❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Siyer,Hz Muhammet'in(s.a.v) hayatını anlatan kitaplar yani. .
Pardon canim ben karıştırdım galiba. Ben ezberledim galiba. Hem okunusunu ben mealini deftere yazarak da calistim . Unutmamak icin bi dua var mi sürekli tekrarlayarak unutmayiz ama yinede bi sorayim dedim

Pardon canim ben karıştırdım galiba. Ben ezberledim galiba. Hem okunusunu ben mealini deftere yazarak da calistim . Unutmamak icin bi dua var mi sürekli tekrarlayarak unutmayiz ama yinede bi sorayim dedim
bol bol kitap oku canım unutkanlık çok yaygınlaştı bu devirde kitap ve ezber inşallah çözer bu sorunu. .Ben youtubeden de okuyan imamları dinleyerek çalşyorum

bol bol kitap oku canım unutkanlık çok yaygınlaştı bu devirde kitap ve ezber inşallah çözer bu sorunu. .Ben youtubeden de okuyan imamları dinleyerek çalşyorum
Bende önce okuyorum sonra telefonumda diyanet bakanliginin kuranikerimi var ondan dinliyorum ara ara tekrar okuyorum en sonundada yazdim bikac kere . İnsallah kolay olur hep böyle ezberlemek

Bende önce okuyorum sonra telefonumda diyanet bakanliginin kuranikerimi var ondan dinliyorum ara ara tekrar okuyorum en sonundada yazdim bikac kere . İnsallah kolay olur hep böyle ezberlemek
zamanla dahada kolay olacK emin ol allahın ayetlerinin zihne verdiği huzur durulukla beynimizde temizleniyor aslında

şimdi hadis olsun bi hafta ayet bi hafta hadise karar vermiştik gya
Hadi bakalım önerisi olanlar yazsın
Bende bi kitap var hz.peygamberimizin izinde diye icinde secilmis hadisler yaziyor :
" beni görüp de bana iman edene ne mutlu . Beni görmediği halde bana iman eden kişiye de yedi defa ne mutlu !" Isim olarak Ahmed 3. 155 yaziyor .
Yanlisim olabilir yanlis bisi yazdiysam kusuruma bakmayin niyeyse kitabi acinca ilk okudugum bu cümle oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…