Babam yüzünden konsere gidememe sorunum

Bende babanızın yerinde olsam göndermezdim ortalık it kopuk kaynıyor annemin bir sözü var ben ağlayacağıma sen agla diye anne olunca daha iyi anladım bu sözü

Gidersen simgeye el salla benim icin😊🖐 serdarin konserlerinde hep biraradaydik guzel.gunlerdi🌸

Babanın belki maddi durumu şu aralar yeterli değildir konser için. Daha 18 yaşındasın kanın kaynıyor ama babanı da anla konser geç bitiyormuş ve senin için endişe ediyor haberlerde neler neler görüyoruz ben hala taksiye bindiğimde bile anneme konum atarım plaka atarım neyin nereden ve ne zaman geleceğini bilemeyiz bilinçli bir ebeveyn çocuklarının hele ki geç saate gelmesini asla istemez. Simgenin son konseri değil sonuçta daha uygun saate ve evine daha yakın bir yerde de konser olabilir

Babama arkadasımla simge konserine gitmek istiyorum simdi ona mı para vericez dedi bir de ordan nasıl geri döneceksin geç bitiyormus dedi 10 kere söyledin dedi kızdı ben genc bir kızım ve gitmeye hakkım oldugunu düşünüyorum ne yapmalıyım cok gitmek istiyorum
Ona paramı vericez dediğine göre parası yok demekki. Eşimde geçen bana söyledi simge konserine gidelim diye ama bütçemize bu ay uymuyor bidahakine gideriz dedim. Sizi kisitladiginimi düşünüyorsunuz yoksa sadece maddiyatmi? Kısıtlıyorsa babanizada teklif edin o sizi götürüp getirsin. Sizden biraz uzak eğlenir. Anneniz babanıza eşlik etsin. Ama adamin parası yok bence ☹️

Babama arkadasımla simge konserine gitmek istiyorum simdi ona mı para vericez dedi bir de ordan nasıl geri döneceksin geç bitiyormus dedi 10 kere söyledin dedi kızdı ben genc bir kızım ve gitmeye hakkım oldugunu düşünüyorum ne yapmalıyım cok gitmek istiyorum
babani dinle ve gitme

Eskiden bahar şenliklerinde sanatçılar gelir konser verirdi. Ailem izin verirdi.. ama toplu taşıma kullanmazdik. Biri arabayla bırakırdı...

Şimdilerde de kız erkek için toplu taşıma tehlikeli. En azindan yaşadığım şehirde. Yenilerde yan baktın diyip genci bıçaklamışlar.

Nasip olur da oğlum büyüyünce arabayı ona devreleriz gezer. Yoksa zor...

Benim de o yaşlarda özellikle annem okul dışı hiçbir etkinliğe,doğum günü kutlamalarına gitmeme izin vermezdi.çok dışlanmış hissederdim kendimi. Arkadaş ortamlarından uzak kalmak gençleri etkiliyor maalesef.

Eskiden bahar şenliklerinde sanatçılar gelir konser verirdi. Ailem izin verirdi.. ama toplu taşıma kullanmazdik. Biri arabayla bırakırdı...

Şimdilerde de kız erkek için toplu taşıma tehlikeli. En azindan yaşadığım şehirde. Yenilerde yan baktın diyip genci bıçaklamışlar.

Nasip olur da oğlum büyüyünce arabayı ona devreleriz gezer. Yoksa zor...

Bence eskiden de tehlikeliydi. Büyük şehir ve şehir merkezinde gündüz vakti adamın birinin peşime takılması toplu taşımaya kadar takip etmişti... 🙄 Yalnızdım.
Herkes uçuyor kaçıyor ama niyeyse hep saçma sapan takip edilmeli olaylar benim başıma geliyordu galiba. 😄

Turkiyedeyken gece vakti toplu taşıma hiç kullanmadım şimdiye kadar. 🤷‍♀️ Taksi de kolay kolay tercih etmem.

Bence eskiden de tehlikeliydi. Büyük şehir ve şehir merkezinde gündüz vakti adamın birinin peşime takılması toplu taşımaya kadar takip etmişti... 🙄 Yalnızdım.
Herkes uçuyor kaçıyor ama niyeyse hep saçma sapan takip edilmeli olaylar benim başıma geliyordu galiba. 😄

Turkiyedeyken gece vakti toplu taşıma hiç kullanmadım şimdiye kadar. 🤷‍♀️ Taksi de kolay kolay tercih etmem.
O takip edilmeyi gündüz gündüz yaşadım. Ne çok korkmuştum ya... ki çarşı ortasindaydi ev... simdi bıçaklamaklı olayları çok duyuyorum. Eskiden kızlara tehlike vardı, şimdi erkeklerde tehlikede.

O takip edilmeyi gündüz gündüz yaşadım. Ne çok korkmuştum ya... ki çarşı ortasindaydi ev... simdi bıçaklamaklı olayları çok duyuyorum. Eskiden kızlara tehlike vardı, şimdi erkeklerde tehlikede.

Evet. Gece yarısı ya da sabaha karşı eve geliyorduk, tatile giduyorduk biz de ama hem araba imkanı vardı her zaman hem de ya erkek arkadaşım ya da kalabalık arkadaş grubum oluyordu yanımda. Öyle daha güvenli oluyordu ve sikinti yasamiyorduk. Aksi halde gündüz bile duruma göre sıkıntı olabiliyor.

X