Babam yüzünden konsere gidememe sorunum

pervin7862

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
89
27
24
Babama arkadasımla simge konserine gitmek istiyorum simdi ona mı para vericez dedi bir de ordan nasıl geri döneceksin geç bitiyormus dedi 10 kere söyledin dedi kızdı ben genc bir kızım ve gitmeye hakkım oldugunu düşünüyorum ne yapmalıyım cok gitmek istiyorum

Babama arkadasımla simge konserine gitmek istiyorum simdi ona mı para vericez dedi bir de ordan nasıl geri döneceksin geç bitiyormus dedi 10 kere söyledin dedi kızdı ben genc bir kızım ve gitmeye hakkım oldugunu düşünüyorum ne yapmalıyım cok gitmek istiyorum

Kaç yaşındasınız? Nerden nereye gideceksiniz? Kiminle gideceksiniz?

Parası yokmuş.
Ayrıca genç olmanız simge konserine gitmenize mi endeksli..
Ben genç bir kızım,yamaç paraşütüne gitmek istiyorum baba.
Ben genç bir kızım,spor araba istiyorum baba..
Ablacım işini gücünü bul,baba evinden ayril sonrasında ne dilersen onu yap.
Ama babanın evi,babanın kuralları derim ve susarim.

Keşke benimde böyle dertlerim olsa demeye geldik. Tadını çıkar bu yaşlarının.
Adamın parası yoktur veya senin için endişeleniyordur. Gece eve dönüşünde başına bir şey gelmesinden korkuyordur. Bu ülkede her gün kaç tane kadın cinayeti işleniyor, kaç tane kadın istismar ediliyor. Onu da anla.

Bak baba beni göndermezsen nefesimi tutarım de..
Kıpkırmızı olana kadar da tut nefesini.
Kivilcim'da ise yariyor,sende nasıl olur onu bilemiyorum.
Böyle yorumlar yaparak ne yapmaya calıstıgınızı anlamıyorum konuyu begenmediyseniz yorum yapmazsınız olur biter

Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorumda konser geç bir saatte bitiyorsa ve siz kız arkadaşınızla toplu taşıma kullanarak git gel yapacaksanız olmaz bence de. Bana o kadar güvenli gelmiyor.

Ben o yaşlarda eve gece yarısı geliyordum ama araba oluyordu ya da babam arabayla getirip götürürdü.

Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorumda konser geç bir saatte bitiyorsa ve siz kız arkadaşınızla toplu taşıma kullanarak git gel yapacaksanız olmaz bence de.
Ben o yaşlarda eve gece yarısı geliyordum ama araba oluyordu ya da babam arabayla getirip götürürdü.
Ankarada yaşıyorum

İstanbul'da misin? İBB simge dahil pek çok sanatçıyı getiriyor, daha uygun saatlerde başlayıp bitiyor, hatta cimenliklerde falan oluyor bazısı, oturup izliyorsun . Her çarşamba pazar müze gazhanede açıkhavada konserler oluyor köfn'den nev'e ,Jehan babur'a🥰, minderlere yayılıp izliyorsun falan. Beleş konser apaçisi de olmuyor hic.
Bende babandan para istemek yerine böyle sosyalles.
Bir yandan da harçlıklarını biriktir,gerçekten istediğin kişi gelince ona gidersin.

Şu sayfaları takipte kal

Böyle yorumlar yaparak ne yapmaya calıstıgınızı anlamıyorum konuyu begenmediyseniz yorum yapmazsınız olur biter
Ne yaptığım gayet açık değil mi ?
Milletin seni Cesaretlendirmesi icin bir konu açmışsın.
Babani kandirmak için bizden akıl almaya çalışıyorsun.
Kimse sana evden kaç,görünmeden çık vs demez burada.
Gecenin bir vakti olacak konser bittiğinde,ulaşım,peki ya parası ?
Adamın içi rahat değil belli ki ?
Bu yaşlarda diretmen normal ancak makul olanı yazılmış senin için.

İstanbul'da misin? İBB simge dahil pek çok sanatçıyı getiriyor, daha uygun saatlerde başlayıp bitiyor, hatta cimenliklerde falan oluyor bazısı, oturup izliyorsun . Her çarşamba pazar müze gazhanede açıkhavada oluyor, yastıklara yayılıp izliyorsun falan. Beleş konser apaçisi de olmuyor hic.
Bende babandan para istemek yerine böyle sosyalles.
Bir yandan da harçlıklarını biriktir,gerçekten istediğin kişi gelince ona gidersin.

Şu sayfaları takipte kal

Ankara

Konser nerde Armada mı? Bayağı merkezi bir yer konser bitince baban seni gelip alamaz mı? O saatte toplu taşımaya binmeye ben 30luk kadın halimle korkarım, toplu taşımadan sonra eve yürüyüş kısmı da var olmaz yani. Bence de git konsere ama güvenli bir şekilde olması için konuş anlaş babanla gelip seni alsın.

Orayı bilmiyorum ama aynı belediye,o da chpnin. Kesin sizin oralarda da benzer etkinlikler vardır. Biraz araştır, onlara katil bence.
Bu sene Ekim ayında kültüryolu festivali vardı mesela, İstanbul'da da Ankara'da da Diyarbakır'da da vardı hepsine denk gelmiştim 🙈🙈böyle şeyleri takip et biraz. Alternatifler ara.
Ayrıca part-time calisabilirsin. Pakyacoluk yapabilirsin, fuar hostesi olabilirsin, kongrelerde mikrafon dağıtan kız olabilirsin, festivallerde çalışabilirsin. Bu etkinlikler öğrenci kaynıyor. Git şehrinden ajans bul mesaj at seni part-time işçi grubuna eklesinler.
Hem kendi paranla rahat rahat yaşarsın.
Ben öğrenciyken yüz boyama palyaçolugundan okul kantinine, özel dersten Hürrem gibi giyinip kandil simidi satmaya tonla işte çalıştım part-time olarak. Kendi paramla 20 tane il gezdim.
Hayallerin varsa çözümün de olsun

X