Pudra, Fondöten, Kapatıcılar aydınlatıcı arıyorum yardım lütfen!!

rdlpstck

Baş.:69.7 güncel:67.9 Hedef:60
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2010
3.558
793
kızlar açık renk kapatıcı kullanıyorum göz çevrem için ama çok şükür yüzümde kapatılacak bir yer yok ama parlak dursun istiyorum
kullandığınız tavsiye edebileceğiniz aydınlatıcı var mı?

canım bak bide cargo var mış netten bak istersen çokgüzel bi görüntü veriyor ben makyaj yapamıyorum alerjim var

saol canım

ee başka aydınlatıcı kullanan yok mu

kaliteli bir şey olsun istiyorum ya göz altı olduğu için

bu kadar bayan içinde aydınlatıcı kullanan yok mu yahu

Ucuz ama güzel dersen golden rose tavsiye ederim beyaz kapatıcısı güzel aydınlatıyor.
Kaliteli olsun bir de bembeyaz olmasın dersen Diorun 01 concealerını tavsiye ederim.

Nasıl bir renk arıyorsun aslında o da önemli mesela pembe tonunda dersen benefit in high beam i çok güzel. Ysaint laurent in kartelası da pembe tonu ağırlıklıdır concealerda. Ten renkleri pek belli olmaz çünkü. Ama benim gibi açık tenliysen beyaz öneririm. Golden rose beyazlı resmi gösteriyim fikir edinirsin.

evet buna benzer bir şey arıyordum
çok teşekkür ederim resim koymanda çok yardımcı oldu

maybelline no.01 kullanırum ben beyaz tenliyim en açık rengi bu. çok hafif bi yapısı var yağlı deil ve çizgi çizgi toplanmıo canım kapatıcılığı da çok iyi . bi dene derim ben

Canım, kesinlikle sana Pastel'in Magıc Touch kapatıcısını öneriyorum. Açık renk olanı...
Zaten iki rengi var. Alt katındada beyaz farı var ama biraz simli bir far onu günlük hayatta değilde özel günlerde kullanabilirsin. Fiyatı en fazla 13-15 TL. ben şuanda kullanıyorum. Kullananlarda hep memnun, bende. Tavsiye ederim. Watsons'ta bulabilirsin. Aşağıdaki linkte resmi var

http://4.bp.blogspot.com/_HpC206qwfqY/Sw04Rgj2k-I/AAAAAAAAA1U/JQwAM-CopUs/s1600/magic+touch.jpg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…