Aydın'da bebek sahibi olmak isteyenler buraya..

rosi_bozo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2015
16
1
32
Arkadaşlar öncelikle merhaba..
Aydın'daki kadın doğum doktorlarıyla ilgili bütün bir konu başlığı bulamadım..
Hepimiz gittiğimiz doktorlarla ilgili yorumlarımızı bir yerde toplamalıyız..
Ben en son Ali Rıza Odabaşı'na gidiyorum,tedavisi başarıyla sonuçlanan arkadaşlarım varsa yorumlarını bekliyorum.
Sizde gittiğiniz doktorlarla ilgili olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim..

Canım ben kadın dogum da gülay balkaşa gittim sevmedim selim pırpanlar a iyi dediler gittim bidaha denk gelemedim görevlendirme gitmiş. Liva hastanesindeki kadriye uğurludan da memnun kalmadım. Arayıştayım

Arkadaşlar öncelikle merhaba..
Aydın'daki kadın doğum doktorlarıyla ilgili bütün bir konu başlığı bulamadım..
Hepimiz gittiğimiz doktorlarla ilgili yorumlarımızı bir yerde toplamalıyız..
Ben en son Ali Rıza Odabaşı'na gidiyorum,tedavisi başarıyla sonuçlanan arkadaşlarım varsa yorumlarını bekliyorum.
Sizde gittiğiniz doktorlarla ilgili olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim..
Muayenesi cok pahalı diyorlar ya öylemi

Canım ben kadın dogum da gülay balkaşa gittim sevmedim selim pırpanlar a iyi dediler gittim bidaha denk gelemedim görevlendirme gitmiş. Liva hastanesindeki kadriye uğurludan da memnun kalmadım. Arayıştayım
Selim beye arkadaşım Yen'i gitti,bi kontrol et istersen canım,bende iyi diye duydum selim beyi

aydında neredeyse bütün doktorlara gittim. hastalığım hipogonadotropik hipogonadizm yani ilaç kullanmadan adet olmuyorum. fsh lh hormonları 0
öncelikle kadın dogumdan başlıyayım.
hüseyin murat mataracı: direk senin cocugun olmaz diyip basından attı.
ibrahim ömeroğlu: hastalıgımı ben artık biliyorum sadece yumurta takibi ölçüm istedim. yapamam ben ilaç dozu ayarlayamam ve yetersizim dedi açık açık.
selim pırpanlar: bana sadece progestan verip hamile kalmamı bekledi ki arkadas ben zaten iğneler olmadan yumurtam olusmuyoki sen neden benı yanlıs yönlendiriyosun.
serkan yılancı: benım hastalıgımda yetersiz. ve beni yumurta takibinde kabul etmedi.
mustafa pehlivan: kendini yenilemeyen ve özel doktorum var diyince ona git bize niye geliyosun ki bizim cihazlar takip programına uygun degıl dıyor fakat vajinal ultrason bakabılıyorlar ve işine gelmiyor bakmak basından atıyor.
kamil kurt: alanında diğerlerine göre iyi ama cok bilmiş, suratsız ve prensipli mesela pazar günü beta baktırabılıyorum bı gun ona geldım kendıne özel prensipten baktırmadı.
soner gök:raporum olup özelde tedavi görüyorum ve ilaçları devlette yazdırmam gerekıyor ama adam şaka gibi 2 tane yazdı kı o benım 1 gunluk kullandıgım doz.
GELELiM ŞiMDİ DEVLETTEKi KENDİNİ GELiŞTİREN ve BENİ BAŞINDAN SAVMAYIP O DİĞERLERİNİN UYUMSUZ DEDİĞi CİHAZda YUMurTA TAKİBi YAPAn DokTOr: YUNUS ÇİFTÇi
adam milletin bakılmıyo dediği cihazla yumurta ölçümü yaptı. ve benım hastalıgıda biliyo az çok.

GELELİM ÖZELLERe
PINAR TEMİR: kendisine yumurta takibi yaptırdım buraya kadar hersey güzel yumurta buyudu ve çatlattım hamile de kaldım ama benım 3 genımde pıhtılasmaya yatkınlık oldugunu ve ben özellikle söylememe ragmen clexan başlatmadı. bebegi ikinci ayyda kalp atıslarından 5 gün sonra kaybettim. onun ihmalkarlıgından.
Leyland ova demirtaş: Direk hastasına ticari bakıyor ve yapılan işlemi deraylı acıklamıyor yanı neden ben rahım filmi cektıreyim. bana direk 600 bana 500 hdyaneye ve genel anestezi dedi ki zaten gecmişimde genel anesteziden gidip geliyodum öbür dünyaya.
cen tan: ukala ve kendini begenmiş bi tip. hastalarının killlarına takık birisi. yeri geldiğinde güzel aşağılıyo salak yerine koyuyo hastasını.

olcay akalın:
tamamen ticari. arkadasım 180 tl muayene ucreti verirken benden 200 aldı. takip tedavimde yumurtaları fazla buyuttu 20-25 mm iki yumurtam olustu kı benım 16-18 de çatlatmam gerekirken hepsı 14 dedi ve 3 gün daha iğneyle asırı buyüdü sonuc negatif.bunu yapma nedenıde bır sonrakı ay gıdıp çip bebek yaptırmamı dusunmesı. 1750 tl yani onu alcagı için onde gıden ıkı yumurtam olmasına ragmen hepsı esıt dedı. bu kadar yalancı ve yanlış yönlendıren tanımadım. onuda gectim moral bozucu ve problem odaklı. kilolusun 32den sonra rezerv azalır falan dedı ama 7 yumurtam olustu ve guzel buyudu ama onun becerıksızlıgınden fazla buyudu ve olmadı.
erdel yılmaz: yaşlı ve yumurta ölçümünden bi haber. iki doktorun 16 dedıgını 19 ölçtü. beceriksiz. zaten liva ya gittiğinizde kadriye dolu dolu hasta bakarken erdel bey sinek avlıyor.
adnan özkutucu: alanında nasıl bilmiyorum ama cok paracı. bı muayene alayım dedım. muayene 250 tl ki herkes takıbi bu fiyatın içine koyarken adam extra 350 tlde yumurta takibi ücreti alıyor. direk ticari yani.
kadriye uğurlu: alanında gerçekten çok iyi ve başarılı bir doktor. memnun kaldıgım doktorlardan. çok yogun ama hasta ilgisi çok güzel.
VE GELELİM AYDININ EN SEMPATİK, BAŞARILI ve HASTASINA GÜVEN VEREN, TİCARİ BAKMAYAN, DOĞRU YÖNLENdiREN ve ALDıĞı PARAYı SONUNA KADAr hakeden CERRAH HASAN AKALIN
O kadar pozitif güleryüzlü enerjik pozitif bir insanki. hastasını çok iyi anlayan motive eden ve ticari bakmayan bir cerrah. sonuna kadar ona güvenebilirsiniZ. onun sayesinde o kadar pozitif başladım ki şuan HAMİLEYİM.

benim aydındaki doktorlarla ilgili tecrübelerim bu şekilde. hepsi birebir elde edilen tecrübeler. hiçbir şekilde birinin reklamını yapmıyorum ama aydında en gidilebilecek 3 doktoru yazdım.
1.hasan akalın(özel)
2.kadriye uğurlu(liva)
3.yunus çiftçi (kadın doğum. yeni geldi çok bilinmiyo daha aydın keşfedemedi ama alanında iyi bir doktor)
sıralama pahalıdan ucuza seklınde yoksa üçünden de çok memnunum.

bu kadar doktor hakkında yorumyazmısken bırazda sonuctan bahsedeyım. dozlarını kendımın ayarladıgı ve 3 doktora takıp ettirdiğim ve sağda 3 tane oluşan yumurtamın üçüde pozitife döndü. ve mücize gibi üçüzlere hamile kaldım. 8. haftada birinin kalp atımlark durdu ve beni terketti. şuan 10. haftamdayım ve ikizlerle devam ediyorum. bu tedavinin kahramanı%50 benim bilinçli olup hastalığımı iyi bilmem. %50 de gittiğim doktorların yumurta takibini iyi yapması. ve bunu okuyan hipolu arkadaşlarımada tavsıyem yumurta 16 mm de iken çatlatma iğnesini vurun. yukarısı yada aşağısında olmuyor. 5 tedavi geçirdim ve 2 pozitifi 16 mmde çatlatırlen aldım

bu kadar doktor hakkında yorumyazmısken bırazda sonuctan bahsedeyım. dozlarını kendımın ayarladıgı ve 3 doktora takıp ettirdiğim ve sağda 3 tane oluşan yumurtamın üçüde pozitife döndü. ve mücize gibi üçüzlere hamile kaldım. 8. haftada birinin kalp atımlark durdu ve beni terketti. şuan 10. haftamdayım ve ikizlerle devam ediyorum. bu tedavinin kahramanı%50 benim bilinçli olup hastalığımı iyi bilmem. %50 de gittiğim doktorların yumurta takibini iyi yapması. ve bunu okuyan hipolu arkadaşlarımada tavsıyem yumurta 16 mm de iken çatlatma iğnesini vurun. yukarısı yada aşağısında olmuyor. 5 tedavi geçirdim ve 2 pozitifi 16 mmde çatlatırlen aldım
özellikle doktorlar hakkındaki yorumlarınız gerçekten çok samimi ve bilgi verici. İnşallah hayırlısıyla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız. O güzel haberi de bekliyoruz sizden.

şurda gıcık oldugum bişeyi daha yazacagım. kadın dogum acil bom boş. gece 1 de gittim dün ve murat mataracı nöbetçi. şansıma tüküreyim dedim. adam acilde bebeklere bakmadı ya. nefesim tıkandı zorlandım nefes almakta sonra acaba benekleremıs bısey oldu diye gittim gece birde ultrasonda bakmadı. zaten bu kadın dogumda doktorların kendıne göre prensiplerini anlamıyorum. sankı babasının hastanesi. murat mataracı ve kamil kurt yanı ıns bı daha denk gelmezler. coguda burayı okuyo zaten . biraz ders alın yazdıklarımdan. zaten hamileyız korkuyoruz temkınlıyız ama bu ıkı kısı gereksız gerıyor.
gecen acilde serkan bey vardı. agrım var dedım detaylı baktı. kalp atıslarını gosterdı içimi rahatlattı. dıger iki prensipli biraz gençlerden feyz alın.

bugun devlet hastanesıne gıttım kontrole. clexan raporumuda yazdırdım. eger kanınızda pıhtılasma varsa mutlaka baktırın. buda düşük sebeplerınden biri. ben ilk bebeği ondan kaybettiğim için clexan her gece benım yoldaşım. ayrıca tüm aydın yazdıklarımı okuyarak kadın doğuma gıdıyor heralde. yunus ve alper beyden sıra bulamaz oldum.

PROTROMBİN(G2021OA)
FAKTÖR V(G1691A)
BETA FİBRONOJEN(G455A)
MTHFR (C6771)
MTHFR (A1298c)
FAKTOR Xlll (V34L)
bunlara mutlaka baktırın.
benım mthfr ler ve beta heterozigot ve doktorlar kullanma desede kullanıyorum.

yunus beyin tayini çıktı arkadaşlar.batmana gıttı. ben zaten ıkısıne gıdıyodum hangısıne randevu bulursam artık alper beyle devam ediyorum.suan gecıcı görevde kasım başı gelecek ve burda olmamasına ragmen instagramdan da sorum olursa cevaplıyor.

arkadaşlar tekrar merhaba. liva hastanesinde yaşanan bir olaydan dolayı hastaneden soğudum ve özel doktorum olan hasan beyi bıraktım doğumlarda livayı tercih ettiği için. evet aydında iki tane özel hastane var ve bana göre ikiside beş para etmez. küvez ve yoğun bakım üniteleri çok eksik.
ben evet 5. tedavim sonucu hamile kaldım ve cok arastırıyorum. livada kadın doğum doktoru ve çocuk doktorunun ihmalkarlıkları yüzünden bir bebek suan felç gibi. şuan aydında küvezi ve yoğun bakımı iyi olan kadın doğum ve üniversite var. üniversitede hocalardan randevu almak zor ve alsanız bile doğuma yetişemeyebiliriz diyorlar. o yüzden ben kadın doğum hastanesi alper kurtşahine karar verdim. tek gebelıklerde küvez yogun bakım cok sıkıntı değil ama benım gibi ikizlere hamileyseniz mutlaka küvez ve yoğun bakımı arastırın. birde torbalıda medifema hastanesi hakan yetimalar var cok iyi bir cerrah ama ondan önce hastanenin yoğun bakımı ve küvezleri cok iyi 26. haftada doğan bebek suan yaşıyor.
livayla ilgili haberinde linkini atıyorum ve bir kere daha düşünün. doktor ismi vermicem ama yazan isimlere livada doktorlardan bakarsankz kim olduğunu anlarsınız.
umarım herkes bu süreçleri güzel bi şekilde atlatarak bebeklerini kucağına alır.

https://www.metropolishaber.com/m/saglik/lutfen-bu-drami-okuyun-ve-paylasin-h1488.html

arkadaşlar tekrar merhaba. liva hastanesinde yaşanan bir olaydan dolayı hastaneden soğudum ve özel doktorum olan hasan beyi bıraktım doğumlarda livayı tercih ettiği için. evet aydında iki tane özel hastane var ve bana göre ikiside beş para etmez. küvez ve yoğun bakım üniteleri çok eksik.
ben evet 5. tedavim sonucu hamile kaldım ve cok arastırıyorum. livada kadın doğum doktoru ve çocuk doktorunun ihmalkarlıkları yüzünden bir bebek suan felç gibi. şuan aydında küvezi ve yoğun bakımı iyi olan kadın doğum ve üniversite var. üniversitede hocalardan randevu almak zor ve alsanız bile doğuma yetişemeyebiliriz diyorlar. o yüzden ben kadın doğum hastanesi alper kurtşahine karar verdim. tek gebelıklerde küvez yogun bakım cok sıkıntı değil ama benım gibi ikizlere hamileyseniz mutlaka küvez ve yoğun bakımı arastırın. birde torbalıda medifema hastanesi hakan yetimalar var cok iyi bir cerrah ama ondan önce hastanenin yoğun bakımı ve küvezleri cok iyi 26. haftada doğan bebek suan yaşıyor.
livayla ilgili haberinde linkini atıyorum ve bir kere daha düşünün. doktor ismi vermicem ama yazan isimlere livada doktorlardan bakarsankz kim olduğunu anlarsınız.
umarım herkes bu süreçleri güzel bi şekilde atlatarak bebeklerini kucağına alır.

https://www.metropolishaber.com/m/saglik/lutfen-bu-drami-okuyun-ve-paylasin-h1488.html
Teşekkürler faydalı bilgiler verdiğin icin canım. Ben livada hiç bi kdindogumcudan memnun kalmadim.hepsini denedim.aman aman.bastan savma .buarada kadin dogum hastanesinse perinatoloji doktoru kim canım yanı riskli gebelik doktoru

Daha önce kimyasal gebelikler yasadimda ben .sebepsiz yere.arastirma hastanesinse batırdık bisi yok dediler. Oyuzden hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez bidaha perinatolog a gitmeyi istiyorum da

Daha önce kimyasal gebelikler yasadimda ben .sebepsiz yere.arastirma hastanesinse batırdık bisi yok dediler. Oyuzden hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez bidaha perinatolog a gitmeyi istiyorum da
murat bey var ıyı bır perinatolog kadın doğumda yeni geldi. ben daha gitmedim ona ama iyi oldugunu duydum. evet liva sıkıntılı bır hastane.

alper tanrıverdi var iyi bir perinatolog ama cok ukala diyolar. ayrıntılı için gitmeyi düşünüyorum ama bakalım bi fırsat bulursam gidecem. 400 tl muayene ücreti alper tanrıverdinin.

alper beye gittim ben detaylı için. cok özgüveni olan bi doktor ve cok bilgili. ama hasta iletişimi biraz sıkıntılı. clexan kullanmamdan tutunda kiloma kadar yedim fırcaları ki kılolu hamıle kaldım tedavılerden dolayı ama hamılelıkte 8 kilo aldım 7. ayımdayım ama fazla dedi.

neyse detaylıda bişey cıkmadı allaha şükür sağlıklılar. bu arada medinovaya özgür arısoy diye bi cerrah geldi. mükemmel bir doktor. tam benım kafa dengim. ayrıntılı olarak herseye bakıyor. beyıncık, kalp, bebeğin suyu, herseyini tek tek anlatıp acıklıyo. benki şeker yüklemesini düşünmezdim artı ve eksilerini güzel bi şekilde anlattı. ilerde cocugun metabolizmasında ne gibi sıkıntılar cıkabılecegini ve yaptırdım bi sıkıntı cıkmadı.

ben zaten zor elde ettiğim için aydında bir doktora bağlı kalmıyorum. istanbul tüp bebek merkezinin sahibi aret kamar var. sürekli onla instagramdan yazışıyorum ve herseyı soruyorum. saolsun simdiye kadar cevapsız bırakmadı. mesela grip aşısı herkess ol derken ben aret bey yaptırma dedı ve yaptırmadım.

şeker yüklemesi yaptır dedi ve özgür beyde önerince öyle yaptırdım. özgür bey birde cok sempatik pozitif ve donanımlı biri. tavsiye ederim.

alper beyide clk begenıyorum kadın doğumda ama ben calıstıgım için randevu saatleri benım programa uymuyor.

Evet kızlar 35. Haftaya girdim. Ve devlette doğum düşünürken daha kapsamlı oldugundan dolayı kararımı degiştirdim. Nedenide devlette sıra bekle , radyolojı uzmanı bi bey bildiğin havalı buzdolabı ve yanlış ölçüm yapıyor. Perınatolog murat beye gidiyosun hastası yok boş boş oturuyo kahvesini içiyor sana randevu verıyo baska bı güne. Kısacası rezalet.

Zaten özelde doktorum vardı ama beklenmedık bı durum olur adüye sevk yapjlmaz bebekler denizli ve izmire sevkedılır dıye özel düşünmedim. Ama dünkü rezillikten sonra kocamdan da fırca yedım. İlla burnunun dikine gidecen burnun b..... batacak sonra dedıgıme gelıcen diye bısürü kızdı. Haklıda resmen 3.5 saat hastanede gecti.
Kısacası son kararım özgür arısoy.

X