❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

bende bu fikirdeyim, ayetle devam edelim canım hatta belirleyelim bu haftaki ayeti de ezbere geçelim bir an önce :)
Benim icimden Bakara suresinin 156. Ayeti geldi
Bi komsumuz var cok tatli bi teyze hep dilindedir aklima geldi söyleyim dedim internetim cok az o yüzden paylasamiyorum
Çok güzel olur başlayalm kızlar ben 1. syafada paylaşacağım

Bu hafta Ezberleyeceğimiz ayet

Bakara Suresi 156.Ayet

الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ
Ellezîne izâ esâbethum musîbetun, kâlû innâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn(râciûne

MEALİ

Ki onların başlarına bir musibet geldiğinde; «Biz Allah için varız ve yine O'na döneceğiz» derler.

Kızlar geçen hafta topikle ilgilenemedim uzun ezberlerim vardı,ddrslerim yoğundu bu hafta inşallah güzel paylaşımlar yapacağım sizlerde yapabilirsiniz tabikide
Ezber metodları vs.
NAVLEE arkadaşımızada destek olalım ezberde sorun yaşıyormuş inşallah azmedersek yapamayacağımız birşey yok helede Allah'ın ayetlerini ezberlerken Allah Kolaylık vermezmi verir inşallah. .

Son düzenleme:
Ben tamamiyle unuttum kızlar.
Anlamadiğim siz bakara 156,yı yenimi ezberliyeceksinz yada ezberledinz başka ayet mi arıyorsunuz

Ben sadece icimden gecen ayeti söylemiştim .
Ezberlemeyi istiyordum cok güzel oldu Allah razi olsun

Ayeti bul internetten ve dinle..
Hatta kendin de Kurandan okuyarak dinle..
Benim ezber metodum dinlemek, çok da işe yarıyor..
Çok çok büyük duaları ezberledim daha önce, 1 ayet ezberlemek daha kolay oluyor..
Ben ezberlemek icin hem dinliyorum hemde yaziyorum . Okuyabildigim gibi yaziyorum daha kolay geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…