babadan hem tiksinip hem sevmek..

Ben de babamın bu tarz şeylerini görmüştüm telefonunda birkaç kere ben de babama karşı soğukluk vs hissetmiştim en son gördüğümde açık açık söyledim yüzüne bir süre aramız açık kaldı ama sonra geçti sonra da görmedim öyle şeyler. Ama şunu söylemek istiyorum evlilikler bir süre sonra başka bir şeye dönüşüyor sanırım ama özellikle yaşlanan erkekler belki de yaşlandıklarını erkekliklerini kaybetmeye başladıklarını kabul etmemek adına yapıyorlar bunu. Benim babam 5 ay önce vefat etti. Ne bileyim ben hayatımda hiçbir şeye bu kadar üzülmemiştim insan kahroluyor yapılan olan her şeyi unutuyor. O yüzden bence yanındayken kıymetini bil konuşup güzelce halletmeye çalış.
Allah rahmet eylesin başınız sağolsun

siz nasıl konuşmuştunuz
Senle bir şey konuşmak istiyorum dedim yalnızken söyledim böyle böyle şeyler gördüm telefonunda yakıştıramadım sana dedim kızın olarak ben bu yaşta yaptığının yanlış olduğunu söylüyorum sana tekrar böyle şeylerle karşılaşmak istemiyorum dedim cevap vermemişti o da 🫢

Senle bir şey konuşmak istiyorum dedim yalnızken söyledim böyle böyle şeyler gördüm telefonunda yakıştıramadım sana dedim kızın olarak ben bu yaşta yaptığının yanlış olduğunu söylüyorum sana tekrar böyle şeylerle karşılaşmak istemiyorum dedim cevap vermemişti o da 🫢
salsam mı diye de düşündüm zaten üniversitesireyi uzakta kazanıp yurda çıksam diye düşünüyorum görmezsem aklıma gelmez diye

salsam mı diye de düşündüm zaten üniversitesireyi uzakta kazanıp yurda çıksam diye düşünüyorum görmezsem aklıma gelmez diye
Bence sadece bu konu yüzünden ailenden uzaklaşmayı düşünme dediğim gibi yanındalarken kıymetini bil sonra suçluluk hissedersin laf sokuşturmayı da deneyebilirsin onun anlayacağı şekilde gördüğünü anlamasını sağlayabilirsin muhtemelen utanır daha yapmaz diye düşünüyorum

Bence sadece bu konu yüzünden ailenden uzaklaşmayı düşünme dediğim gibi yanındalarken kıymetini bil sonra suçluluk hissedersin laf sokuşturmayı da deneyebilirsin onun anlayacağı şekilde gördüğünü anlamasını sağlayabilirsin muhtemelen utanır daha yapmaz diye düşünüyorum
zaten artık soğuk davranıyorum anlar diye eskisi kadar da ciddiye almıyorum kendisini

X