Babam sürekli cinsel organını elliyor

Herkes adamın bir hastaligi olduğuna ikna olmuş nedense ama aklı başında ve sapık olmayan kadın erkek hiçbir yetişkinin hastalık, mantar, kaşıntı acil müdahale gibi durumlarda bile ulu orta heryerde şeyini oksamasinin mümkün olmadığını düşünmemiş ...Acil bir durum olursa lavaboya gideriz veya herkesin göreceği şekilde yapmaya mecbur kalırsak aile içinde bile olsak en azından saklamaya çalışırız, farkeden olursa utanarak açıklama yaparız ve bu bir olur iki olur en fazla, sorunu çözmenin yolunu veya tedavisini ararız arkadaşlar...Adam uzun süredir böyleymiş, misafirlikte bile yapıyormuş, öfke problemi de varmış zaten yani dümdüz cinsel sapık bence...Çok utanç verici gerçekten. Ben olsam eşimden dostumdan utanır, babamdan uzaklasirdim açıkçası. Hele çocuğumu filan asla sokmazdim o eve

Anneniz nasıl uyarmamış ya? Ben ona takıldım. Sizin önünüzde olmasına müsaade etmemeliydi. Kızın yanında ne yapıyorsun sen, ayıp deyip bir tur azar geçmesi lazımdı.
Sadece benim yanımda değil misafirin yanında da yapıyor. Bir daha gittiğimde annemle konuşacağım.

Benim babamın da böbrekleri, prostatı sıkıntılı. Çok aniden tuvalet ihtiyacı hissediyor. Tutup çekiştiriyor, sıkıştırıyor. Ben alıştım evde ama dışarıda yapmaması konusunda uyarıyorum. Tacizci derler, millete bakıp kendini tatmin ediyor derler falan diye korkuyorum. 65 yaşında kendisi.

Anneniz söyleyemiyorsa amcanız varsa o söylesin. Amcanıza da çekiniyorsanız eşiniz söylesin. Konuyu da rahatsızlığı mı var diye açabilir.

Kalabalık içinde " Hayırdır baba, elin hep orda iç çamaşırın rahatsiz ediyor dar falan geliyor ise söyle rahat bir şeyler alalim sana da bitsin bu eziyet!" Deme

Peki tuvalet ihtiyacını gidermiyor mu? Bazen kumanda ile kasıklarına vuruyor mesela.

Kasik fıtığı o kadar aşağıda değil diye biliyorum. İllaki fıtık olduğu anlaşılirdi.

Kasik fıtığı o kadar aşağıda değil diye biliyorum. İllaki fıtık olduğu anlaşılirdi.
İlk dönemde hemen cerrahi müdahaleye yönlendirilmiyor hastalar. Bir sağlık sorunu mu, el alışkanlığı mı biliyor olmalılar aslında. Konu sahibi babasının hep böyle olduğunu yazmamış; o yüzden son dönemde ortaya çıkmış bir sağlık sorunu var mı diye sordum.

Eşim yakın zamanda oldu. Ordan dolayı diyorum. O da eliyle hep fıtığını tutardı. Ama o kadar aşağıda değil. Evde olmasına rağmen orasını tutuyor gibi görünmezdi. Kadınlarda yumurtalık yerine denk gelen yer gibi. Daha aşağıda versiyonları var mı bilmiyorum ama anlaşılır gibi geldi bana

Peki tuvalet ihtiyacını gidermiyor mu? Bazen kumanda ile kasıklarına vuruyor mesela.
Tuvalete gidiyor. Tuvalette birkaç damla anca yapabiliyor. Yanma hissediyor. Tuvaletten gelip koltuğa oturuyor mesela ve tekrar gitmesi gerektiğini hissediyor. Bunu araba kullanırken de çok yaşıyor. Gideli daha 5-10 dk olmamış ama altına kaçıracak kadar sıkıştığını hissettiğini söylüyor. Tuvalete girdiğinde yine birkaç damla geliyor vs.

Edit:Ben 19-20 yaşlarındayken idrarından kan geldiğini söylüyordu. Şu an 28 yaşındayım. Ne kadar uzun zamandır böyle olduğunu söylemek için belirteyim dedim. Mesanedeki taştan dolayı ameliyat olacaktı, genel anestezi uygulanırsa uyanamama ihtimali yüksek olduğu için girmedi ameliyata.

Hic yani baba dede olumca sanirsin nuru pak herkes

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…