Ayran gönül

He işte ben tam olarak böyleydim. Hatta işte ben bi kaç sefer daha ileri götürüp işi çocuklara kısmi olarak açıldım gibi bişe oldu sonra reddedildim bunları düşününce pişman oldum

Ergenlikten bu yana flört ettiğim erkek sayısı bir elin parmağını geçmedi. Sevgilimse bir tane oldu, o da .... Neyse Kalbim çok kırık sayelerinde yaprak dökümü Leyla gibi geziyorum. 20 30 kişiyle ciksaydim ölürdüm herhalde. Belki de siz bu sayede benim kadar kırık ve yaralı kalmayacaksınız. Aksine ben de hiç ayran gönüllü değilim. Hiçbir erkeğin benden hoşlanmadığını beni beğenmediğini sadece yatağa atmak için numara yaptığını düşünüyorum. Seversem de hiç unutamam sevdiğimi. Siz ne güzel hemen unutup yenisine başlayabiliyorsunuz. Dozundayken güzel bence

Ahahah evet evet ben de hemen aciliyorum eskiden bir adim gorursem acilirdim ama buyudukce ozguvenim artti tabi artik direkt konuya daliyorum isler istedigim gibi gitmeyince de moralim cok bozuluyor 2 haftalik sey icin depresif oluyorum ama sonra geciyor
He işte ben tam olarak böyleydim. Hatta işte ben bi kaç sefer daha ileri götürüp işi çocuklara kısmi olarak açıldım gibi bişe oldu sonra reddedildim bunları düşününce pişman oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…