babama söylediklerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailede çok ciddi kopukluk var belli ki..
Sadece maddi yönden anne baba olunmuyor malesef.. çok geçmiş olsun inşallah bir an önce sağlığına kavuşursun..

Hangi oyunu oynuyorsun merak ettim ? Bende bir ara bağımlıydım da onlıne oyunlara.
Herkesin yazdığı gibi babanı haksız buldum. Önceliği çocuğu olmalıydı.
Şimdi gittiği tatilde içi rahat edecek mi acaba?
Sizin sözleriniz de ağır olmuş tabi ki. Ama işte fitili ateşleyene bakmalı birazda.

pubg,h1z1,automata,dead by daylight oynuyorum şu an en çok. ama tabi csgo vs sürekli oynarım. steam hesabımda 50 den fazla oyun var. bağımlılık işte.

Tepkinizde çok haklısınız lakin söyledikleriniz ağır olmuş cidden.
Siz kendi doktorunuzun başlattığı tedaviye devam edin, bundan sonra babanızı dinlemeyin

pubg,h1z1,automata,dead by daylight oynuyorum şu an en çok. ama tabi csgo vs sürekli oynarım. steam hesabımda 50 den fazla oyun var. bağımlılık işte.

Benimde steam hesabım vardı çok oynardım dediğin oyunları biliyorum.
Gerçekten nasıl bağımlı yapıyor insanı.
Bir ara evden çıkmazdım, kimse gelsin falan istemezdim ayy ne günlerdi ya :)
Sonra sonra bıraktım komple çünkü bir şeye bağımlı olmayı sevmiyorum.

Biraz saat olarak azaltsan, baş ağrılarının artmasının sebebi olabilir, gözleri de bozuyor biliyorsun sürekli ekrana bakmak.

ilgilenmez maalesef. ya da ilgilenir bilmem daha haberi yok ama buraya gelmeden önce kendisine de cenazene bile gelmem demiştim.
Neden bu fevrilik. Asilik ? Beyninizdeki kistten dolayı mı acaba ? Hep mi böyle çevrenizdeki insanları kırıp döküyordunuz yoksa ?

Neden bu fevrilik. Asilik ? Beyninizdeki kistten dolayı mı acaba ? Hep mi böyle çevrenizdeki insanları kırıp döküyordunuz yoksa ?

hep böyleydim. annem ve babama karşı özellikle. küçüklükten geliyor yani ki zaten öfke problemim için destek alıyorum.

uyarı:konu uzun.

herkese selamlar, umarım hepiniz güzel bir gün geçiriyorsunuzdur.

yaklaşık 1 hafta oluyordur beynimde bir kist olduğunu öğrendim. benim açımdan ağrılar hariç bir sorun yok. yani öyle aman ölecek miyim doktor triplerine girmedim zaten yarın türkiyeye dönüyorum babam bakar hallederiz kafasındaydım.

tabi yukarıda rahat olduğumu yazdım ama bu rahatlık yaşadığım baş ağrılarını hafifletmiyor. yaklaşık 3 haftadır aşırı şiddetli baş ağrısı çekiyorum. kafamı koparmak istiyorum bazen. başımı eğik konuma getirdiğimde gözlerim yerinden çıkacak gibi oluyor ve 3 haftadır günlük 3 saat uykuyla devam ediyorum. geceler genelde burada veya oyunla geçiyor. 8 kiloya yakın verdim iyice gözlerim filan çöktü bilmiyorum fiziksel açıdan iyi hissetmiyorum ama psikolojik olarak dik durmaya çalışıyorum.

durum böyleyken babam da kendi kendisine triplere giriyor. buradaki doktorun yazdığı ilacı beğenmedi. tutturdu assslaa içmeyeceksin onu diye. ulan canım acıyor yerimde duramıyorum kafamı duvarlara vurasım geliyor diyorum hayır içmeyeceksin türkiyeye gelince hallederiz diyor. ve ben de mal olduğum için cidden içmiyorum babama niye böyle koşulsuz güvendiğim hakkında bir fikrim yok.

her neyse benim bu akşam uçağım var türkiyeye döneceğim ve cidden iner inmez eve filan değil hastaneye gideceğim sanırım. o derece dayanamıyorum. tabi ben böyle düşünürken babam aradı dün yassycim biz cuma günü 1 haftalık tatile çıkıyoruz benim boş haftam öyle denk geldi,istersen sen de katıl dedi. baba ne diyorsun ben gelince ne yapacağım yani başka doktora mı gideyim dedim ama çok uzun değil 1 hafta dedi.

ben orada gerçekten koptum zaten babama hakarete varacak şeyler söyledim insan kadın sevdasına düşünce böyle oluyor demek ki,çapsız herif senden doktor olsa ne olur tarzı ağzıma geleni saydım. o da sinirlendi düzgün konuşmuyorsan kapatıyorum dedi ben yine delirdim kapatmazsan şerefsizsin zaten dedim o da kapattı.

şimdi oturdum niye böyle dedim ki diye düşünüyorum. zaten 3 haftadır devamlı sinirliyim bu ağrılar başladığından beri belki burada bile belli oluyordur sanki bütün insanlar gerizekalıymış hepsinin ortak amacı beni sinirlendirmekmiş gibi hissediyorum. psikologum da tatilde gerizekalı ona bile sinirliyim.

işte öyle durduk yerde babama da verdim veriştirdim. ya da durduk yerde değil bilmiyorum bence ben haklıyım ama siz ne diyeceksiniz acaba? ne kadar rahat görünsem de kafamın içinde ne olduğunu merak ediyorum,ben acı çekerken babamın beni iyileştirme imkanı varken tatile gidecek olmasını hazmedemiyorum.

ekleme: babam yıl içinde yılbaşı hariç tatile gitmeyi sevmez hele de yaz tatillerini. eşine söz geçiremediği için böyle bir karar aldığını düşünüyorum.
Geçmiş olsun sassy,İnşallah kısa zamanda iyleşirsin,sözün ağır olmuş ama psikolojni anlıyorum,büyük düşüncesizlik babanın yaptığı.Çocuğumda biraz ateş olsa sabahı zor ediyorum doktora götüreyim diye,ne yapmayı düşünüyorsun şimdi?

hep böyleydim. annem ve babama karşı özellikle. küçüklükten geliyor yani ki zaten öfke problemim için destek alıyorum.
Onlara karsı kırgınlığınız var demek ki iyi anne baba olamadıklarını düşünüyorsunuz belki de içten içe .
Babam iyi bir doktor demişsiniz ya bir de terzi kendi söküğünü dikemez pek bunu da eklemek istedim .

Geçmiş olsun sassy,İnşallah kısa zamanda iyleşirsin,sözün ağır olmuş ama psikolojni anlıyorum,büyük düşüncesizlik babanın yaptığı.Çocuğumda biraz ateş olsa sabahı zor ediyorum doktora götüreyim diye,ne yapmayı düşünüyorsun şimdi?

teşekkür ederim. burada birinin tavsiye ettiği bir doktor vardı ondan randevu ayarladım sanırım,çok doluymuş ama yine de gel dedi direkt kendisiyle görüştüm. hatta baban nerede diye sordu...

türkiyeye dönünce ankaraya gitmeden istanbulda o doktora görüneceğim. gerisine bakalım babamdan daha ses yok ne olur bilmiyorum.

teşekkür ederim. burada birinin tavsiye ettiği bir doktor vardı ondan randevu ayarladım sanırım,çok doluymuş ama yine de gel dedi direkt kendisiyle görüştüm. hatta baban nerede diye sordu...

türkiyeye dönünce ankaraya gitmeden istanbulda o doktora görüneceğim. gerisine bakalım babamdan daha ses yok ne olur bilmiyorum.
Haksız değilsin ama canını sıkma yine de,kime görünebiliyorsan görün,"babası varken"durumunu bırak baban düşünsün,utanacaksa gelir başında durur,sen sağlığına odaklan,boşver gerisini...

Babanın kim olduğunu söylemeden gitsen olmaz mı
Memorial da çok iyi bir beyin ve sinir cerrahı vardı Ankara da

Geçmiş olsun öncelikle...
Allah şifa versin...

Normalde baba-kız ilişkiniz nasıldır bilmiyorum ama bu konuda haklı buluyorum sizi...

Ama tepkiniz bir tık fazla olmuş gibi...

Önce sizinle ilgilenip,tatilini ertelemesi gerektiğini düşünüyorum...

Babanın kim olduğunu söylemeden gitsen olmaz mı
Memorial da çok iyi bir beyin ve sinir cerrahı vardı Ankara da

soyisim belli ediyor maalesef. teşekkür ederim sanırım hallettim ama ankaraya dönünce farklı bir doktora daha görünebilirim.

Babani bilememde yurt disindaysan tedavini orda yaptir. Turkiyede saglik sistemi malesef felaket.

Yurtdisinda hastanelik isiniz oldu mu? Ya da hangi ulkeydi? Hicte bahsettiginiz gibi mukemmel sistemleri yok.

Niye ezbere atip tutuyorsunuz? Saglik sistemi berbatmista yurt disi cok guzelmis.
Kiz devlet hastanesine gidecek degil heralde burada. Kaldiki gercekten iyi olan devlet hastaneleri de var artik o ayri ama Turkiyede de gayet yeterli, ozenli tedavi olunabiliyor. 2 defa ameliyat gecirdim. Bir tanesi devletteydi. Cok iyi ilgilenildi. Hic zorluk yasamadim.

Konu sahibi babaniza kizmayin. Bence bu rahatligi mesleginden dolayidir. Kizmayin dedim ama kizilmayacak gibi degil. Yinede sizi umursamadigini dusunmeyin bence.

Yahu anne baba doktor çocuğun geldiği hale bak!
Sinirlilik hali büyük ihtimal aşırı baş ağrısı anksiyete ve kist yüzünden oluyor combo yapmış, neyse siz biran önce tedavi olun ilaçla küçültüp mü ameliyat yapılacak ne olacaksa olsun böyle ömür gitmez

Haklısın. Seninle ilgilenmesi gerekirdi. Baban bencillik yapmış. Sen onu bekleme başka bir doktora git hemen. Geçmiş olsun bu arada. Umarım kötü bir şey yoktur.

Ayrıca şu oyunu da biraz azalt. İnsanı baya etkiliyor. Rüyamda bile gördüm bugün. Ve telefon bilgisayar ekranına uzun süre bakmak da baş ağrısı yapıyor.

Yurtdisinda hastanelik isiniz oldu mu? Ya da hangi ulkeydi? Hicte bahsettiginiz gibi mukemmel sistemleri yok.

Niye ezbere atip tutuyorsunuz? Saglik sistemi berbatmista yurt disi cok guzelmis.
Kiz devlet hastanesine gidecek degil heralde burada. Kaldiki gercekten iyi olan devlet hastaneleri de var artik o ayri ama Turkiyede de gayet yeterli, ozenli tedavi olunabiliyor. 2 defa ameliyat gecirdim. Bir tanesi devletteydi. Cok iyi ilgilenildi. Hic zorluk yasamadim.

Konu sahibi babaniza kizmayin. Bence bu rahatligi mesleginden dolayidir. Kizmayin dedim ama kizilmayacak gibi degil. Yinede sizi umursamadigini dusunmeyin bence.
Ezbere atip tuttugumu nerden cikardin. Istahareye mi yattin? Nerede ne kadar yasadigimi nereden biliyorsun malum mu oldu? Turkiyede ki o sahane sistem babama yanlislikla pankreas kanseri teshisi koydu. Kardesime yanlislikla brusella teshisi koydu. Belki daha vaktim varken yanlis olcumden apar topar sezaryene alilali 3.5 ay oldu. Hamileligim boyunca hematologumun ama nolcak demesiyle 5 ay kan sulandirici igne kullandigimi ogreneli 2 hafta filan oldu. Ha o igneleri yerkende kan kusuyordum bana gerekmedigi halde kullandigim icin.
Yurt disina gelince hastanesini birkac defa kullanabilecegim kadar kanada da yasadim. Sizin icin kafimi? Bir tur daha atip geleyim mi?
Anannem buyuk teyzemi bundan 40 sene once almanyada dogurdugunda 24 haftalik ve 900 grammis. Simdi 40 yasinda koca kadin. Bundan 40 sene once almanyada 900 gr bebegi yasatacak sistem varmis. Bundan 40 sene sonra sizce turkiyede 900 gr bebegi yasatabilecek kac hastane var '??

Ben yurtdisi ve yurt ici hastane karsilastirmasi yapabilecek kadar bilgi sahibiyim. O yuzden size Tavsiyem bilgi sahibi olmadiginiz bir kisi hakkinda fikir sahibi olmamaniz.

Ezbere atip tuttugumu nerden cikardin. Istahareye mi yattin? Nerede ne kadar yasadigimi nereden biliyorsun malum mu oldu? Turkiyede ki o sahane sistem babama yanlislikla pankreas kanseri teshisi koydu. Kardesime yanlislikla brusella teshisi koydu. Belki daha vaktim varken yanlis olcumden apar topar sezaryene alilali 3.5 ay oldu. Hamileligim boyunca hematologumun ama nolcak demesiyle 5 ay kan sulandirici igne kullandigimi ogreneli 2 hafta filan oldu. Ha o igneleri yerkende kan kusuyordum bana gerekmedigi halde kullandigim icin.
Yurt disina gelince hastanesini birkac defa kullanabilecegim kadar kanada da yasadim. Sizin icin kafimi? Bir tur daha atip geleyim mi?
Anannem buyuk teyzemi bundan 40 sene once almanyada dogurdugunda 24 haftalik ve 900 grammis. Simdi 40 yasinda koca kadin. Bundan 40 sene once almanyada 900 gr bebegi yasatacak sistem varmis. Bundan 40 sene sonra sizce turkiyede 900 gr bebegi yasatabilecek kac hastane var '??

Ben yurtdisi ve yurt ici hastane karsilastirmasi yapabilecek kadar bilgi sahibiyim. O yuzden size Tavsiyem bilgi sahibi olmadiginiz bir kisi hakkinda fikir sahibi olmamaniz.

Konu sahibi hangi ulkede oldugunu bile belirtmeden sadece yurtdisi dedi diye "orasi daha iyidir" diyorsaniz bos bos atip tutuyorsunuzdur.
Belkide konu sahibi sistemi iyi biyerdedir ama bunu belirtmemis kaldiki oyle olsaydi orada tedavi olmayi kendi dusunebilirdi
cunku kendisi Turkiyede yasayan biri ve sistemimizi gayet biliyor zaten.

Hangi ulke oldugunu Belirtseydi ve siz X ulkeyi biliyorum su acidan bizden iyiler diyerek tavsiye verseydin. Gayet normal olacakti. :)))
Adsiz yurtdisinda yasayip hastane isleri icin Turkiyeye gelenler var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X