Aydın'da bebek sahibi olmak isteyenler buraya..

Beklenen sona geldık. Allahın izniyle pazartesi ikizlerime kavuşuyorum. 36+0 da aljnacaklar. Bırınjn suyu biraz azalmıs doktor risk almayalım beklemeyeljm dedi. Bu arada son dakıka doktor değişikliği yaptım. Daha oncede aklımda olan ve hamkle takıbi yapmayan bı doktorum vardı doç dr tolga atakul adüde. Dün randevu aldım ve rıca minnet baktı bana pazartesıye gün verdi.daha kapsamlı olduğu miçin adü daha cok içime sindi. Yarın yatısım yapılacak. Dualarınıxı beklıyorum.

bu kadar doktor hakkında yorumyazmısken bırazda sonuctan bahsedeyım. dozlarını kendımın ayarladıgı ve 3 doktora takıp ettirdiğim ve sağda 3 tane oluşan yumurtamın üçüde pozitife döndü. ve mücize gibi üçüzlere hamile kaldım. 8. haftada birinin kalp atımlark durdu ve beni terketti. şuan 10. haftamdayım ve ikizlerle devam ediyorum. bu tedavinin kahramanı%50 benim bilinçli olup hastalığımı iyi bilmem. %50 de gittiğim doktorların yumurta takibini iyi yapması. ve bunu okuyan hipolu arkadaşlarımada tavsıyem yumurta 16 mm de iken çatlatma iğnesini vurun. yukarısı yada aşağısında olmuyor. 5 tedavi geçirdim ve 2 pozitifi 16 mmde çatlatırlen aldım
Yazdıklarınızın sonunu okuyunca çok sevindim. Gözünüz aydın öncelikle. Benim 6tedavidir yumurtalarım çatlamıyor büyüyüp kistleşiyor. İğneyi hep 20 21 mm yaptılar ondan mı acaba dedim okuyunca.siz 16 demişsiniz ya ondan

Yazdıklarınızın sonunu okuyunca çok sevindim. Gözünüz aydın öncelikle. Benim 6tedavidir yumurtalarım çatlamıyor büyüyüp kistleşiyor. İğneyi hep 20 21 mm yaptılar ondan mı acaba dedim okuyunca.siz 16 demişsiniz ya ondan
Polikisik over hastasımısın. Yada hastalıgın teşhisin ne canım. Benim hipogonadotropik hipogonadizm. Yani fsh lh hormonları 0. Kendimden adet olmuyorum. İlaçlarla adet oluyorum. Kendınden yumurtam olusup buyumuyor. İğnelerle buyütüp çatlatıyorum. Cok zor süreçler gecirdim ama allaha şüküt bu günleride gördüm

Polikisik over hastasımısın. Yada hastalıgın teşhisin ne canım. Benim hipogonadotropik hipogonadizm. Yani fsh lh hormonları 0. Kendimden adet olmuyorum. İlaçlarla adet oluyorum. Kendınden yumurtam olusup buyumuyor. İğnelerle buyütüp çatlatıyorum. Cok zor süreçler gecirdim ama allaha şüküt bu günleride gördüm
Evet pco luyum ne yazık ki. Benim hep folikülüm oluşur ama çatlama olmuyo doğal olarak da o yüzden adet göremiyorum. Çatlatma iğnesine rağmen çatlamadı Kistlerle uğraşıyorum sürekli.

Evet pco luyum ne yazık ki. Benim hep folikülüm oluşur ama çatlama olmuyo doğal olarak da o yüzden adet göremiyorum. Çatlatma iğnesine rağmen çatlamadı Kistlerle uğraşıyorum sürekli.
Dogru doktor olunca hamıle kalırsın bnm komşum da polikistik ama 6 yasında ıkızleri var.

Böyle bir konu açılmasına çok sevindim aydında yaşıyorum kadın doğum Dr u arayışındayım galiba aydın bu konuda biraz zayıf

Histeroskopi ben adude çektirdim özgür hoca.iyiydi.ama liva da da cektirdim bir yıl önce özel hastane 1000lira para verdim ama hiç memnun kalmadim.adude ucretsiz

Ya zaten liva 5 para etmez. Doktorlarını da begenmıyorum. Medinova da da özgür bey iyi. Cenk var hem ukala hem yorgan dıker gıbı dıkıyo. Birde gecen arkadasa clexan kullanıyosun sezeryan yapcam dıyo kı clexan kanama yapmaz 1 gun once kesmek yeterlı. Bende pazartesi doguma gircem bugunde oldum baska olmıcam artık. Bnm ikız oldugından adüde olcak. Özgür beydı son kararım ama kuvezı daha kapsamlı adünün o yuzden son karar orası.

Ya zaten liva 5 para etmez. Doktorlarını da begenmıyorum. Medinova da da özgür bey iyi. Cenk var hem ukala hem yorgan dıker gıbı dıkıyo. Birde gecen arkadasa clexan kullanıyosun sezeryan yapcam dıyo kı clexan kanama yapmaz 1 gun once kesmek yeterlı. Bende pazartesi doguma gircem bugunde oldum baska olmıcam artık. Bnm ikız oldugından adüde olcak. Özgür beydı son kararım ama kuvezı daha kapsamlı adünün o yuzden son karar orası.
İnşalah sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi Allah bizede nasip eder inşalh en hayırlı zamanda

Ben ilk defa hsg.yi pınar temir çekmişti tam narkoz verip uyutulmama rağmen kendini kastın tam olmadı bu galiba tüpün tıkalı dedi beni başından savdı sonra gittim livada çekindim erkek bi doktordu sadece kolumdan iğne yaparak anesteziyle düzgünce çekti ve sonuç tüpler tıkalı değil pınar hanımdan hiç memnun kalmadım o sorun istemiyo hastasında gelsin sorunsuz gebe doğurtuyum geçiyim asla gitmem ona şu an selda demircan sezere gidiyorum. Şu an memnunum bakalım ilerleyen zamanlarda ilgisi nasıl olcak yöntemleri nasıl olcak

Arkadaşlar öncelikle merhaba..
Aydın'daki kadın doğum doktorlarıyla ilgili bütün bir konu başlığı bulamadım..
Hepimiz gittiğimiz doktorlarla ilgili yorumlarımızı bir yerde toplamalıyız..
Ben en son Ali Rıza Odabaşı'na gidiyorum,tedavisi başarıyla sonuçlanan arkadaşlarım varsa yorumlarını bekliyorum.
Sizde gittiğiniz doktorlarla ilgili olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim..
İyi günler Canım ben de 12 yıllık evliyim 2 defa Elazığ da tüp bebek yaptım olmadı 2 defa Paris te yaptım olmadı sorunum yumurta larım yok bu sefer likte İstanbul da bahçeci de yaptırmayı düşünüyorum

İyi günler Canım ben de 12 yıllık evliyim 2 defa Elazığ da tüp bebek yaptım olmadı 2 defa Paris te yaptım olmadı sorunum yumurta larım yok bu sefer likte İstanbul da bahçeci de yaptırmayı düşünüyorum
Hipo hipo hastasımısın. Benımde yumurtalar oluşmuyodu kendınden. İlaç kullanıp büyüttüm.

Yardımcı olabılırım bu konuda. Bana da bır cok doktor cocugun olmaz dedı. Ama suan ikizlerim var. Ve doktorun tek yaptıgı yumurta ölçümü. Gerisini ılac dozlarını falan kendım ayarladım. Allah en kısa zamanda sızlerrede nasip etsin. Bir doktor değilim evet ama hastalıgım ve tedavısını bir doktordan daha iyi biliyorum.

Hipo hipo hastasımısın. Benımde yumurtalar oluşmuyodu kendınden. İlaç kullanıp büyüttüm.
Canım benim de rezerv düşüklüğü var. Tup bebek denedik en yüksek doz menapur iğnelere rağmen 3 yumurta oldu 2si kötü kalite tek yumurta kaldı. Ve ben düzenli adet olabilen biriydim. Sen adet olamıyordun yumurtan olmuyordu ne kullanarak oldu yumurtan.

X