Babam Yüzünden EŞimle Boşanıyoruz, Canım Çok Yanıyor :(

Valla yuvan için atardın bi mesaj babamın numarası bu kendisi ile asla görüşmüyoruz. Sizleri de ararsa lütfen açmayın konuşmayın herhangi bir talebi olursa itibar etmeyin diye

Yakın çevre de teli değiştirir bitti gitti

Adam siz de aileniz için (3 kışı siz çocuk esiniz) yaptığınız bi sey görmemiş ki

evlilikte iyi günde kötü günde olacak, sonuçta sorumsuzda olsa baba atamazsınızki .Eşiniz ve ailesi sizin bir suçunuzun olmadığını görüyorlar.keşke büyük olarak yuva yıkılması yerine başka bir çözüm bulsalarmışhakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Eski konu ama konu sahibine accayip gıcık oldum. Bir adamı def etmek bu kadar zor olmamalı. Hala bişi oldu mu diye gece her 4 5 te arayışına açarsanız adam tepeni,e çıkar. Babam babam kimsezizim babam babam demişsiniz. Çok da ayaklarınızın üzerinde duramamışsınız. Hem eşinizin hem kv kpnin telefonundan babanızı da mı engelleyemediniz? Bir daha ararsan polise şikayet ederim de mi diyemediniz? Sizi arayıp sıkıştıran akrabalara size ne ulan hadsizler, sizin gibi akrabam da yok babam da yok aramayın bir daha da mı diyemediniz?

Babanızı eşinize içten içe tercih etmişsiniz. Kusura bakmayın

Eniştem bu nedenle babasını sildi.
Onun da babası bizi arıyordu oğluna ulaşamayınca ve dert yanıyordu sabaha karşı 3 lerde. Çok hadsiz bir adamdı. Hepimiz engelledik adamı. Gerçekten çok yıpratıcı karşı taraf için.

Yuvanıza çok yazık olmuş. Bence çözüm bu olmamalıydı.

Ben de eşinizi haksız bulanlar tarafındayım. O adamın kızı olmak sizin suçunuz değil. Kötü adamlar kötülük yapar ,eşiniz iyi bir insansa iyilerin yanında olmalı... Sizin ne kadar üzüldüğünüzü görüp umursamamasi çok zalimce. Çıksın gitsin hayatınızdan bu yaptığıyla mutluluğu bulacağina ihtimal vermiyorum.

Eşinizin kafasını ailesi karıştırıyor olabilir .belki sizin haberiniz yoktur bu durumdan adamda adam değil hanı insan böyle birşey için çocuğunu karısını bırakır mı ya ne kadar saçma.ilk başta aklı nerdeymis acaba adam biliyormuş zaten durumu.ozaman kadının günahına niye giriyorsun madem çocuk oyunu mu bu ...resmen kazık atmış size kusura bakmayın. Bence bi süre ayrı kalmanıza fayda var. Belki aklıı başına alır ab.kayinvalideniz de bilmiyo mu acaba sizin bir suçunuz yok diye.onlarda vicdansız. Allah herşeyi görür. Inşallah öyle bır geline rastgele kısanı mumla arasın...

Valla eşin de en az baban kadar şerefsiz kusura bakma seni gerçekten sevseydi karısı olarak görseydi sırf bu sebepten ayrılmayı bırak evliliğine sahip çıkardı. Bence eşini kafanda çok büyütmemelisin kendinde aranışsın hatayı hep ama senin suçun yok ki olanlarda oturup senınle farklı çözümler arayacağına kolay yolu seçip seni atmış kapıya babanın yaptığından farklısını yapmamış yani

Yuva yikilacak bir mesele degilmis aslinda
Es ve ailesi sani sohreti bozulur diye cok korkmus
Ayrilmaya neden degil ama babanizdan utanmislar bence
Sanirim egolu bir aileyle karsilasmissiniz

Durumunuza uzuldum ben de bir cocugumla ayrildim siddet vardi . Cok cabaladim duzelmedi daha da kotuye gitti.bosanmak maddi manevi cok zor mecbur kalnadikca kimsye tavsiye etmrm. Bence burda size is dusuyor esinizi birileri etkilemis yada saglikli dusunemiyor olabilir.herseyden once o yavruya yazik size emeklerinize yazik.Babaniz aradığınızda acmiyorsa siz de msj atin .onun yüzünden bosanma aşamasına geldiğinizi bir daha seni rahatsiz etmemesini söyleyin . Onun size ne okurken ne evlenirken babalık yapmadığını senin de ona yardım edecek maddi imkanının bulunmadığını eşini ve ailesini rahatsız ederek yuvani dağıtmaya hakkı olmadığını söyleyin.bu yüzden bosanilmaz eşinizin aklina birileri girmis olabilir onun aklına siz girin onu iyi tanırsınız.mantıklı ve duygusal bir konuşma yapın cocugunuz var böyle saçma sapan birseyden ayrilinmaz. Kimseye fırsat vermeyin.akıllı olun boşanmayı asla kabul etmeyin. Esiniz istese bile bu sureci sonuna kadar uzatin belki akli basina gelir.eşinize babanizi hayatınızdan çıkardığınız i söyleyin .borçlar biter .herşey düzelir ortada bir sebep yok .gerekirse insaAllah gerekmez kuru ekmek yeyin evliliginizi dagitmayin.Allah eşinize de akıl fikir versin.kötü niyetli insanlara ellerinizle fırsat vermeyin.bu herşeyden önce sizin annelik göreviniz yuvanizi ayakta tutmak için herşeyi yapın ki vicdaniniz rahat olsun.eşiniz de bu cabanizi görüp aklını başına toplar InşaAllah.

Yahu ne sacma sey, senı evden kovan baban için cocugunu nıye babasız buyutuyosun? Benım oyle bi babam yok de babana da mesaj at illa okur, esının ailesının evıne git, aklım mı tutuldu noldu bu böyle bi adam ben de sildim de . Sen ne kadar buyutursen o da o kadar büyütür. Anlamadıgım bu koca neden hemen atlamıs, babanı silmeni bekledi galıba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…