmedik ağrım var sızım var demezdi ...birden bire bunu yaşayınca hani anlatmak istersin de bir sürü kelimeler geçer aklından ama hiç biri yetersizdir aynen böyle oldu yoğun bakımda babamı çırpınırken görmek kötü görmek öyle ağırdı ki anlatamam yok kelime yok ...şükür hepsi geçti Rabbim bir daha yasatmasin...

Sizler 20 yıldır dile kolay ,kimbilir neler yaşadınız zor imtihan inşallah her imtihanın sonunda güzel kapılar açılırmış arkadasim dilerim o kapılar en sonuna kadar açılsın size... yaptığınız hizmet emek sabır sizlere cennetten köşkler hazırlasın hem bu dünya muradı hem ahiret muradı alın....Rabbimin bir bildiği var diyoruz elimizden gelen dua Allah usandırmasın bıktırmasın hepimiz bu dünyada emanetiz imtihanlarımız kolay olsun ...çektiklerimiz cennette mekanımız olsun....Rabbim sizlere güç kuvvet versin...Babanız için Yasin süresi okuyacam inşallah mevlam kabul etsin....

Bütün hasta olan hastanede yatan evinde yatan hastalarımıza gitsin bu süre Kuranın kalbidir Şifadır inşallah hastalarımıza şifa olsun

Çok sevindim inşallah kısa sürede eski sağlığına kavuşur birlikte güzel nice nice yillariniz olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…