❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

yok estağfurullah canım bende hadis oaylaşırken çekiniyorum çok fazla insan emin olamıyor çünkü. .

etiket geldi bakabilirsin 12. sayfaya. .
tamam canım. .
Geçmişe baktım görmedim en son hoş bulduk yazmışım onu beğenmişsin canım oradan devam ettim ki etiketlemişsin canım şimdi gördüm ama maalesef ezberleyemedim cnm bu gece tekrar denerim ezberlersem yarın bildirim yaparım zaten söylemiştim ezverim çık kötü diye

ben surekli etiketlemiyorum dun etiketledim herkesi ezberi yaptınız mı diye pazar geceleri etiketliyorum listede adın var. .
zaten seçtiğimiz ayetker çok kısa. .

ben surekli etiketlemiyorum dun etiketledim herkesi ezberi yaptınız mı diye pazar geceleri etiketliyorum listede adın var. .
zaten seçtiğimiz ayetker çok kısa. .
anladım canım işte o son etiket gelmemiş arada öyle oluyor
Ben biraz daha deneyeyim meal tamam ayette şaşırıyorum

Keşke herkes gelip fikrini yazss bi kaç kişiyle jarar vermek olmaz ayetle devam edelim diye düşündüm ben kimi hadisi kabul eden etmeyen okur sıkıntı olur diye. .

Keşke herkes gelip fikrini yazss bi kaç kişiyle jarar vermek olmaz ayetle devam edelim diye düşündüm ben kimi hadisi kabul eden etmeyen okur sıkıntı olur diye. .
Cok mantıklı canim eğer kabul edersek devami gelirse ayetleri 2ye çıkarabiliriz yemin ederim dünden beri her yorumda buraya bakiyorum acaba eklendi mi diye heyecanla bekliyorum cok iyi geldi burasi kendi basima bu kadar istekli olur muydum bilmiyorum Allah razi olsun

Allah sizdende razı olsun inşallah bugun son gun bana dönmeyenler ikk cezalarını alacak 2. hafta aynı şey olursa grubtan çıkacaklar. .Biz araştıralm topiğin adıda sadece ayet ezber olarak değiştiricez inşallah

bende bu fikirdeyim, ayetle devam edelim canım hatta belirleyelim bu haftaki ayeti de ezbere geçelim bir an önce :)

Benim icimden Bakara suresinin 156. Ayeti geldi
Bi komsumuz var cok tatli bi teyze hep dilindedir aklima geldi söyleyim dedim internetim cok az o yüzden paylasamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…