Ayrılmalı mıyım?

Kadina nasil bir ders versem dedin ya kalbini nisanlinin masum olduguna inandirmak istedigin icin ayrilmayi aslinda hic istemedigin icin.Ne diyelim icinden ne geliyorsa onu yap.Allah herseyin hayirlisini nasip etsin.

Evleneceksin böyle bir adamla öyle miii koca bir bahane sarhoşken mesajlassmis mis . peki nisanlinizin telinin ne işi var bu bayanda hadi var diyelim demekki nisanliniza mesaj atacak kadar yüz bulmuş. Geç kendini kandırmayı şimdi sarhoşken yapn evlenince de yapar iyi güvenipte evleneceksin tebrikler. Bence o dersi önce sevgili nisanlina ver derim

Peki bu bir isaret olamaz mi? Allah gostermis iste nasil biri oldugunu,ayril bence.

suç kadında değil. Hayatı boyunca nişanlınızın yada eşinizin karşısına bu tür insanlar çıkabilir.Önemli olan nişanlınızın tepkisi. Eğer o kadın nişanlınızdan karşılık alamasaydı siz bugün bu konuyu açmıyor olurdunuz. O yüzden kadına ders vermelik bisey yok.Muhattabınız nişanlınız.Ama ayrılırmısınız evi basınamı yıkarsınız orrası size kalmıs tabi.Ne tür cevaplar verdiğide önemli tabi.

Haklısınız. İçinde varmış demekten başka cevap yok bu soruya.

Haklısınız kendimi kandırmaya gerek yok

Nişanlım gayet sert bir şekilde cevap vermiş fakat insanın aklına her şey geliyor

Terslemişse bence mesele yok.Abartmayın.Bende onunla oturup uzun uzun mesajlaşıp gevşek gevşek konuşmuş sandım.
Evet terslemiş. Ama dedikleri gibi benden uzaktayken bunu yapması içinde olduğu anlamına geliyor. Kaybetmeyi göze almış öyle değil mi

Evet terslemiş. Ama dedikleri gibi benden uzaktayken bunu yapması içinde olduğu anlamına geliyor. Kaybetmeyi göze almış öyle değil mi

Ne alaka yahu.Adam terslemiş yani.Tabiki hiç cevap atmaması daha doğru olurdu.Ama adamın terslemesinden sizi kaybetmeyi göze aldığı sizden uzaktayken yaptığı için zaten içinde olduğu sonuçlarına nasıl vardınız.Çok mantıksız yav.Hiç cevap vermiceksin diye kızarsınız olur biter yani.

Ona şuan hiçbir şey yansıtmadım. Özgüvenimi yitirmeyerek devam edicem. Hatası olursa kendisi bilir sonuçta

Yine yurdum kadini vakasi: Nisanlim aslinda cok guvenilir biridir ama iste bir kadinin mesajlarina cevap vermis.

Ben de bu kafadan istiyorum.

Demiyorsunki nasil kurtulayim bu sarhos kendini bilmez adamdan hala zihniyetin kadina ders vereyim sen cok cekersin diyim sana okafayi degis

Olayı ne kadar da anlamak istediğiniz gibi anlamışsınız.Burada anlatılmak istenen şey o değil.Konu sahibinin nışanlısının böyle bir davranışı yapmaması gerekiyor.Bu şekilde devam ederse bu kadın olmaz,yarın öbür gün başka kadın olur.Zaten kadınlar böyle kocalarına,sevgililerine toz kondurmamaya devam edip,sürekli başka kadınları suçladıkça daha çoook aldatılırlar.Her olayda kadınlar suçlu,her olayda kadınlar mı pislik? Bu erkeklerin hiç suçu yok mu? Onlar sarhoşken yaptı diye suçlu sayılmıyor mu? Doğru kadın yapıştı değil mi,yapışmasaydı asla adamlar aldatmazdı.Yahu çıkın artık bu kafadan çıkın.Elin kadınıyla mahalle karısı gibi yoluşmaya gerek yok,herkes hayatındaki adama baksın önce.Konu sahibide nışanlısına toz kondurmayıp,kadına haddini bildirmeye çalışıyor,buradaki üyelerde buna tepki veriyor.Kadına haddini bildirsen ne olacak? Ayşe gider,fatma gelir.Ortalık kadın dolu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…