Babamın duaniza ihtiyaci var

Bilmukabele
Tüm güzel dileklerinizin misliyle karşılık bulun İnşaallah
Şifa Rabbimden elbette o dilerse olur ama artık babamdan geçti pare kardeşim
Onun hastalığı iyileşecek birşey değil, yaşı da 79, o da ben de alıştık artık
İnsanlar anlamıyor hastalığa alışılır mı diyor ama alışılıyor
Ama babacığınızın durumu benimki gibi değil Maşaallah, birkaç ay sonra eskisinden de iyi diye konu açacaksınız buraya İnşaallah

Amin amin amin

Gözünüz aydın çok sevindim. Allah sağlık sıhhat versin. Allah ayırmasın . Bu kadar insanın dua gücü ve babanızın yaşam gücü kuvvetli gelmiş. Ne mutlu sizlere

Cokk geçmiş olsun inşallah

Paremmm canımsın yüreği güzel dua arkadaşım Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Bir daha yaşatmasın sağlıkla sıhhatle huzurla nice güzel günler yaşayın hep birlikte

Çok çok geçmiş olsun tekrardan. ALLAH tez vakitte anneciğine, babacığına ve şifa bekleyen kim varsa hayırlısıyla kolaylıkla kalıcı şifalar versin aminnnnnnn

Senden de Allah razı olsun iyiki varsın

Maşallah, çok sevindim

Çok sevindim canım Rabbim sizlere bağışlasın çabucak toparlar inşallah benim dedemde felç geçirmişti gerçekten çok azimliydi ve yoğun fizyoterapi sayesinde kalkıp yürümeye başlamıştı azim gerçekten çok önemli Rabbim güç kuvvet versin hepinize

Pareeee, çok ama çok sevindim. Birlikte sağlıkla çok daha güzel günleriniz olsun inşallah En kısa zamanda eski sağlığına kavuştursun Rabbim.

Nasıl mutluyum anlatamam yaa çok duygulandım Allahim ayaklarina taş degdirmesin sevdiklerimizin

Rabbim daha da iyi etsin inşallah daha da iyi olacak inşallah Allah'ın izniyle sen de bize çok güzel bir dua etmişsin Allah razı olsun

Çok sevindim inşallah çok daha iyi olur baban ..ve annen de sanırım rahatsızmış .. inşallah sağlıklarına kavuşurlar eskisi gibi , inan çok mutlu oldum senin adına , güzel haberlerini beklerim

Bir de MssPARE cim , çok kolay değildi bu süreçte yaşadığınız şeyler .. babacığının durumu daha iyi şimdi inşallah da daha iyi olur .. sana bir tavsiyem babanı öpücüklere boğ ve onu ne kadar sevdiğini her fırsatta söyle sarıl ve annenin de tabi ki , bütün sevgini göster .. çünkü bazen fırsat olmuyor .. ya da hayatta yaşarken düşünemiyorsun birgün aileni babanı , anneni kaybedeceğini aslında düşünüyorsunda konduramıyorsun . Şimdi sen hep onların yanındasın zaten bütün sevgini göster .

Elimden geleni yapıyorum canım ne güzel yazmışın teşekkür ederim ⚘⚘
Aynen birgün hepimiz gideceğiz ama işte sı var ...insan bunu derken düşünürken bile içi parçalanıyor ben hiç ayrılmadım annem babamdan konduramıyorum korkuyorum
Fakat en hakiki gerçekte var bir yanda

Yine de duam benim için ailem için herkes için muhtaç etmesin yataklara yatırıp el ayaktan düşürüp ağır imtihanlar vermesin imanla kimseye yok olmadan gitmek ....Rabbim zorlastirmasin

Amin canım

Çok sevindim canım parem,cok daha iyi olacak ikiside inş,rabbim sanada güç kuvvet versin inşallah

İnşaAllah herşey iyi olur

Çok şükür gözünüz aydın olsun sağolsun başınızda olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…