Babamın duaniza ihtiyaci var

Paremin babası servis de tedavisi devam ediyormuş. sol tarafında sorun varmış ayağına basamıyormuş, konuşması bazen çok düzgün bazen karışıyormuş
İnşaAllah geçer duanızda unutmayın

Son durumu nasıl canım MssPARE
MssPARE çok geçmiş olsun babana,acil şifalar diliyorum.
1 Yasin ve 1000 Ya şafi okudum .Rabbim şifalar versin.
1 yasin okuyabildim. Tez zamanda Allah şifasını versin babanızın ve tüm şifa bekleyen hastalarımızın. Rabbim sevdiklerine bağışlasın.
Servise çıktığına sevindim.
İnşallah daha iyi olacak
MssPARE yeni gördüm Allah acil şifalar versin inşallah şu an okuyamıyorum ama dua edicem baban için

Allah razı olsun kızlar Rabbim sizinde dualarini:i kabul etsin iyi güzel dileklerinize teşekkür ederim ⚘⚘

Babamın sol tarafıyla ilgili sıkıntısı var kolu ve ayağını kullanmakta zorlanıyor

Dualarınızı eksik etmeyin Allah razı olsun❤⚘

Fizik tedavi ile düzelebilir mi acaba parişim

Maaşallah Rabbim şifa versin.Darisi kardeşimin başına sağlıcakla bizde servise çıkarıp oradan da yuvamıza getirelim afiyetle şifa ile sağlıkla kalıcı olarak tez zamanda

Allah rızası için benimde kardeşim yoğunbakimda onun içinde okur musunuz sağlıcakla afiyetle şifa ile kalıcı şifalar versin Rabbim,taburcu olup evimize yuvamıza getirelim sağlıcakla afiyetle şifa ile tez zamanda.

Ben kendim için bu zamana kadar ne dua ettiysem Rabbim nasip etti.
Şimdi sizin için dua edicem. 1750 Ya Şâfi alayım. Düz 15.000 kalsın.
Kardeşim içinde dua eder mısınız.Rabbim şifa versin ,sağlıcakla afiyetle , kalıcı şifa ile yogunbakimdan taburcu olup evimize yuvamıza getirelim tez zamanda

İyi haberlerini alalım yeter ki,çok geçmiş olsun.

Rabbim şifa versin tez zamanda babanıza.Musait olduğunuzda kardeşimin yogunbakimdan sağlıcakla tez
Allah yâr ve yardımcınız olsun. Tabiki ederim. İnşallah Rabbim kabul eder.
Allah razı olsun.Cok teşekkür ederim.Duaniz şifamiza vesile olsun

Fizik tedavi ile düzelebilir mi acaba parişim
Kurbikim düzelebilir diyorlar durum ve hastanın taşısa önemli diyorlar tam.nmet bit şey demiyorlar yüzde yatmış olabilir belkide hasar kalır belki düzelir diyorlar babam azimlidir inşallah Rabbim kuvvet verecek ve düzelecek ....dualarınızdan unutmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…