❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Dersimi çalıştım da geldim
Kurandan bir kaç kere okudum, mealini defterime de yazdım, kendimi okula yeni başlamış çocuklar gibi hissediyorum

Çok güzel bir konu.@cansu_tr Allah razı olsun canım.
Ben listeye eklenmeyeyim de girip yazayım ezberledim diye olur mu Feraceli ? Yarım kalabilir,son günlerdeyim. Benim yüzümden geri kalırsanız, hakkınıza girmiş olurum. Doğuma kadar ezberlediklerimi de doğumda da okurum inşaAllah. Çok iyi olur.

olur tabiki

Kızlar ben de katılmak istiyorum. İnşallah bunu başarabilirim Enam 16. Ayet bu hafta ki ders diye anladım. Doğru mudur?

Çok güzel bir konu bende ne zamandır ezber yapmak eksiklerimi azaltmak istiyordum. Ama şimdilik ayet değil de bilmediğim kısa süreleri ezberlemek istiyorum. İnşirah tevbe vs yasin mülk gibi süreleri fe 5 er ayet halinde ezberleyebiliriz sohbetlere vs çok faydalı olacaktır düşünür müsünüz eğer olursa katılmak isterim

kuzum evet zamanla onlarıda yaparız allah izin verirse

Ah keşke hemen olsa:)

İyi geceler kızlar bende katılmak istiyorum inşallah başarırım çünkü ezberim çok zayıf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…