Düğün ayrı şehirler

benim kına 21 eylül salı istanbul da, düğün ise 24 eylül cuma manisa da..
Kına için salon tuttuk düğün gibi bişey olacak zaten düğünüme bizim taraftan kimse gelemez sadece ailem...
Kına da ne giysem diye çok düşündüm, sonunda gelinlikte karar kıldım çünkü kız tarafından ve arkadaşlarımdan kimse beni gelinlikle göremeyecek.. Kına yakılırken de bindallı giysem mi diye düşündüm ama gelinliği giy çıkar zaten zor o yüzden bindallı giymeyeceğim sadece başıma şu kırmızı tülden örtecekler..
Düğüne ise ailemle beraber gideceğiz gelin alma olayı olmayacak 8-9 saatlik yola gelinlikle gidilmez uçakla gitsek gelinlikle hava alanında rahat edemem. Sonuçta uçakla izmir e inilmesi gerek ordan yine manisa...en güzeli 23 eylül de yola çıkıp orda dinlenip işlerimizi halletmek..
çok düşündüm ne yapsam nasıl olur diye ama en mantıklısı bu geldi arada mesafe olunca bazı şeyleri yapamıyoruz herkes için hayırlısı ve en güzeli olur inşallah...

manisaya gelin giden ne kadar çokmuş bu arada bunu fark ettim:)

kızlar sevdiğim izmirde ben istanbuldayım ayrı şehirler yani ne yazıkki:nazar:kına gecesi kız tarafında düğün erkek tarafında olurmuş peki böyle durumlarada nasıl oluyor kafam karışık yardımcı olurmusunuzŞeniz

valla benimde erkek arkadaşım izmirde 2 senedir birlikteyiz ben istanbulda ama ben düğün burdada yapıcam valla benim çevremde burda

benim nişanlımda bursada ben istanbuldayım söz istanbulda nişanda istanbulda düğün salonnuda oldu kınayı nikahı ve olursa düğünüde istanbulda yapmayı düşünüyorum öyle ortak karar aldık nişanlımla oda onayladı:asigim:

benım de iki düğünüm olacak iki ayrı eğlence mi iki ayrı stres mı o gun görecez.
hafta içi bulunduğum şehirde düğün salonunda kına düğün karısımı bişey olacak gelinlik giyecem başta sonlara da doğru da bindallı giyecem kına yakılırken.
bır gun ara verecez sonra eşimin ailesinin oldugu şehre gıdecez orda ev düğünü olacak yanı salon tutmayacaklar kapı önunde eğlence.. sonrada bız evımıze gelecez.
allahın ıznıyle bıtse hayırlısıyla .. yaşlandım valla nasıl olacak nıye düşünürken

ah ah sizin 2 şehirle başınız dertte :KK43: ben şehir üçlemesi içindeyim :KK43: ben istanbulda o ankarada ve evlenince izmirde oturmak istio pff :/ herkesten uzak nsl yaşıcam ben ve dügünde ankarada olrsa evden çıkartıldığımda 5-6 saat yolmu çekcem o gelinlikle mahfolurm :KK43: napcm blmiyorm :KK43:

aynı sorun benimde kafamı karıştırıyo gerçi ben daha yolun başındayım 2 hafta sonra istemeye gelcekler daha ama aklımızdan geçen nişanı yemekli yapmak izmirde düğünüde gelin gitçeğim yerde bursadada yemekli yapmak tabi aileler arasında kararlaştırılır..

X