Ayrılmalı mıyım?

ayrıca o meslekten bir kadında nişanlının numarasının işi ne?
eski müşterisi midir nedir..
hem olay sadece paralı seks yapıp geçmek olsa, kadın neden durduk yere nişanlına mesaj atsın?..bence bu olay göründüğü kadar yüzeysel değil.köklü bir şeyler çıkabilir.. aklın bir karış havada değilse, evlenmeden bu işi araştır.

Terslemişse nişanlınızın suçu yok diyenleri de anlamıyorum. İçmeye karşı değilim zamanında benimde içtiğim oldu ama kalkıp kör kütük sarhoş olmak nedir ? Bu insanla evlenmeyi düşünüyorsun evlendiğinizde her zaman içip aynı şeyleri yapacak farkındasınız dimi ? Sarhoş insan her şeyin farkındadır farkında değildim bilmiyorum diyenlere hiç inanmıyorum.
Öyle korumuşsunuz ki nişanlınızı özünde iyidir güvenilirdir. Biz sana bitir bir gelecek görünmüyor demiş olsakta bizi dinlemeyeceksin bunu da biliyoruz.

Ayrıldım

Bir gün yine içeçecek aldatacak ve sarhoş oldum diyip kıvıracak.oh ne ala...evlen sen de tabiki.hiç durma

Benm ne yazdigimi birkere daha oku bence ben saten soyledim o olmazsa baskasi olucak die konu o degil.tekrar ayni seyi yazmiycam yazidigim belli.ama kadinin hayat kadini olmasi ekmek parasi oldu buyurun herkes doyursun kocasiyla karinini ozaman normal saten:) normallesti adamin yaptigini savundummu? Ama kadinin korunacak tek bir yanida yok.kadinlarinin canini yine en cok acitan hem cinsi saygilar sevgiler

Orada kadının derdi ekmek parası derken söylenmek istenen yine o değil.Kimse kalkıp ah ne güzel mesleği varmış demiyor zaten.Ama yargılamakta bize düşmez bize ne,Allah var sonuçta.Yani ekmek parası derdine düşmüş senin nışanlına aşık olup,peşinden koşturacak değil kadın,sen kendi nışanlının tavrına bak demek istenildi konu sahibine.Çünkü konu sahibi nışanlısından ayrılmıyor,kalkmış kadına unutamayacağı bir ders verme derdine düşmüş.Millette diyor ki kadın ekmek parası derdine düşmüş,zaten senin nışanlında gözü yok,ders versen ne olacak.Sonuçta kadın bu işi yapan biriyse ne yapsın konu sahibinin nışanlısını,sanki nikahına mı alacak adamı.Nereden para kazanıyorsa oraya gider.Bu durumda kadınlara ders vermenin bir anlamı yok,çünkü konu sahibine karşı sorumluluğu olan kişi nışanlısı.Kadın ilişkide yaşayabilir,sevgilide olabilir,konu sahibini mi düşünecek? Ben kadınlar çok fena ya da erkekler çok fena diye bir düşünceyi çok saçma buluyorum.Bana göre aldatan kimse o dur fena olan.Şimdi kocam beni aldatsa şerefsiz olan benim kocamdır.Aldattığı kadına suç bulabilir miyim? Evli bir erkekle takıldı ahlaksız diyebilirim belki evet,ama fazlasını hakeden benim kocamdır.Çünkü o kadının bana karşı bir sorumluluğu yok,kocamın bana karşı var.Yani kısacası benim gözümde aldatan kimse en büyük hatada onundur.Benim kocamı yoldan çıkardı ya da benim karımı yoldan çıkardı diye bir şey yoktur.Yoldan çıkan kişinin kendisidir.Bu sefer anlatabildim mi? Size de saygılar,sevgiler.

kadın normal arkadaşı mı yoksa eskort gibi bişey mi anlamadım
bide ayrılıp ayrılmaman, birazda mesajlaşmanın içeriğine göre değişir. sırf sevmediğin bir kadın arkadaşı sevgiline hal hatır mesajı attı ve sevgilinde sarhoşken muhabbeti arkadaş muhabbeti gibi devam ettirdiyse senin paranoyan derim.
ama yok içerik müstehcense yenilir yutulur gibi olmaz.

Kadın kavganızdan yararlanıp nişanlınla birlikte olmaya çalışmış. Zavallı nişanlın. Çok üzücü. Kadını parçalardım ben olsam

Ben bastanda anlamisdim ama siz mulafet olmak icin mulafet oluyorsunuz benm dedigimle sizin dediginiz ayni tek var siz baya ayrintili anlattiniz ben ozet gectim.yapan ve yaptiran ikisde ayni bk benim gozumde ben aldatilcam varya ikisinede dunyayi dar ederim ikisinde ikkkiiiisinede kadinda erkekta haddini bilicek.sorumluluk kismina gelince haklisin.ama aldatma iki kisilik tek degil benim inandigim bu buda degismez

Bende tek kislik olduguna inanmiorm saten.cezayi iki tarafta cekicek.ben sadece sevgilimi cezalandirip kadina hadi koss canim koss uzaklra yapmam yapamam.ikisininde burnundan gelicek ve ben ozaman rahatlarm.

Tüm yorumlari okudum. Düsmez kalkmaz bir Allah. Herkes kendinden emin galiba yorum yapanlarin basina hic gelmemis boyle seyler. Biraz empati kurup basina bu olay gelen arkadasada salak muamelsi yapilmasaymis keske. Insan seviyorsa tabi ki nisanlim aslinda cok iyidir der. Ne var bunda? Evlenme hayali kurarken bir anda basina boyle bir sey gelmis. Insan nasil yikilir? Her sey kabus olsa uyansam der. Bir gun once ki hayatini geri ister. Arkadasim hala okuyosan en son ayrildim demissin ama sunu unutma kendi kararlarini, sonu seni uzecek olsa da, kendin ver sonra durup baskalarini suclamak cok kotu bir sey. Allah hakkinda hayirlisini versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…