Babam Yüzünden EŞimle Boşanıyoruz, Canım Çok Yanıyor :(

Babanıza çok kizdim evet insan anne babasını secemiyor ama esinize daha çok kızdım. insan eşini çocuğunun annesini bırakır mı seviyorsa madem. Afedersin eşiniz ne paşa dölüymüste babanızın ve aileinizin durumlarından sinirleri yipranmis. Komik. O zaman babanizi terslesin konuyu kapatsın sende tersle babanı. Akrabalar ararsa açma teli numaranı değiştir sana kimsenin faydası yokmuş. Esin nasıl olur da bu sebepten boşanır çok tuhaf. Sen eşinin ailesine soğuk mu davrandın öyle yazmışsın eşin öyle söylemis sana bu yüzden sordum bunu. Sanki tek sebep senin ailen değil gibi. Eşinizin ailesi boşanma demiyor mu

Cok üzüldüm cnm . Ne dertler varmış böyle Bana ilginç gelen böyle bir konuda eşinin boşanmak istemesi veya hemen onaylaması. Seven adam hemen boşanmayı istemez bence. Acaba senin bilmediğin başka birsey olabilir mi ? Babanla her türlü iliskiyi kopartalım yıpranıyorum diyebilir ne bileyim konusma numaraları değistirelim diyebilir ama hemen boşanmak. Bana normal gelmedi eşinin tavrı. Ben çok zorlu bir hikaya biliyorum sizin yaşadıgını 10 kat daha zor seyler yaşayıpta sevdikleri icin evlilige devam eden çifti. Allah kolaylık versin sana. Üzme güzel kalbini senin bu konularda sucun yok ki. Hayırlısı olsun

Bence bu ayrılmak için bahane değil, bu zor hayatta seni yalnız bırakmaması gerekiyordu. İnsan ailesini seçemiyor, bence babanla açık konuşup aramamasını söyleyip yüzleşmen daha iyi olurdu. Esin yipranmis olabilir fakat bu senin sorunun sana destek olmasi ve yardimci olmasi gerekirdi. Konu eskiymis.

Sonuç

Ahhh ahh o babanı...
Ama eşinde de suç var babanın hatalarını sana yüklemiş kolayı seçmiş. O gerçekten sevmemiş sen üzülme toparlan çocuğun için öyle güzel bir hayatın olsun ki ve öyle güzel ve mutlu ol ki seni görünce içi sızlasın

B blackparrot yaşadıklarına çok üzüldüm. Ancak eşinde sende bu soruna çözüm aramadan, hemen evliliği bitirme kararı almışsınız. İnsanlara kulak tıkayıp, babanı engellemeniz bile sorunun çoğunu hallederdi. Evliliğinizi kendi ellerinizle bitirmişsiniz. Baban sadece vesile olmuş. Bundan sonrası için umarım hayatında herşey istediğin gibi olur.
konu çok eskimiş Ama konu beni çok etkiledi

Son düzenleme:
Siz hayatinizin her donemine boyle bir babayi kendiniz mudahil etmişsiniz, babam istememe gelmedi babam nikahina yetismedi son dk geldi vs vs.
Adam sizi evden kovmus siz inatla adami sirtiniza yuk etmişsiniz.
Olmayan varmış gibi davranmişsiniz maalesef.
Boşanma sebebimi hayir degil ama benim icin kavga sebebi ne munasebet insanlar benim aile duzenim hakkinda konusma hakkina sahip olsunlar ki.

Canları sıkılınca konu açıp sonunu da yazmadan gidiyorlar o günleri hatırlamamak için foruma da girmiyolar. Biz üzüldüğümüzle kalıyoruz ne oldu acaba diye. Neyse inşallah mutludur

Yazınızı şimdi okuyorum geç oldu inşallah hayatinizi düzene sokabilmissinizdir adınıza üzüldüm insan geçmişinden kacamiyor maalesef.bugun anlattığımız durum bizim de başımıza geldi esiminde babası alkolü çok çok fazla içen bı insan ve dün köyde yazlığı olan abisini aramış abisi de bugün güya bayram diye aradı ama karısı hoperlorden konuştuğunu bildiği halde eşimin babası için o sarhoş dün yine içmiş bizi ariyo gelmek için ben onu almam evime dedi bunu duyarken eşim adına o kadar üzüldüm ki işi şakaya vurdum eşim o kadar mükemmel bı insan ki babası oyle bı insan diye ondan ayrılmayı kesinlikle dusunemem babasi onlara gittiğimizde de alkol kokusu alıyorum dışardan geldiğinde ama bunu eşime yansitamam onu çok seviyorum onu boşamak günahına girmektir eşiniz umarım size yaptığı haksızlığı anlar pişman olur o büyük bı ihtimal ailesinin gazıyla böyle bişey yaptı inşallah Mart ayında yazdığınız yazı Mayıs ayında iyilestirmistir sizi

Konunu çok uzulurek okudum.hani telefon numaram olsa arayıp seni teskin edesim geldi be bacım ama biliyormusunki sen çok özverili birisin konundan anladığım kadarıyla.ve bu kadar özverili olmak hep başkalarına kayirmak en çok senin canını yakar.ve nitekim öyle de olmuş.birak millet ne düşünürse düşünsün bırak milletin kalbinin dili olmayı.sen hayatına bak.kayinvaliden kayinpederin ne düşünürse düşünsün boşver.esin dünden raziymis gibi senin dusuncelerini evetlemis hemen.keske demeseydin ne canım.uzuldumya valla.Rabbim gönlüne göre versin inşallah.temennim inşallah esin pişman olurda diz çöker önünde

Konu hortlamis ama öylesine yazicam:)
Siz eşinize bosanabiliriz diye gelmeseydiniz babamı silicem deseydiniz her şey çok farklı olabilirdi boşanmak bu kadar kolay mı eşiniz bir yerde haklı sizin pes ettiğinizi görünce o da kolay yolu seçmiş sonuç olarak yazık olmuş ama

Konu bana neden çok mantıksız geldi.

Yani uzerinizde hicbir emegi olmayan babanız icin neden boşanalım dediniz?

Cok mu zor babanizin numarasıni esinizden sizden kayinbabanizdan engellemek.

Hatta gerekirse hat degistirmek ve baba tarafindan kimseye numarayı vermemek.

Bu kadar basit çozum varken neden boşanmak?

Yeni farkettim konu eskiymiş insallah vazgecilmiştir bosanmaktan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…