❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Sayfa acildigindan beri yorum yapiyorum hatta ezberledim bile sayilir ama liste düzenlenmesine ragmen ismimi görmedim benimle ilgili bi sorun mu oldu anlamadim. .

Sayfa acildigindan beri yorum yapiyorum hatta ezberledim bile sayilir ama liste düzenlenmesine ragmen ismimi görmedim benimle ilgili bi sorun mu oldu anlamadim. .
Gözden kaçırmış olabilirim her insan hata yapabilir ekledim şimdi

Son düzenleme:
Yeni gelenler kuralları okuyup onayladıysa katılabilir tabiki sonra bu kural nerden çıktı olmasın inşallah

Son düzenleme:
estağfurullah sen cok duygulu birisin anladığım kadarıyla sana karşı daha kibar ve nazik olacağım olacağız inşallah hakkını helal et:KK60:
Hakkim varsa kat kat helal olsun yok ben bastan baslasak nasil olur dedim diye eklenmedim diye düşündüm bian kusuruma bakma ben bi ara küçük surelerden başlayıp ezber yapiyordum humeze süresini ezberledim mesela kariaya gelince devam edemedim burada böyle bi topluluk olunca kacirmak istemedim o yüzden fazla heyecan yaptim her halde: )

Kızlar regl doneminde hadis ezberleyelim bence çünkü o dönemde âyet okuyamiyoruz biliyorsunuz. Ben regl dönemindeyim o yüzden hadis ezberleyerek başlamak istiyorum ????

Kızlar regl doneminde hadis ezberleyelim bence çünkü o dönemde âyet okuyamiyoruz biliyorsunuz. Ben regl dönemindeyim o yüzden hadis ezberleyerek başlamak istiyorum ????

Niye ayet ezberleyemeyelim ki o dönemde. Ezberleyebiliriz. :110:
Aslında bence hep ayet ezberleyelim:eek:

ayet ezberleyebiliyoruz canım mazaretliyken kuranı açıp dokunmadıktan sonra ben buraya ilk sayfaya okunusunu mealini paylaşıyorum ordan defterinize gecirip ezberleyebilirsiniz bunda bir sakınca yok bunu sizin için iyice araştırdım

Hakkim varsa kat kat helal olsun yok ben bastan baslasak nasil olur dedim diye eklenmedim diye düşündüm bian kusuruma bakma ben bi ara küçük surelerden başlayıp ezber yapiyordum humeze süresini ezberledim mesela kariaya gelince devam edemedim burada böyle bi topluluk olunca kacirmak istemedim o yüzden fazla heyecan yaptim her halde: )
Estağfurullah olabilir :KK19:

Selamın Aleyküm Hanımlar:KK200:
Kendime meyveli yoğurt yaptım masama oturdum bu masamın gene toplu hâli daha beter halleride oldu:deli:
Ders çalışıyorum şimdi :KK36:
IMG_20170111_135436_processed.jpg

X