ay ben napim ya:'(

B_Bianco_B

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2016
380
313
Merhaba arkadaşlar bu benim ilk konum olucak. Uzun zamandır takip ediyorum burayı ama şuan o kadar kararsızlık içindeyim ki inşallah o güzel yardımlarınızı benden esirgemezsiniz. :dua:Konu şöyle ki;

25 yaşındayım iyi bir üniversite bitirdim ve 2 yıldır çalışıyorum. Şu zamana kadar yaşadığım olumsuz şeylerin meyvesi olarak elimde güvensizlik kaldı. :KK14:Önceleri evlilik konusu ben çok tatlı güzel bi düşünce olarak

gelsede artık çok uzak bakıyorum bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Uzun ilişki flört olursa olur

olmazsa da kimse yalnızlıktan ölmüyo sonuçta demi.:KK15: Benim düşüncem artık bu oldu. Gelgelelim 1 ay

önce bi tatile gittim ve kaldığım yerde çalışan biriyle tanıştım yakınlaştım. Önceleri gayet takılırım fln diye

bakıyodum olaya ki takılmak benim neyime sorarım kendime.:işsiz: Beyimiz normalden daha yakışıklı boy bos yüz göz herşey cuk oturmuş. :oha:Çok insan tanıyo geneli kız zaten.Sosyal medya ile normalden fazla haşır neşir kız fotografları begenmek olsun takip olsun saçma sapan insanları begenıyo.:sinirli:Neyse orda

etkilendim fln donunce aramaz dedim yaz aşkı bitti gitti. Ama beni aramaya sormaya devam etti bırakmadı

hiç. Sosyal medya yuzunden çok tartıştık çoğu ınsanı sildi. Kaç kere kavga ettim kaç kere güzelce anlatmaya çalıştım bagırdım çağırdım yazdım çizdim düzgün konuştum çoğu şeyini düzeltti.:KK67: Bitirmek istedim

dedim sonu yok olmaz böyle uzak şehirler güven yok senın ortamın belli ben burda şüphe içinde olurum

dayanamam sonradan üzülceğime şimdi üzülürüm biter dedim. Yok bırakmadı peşimi bitmesin güzel sözler aramalar ben dönmedikçe tekrar tekrar aramalar bırakmıyo adam. :KK53:Gören zanneder aşık ama değil işte.

Güzel söz söylemez arada kaba konuşur kırar beni. Telefonda konuştugumuzda illa sinirimi bozcak ergence

şeyler söyler onunda yaşı 25 bu arada. Sevgili diyemiyoruz adı koncak bişey söylemedi. Desem ki uzak

diyarlarda sevgilim var. Genelde telefonda hep laf sokmalı konuşuruz hani böyle tatlı tatlı flört

konuşmalarıda yok. kaç kez denedım tatlı konuşmayı hep hevesim kursagımda kaldı. Hep arasın istiyorum

arıyo ama

telefonu kapattıktan sonra mutsuz oluyorum.

Kısaca maddi manevi cogu seyde uygun degılız. Geleceğini az bile olsa şekillendirmemiş. Hadi bunları yan

yanayken aşarsın yuz yuze konuşursun halletmeye orta yol bulmaya çalışırsın ama uzak şehirlerde olmuyo

bilen bilir. Uzak şehirlerdeyken sadece telefonla konuştugun kadar e onda da iyi değiliz. Aynı şehirde

yaşamamızda çok çok zor. Beni önemsemiyo desem bitirince o kadar çok arıyo bıkmıyo hep bi yerlerden ulaşmaya çalışıyo bunu neden yapıyo yani. Geçende sevidiğini söyledi kezban ben yumuşadım tabi.:KK68: Ben

anlamadım hiç bitirmem gerek biliyorum ama yoğun şeyler hissediyorum. Kısa zamanda yan yana çok güzel

tatlı anılarımız oldu onları da düşünüyorum.Nasıl yapıcam ne yapıcam diye düşünmekten beynim yandı yemin ederim. :KK34::KK35:
Uzun oldu sanırım kusura bakmayın ilk ve son uzun yazım muhtemelen.Okuyan okumayan herkese teşekkürler şimdiden:KK200:

İş kariyer konusu zannettim aşk çıktı :KK53:
İllaki herşey evlilikle bitecek diye bir şey yok. Yaşandı bitti dersiniz.
Güven önemli kendimi yıpratamam diyorsan devam etme...
Ama "korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin" diyor şebo ablamız. Sen ölç tart en iyisi :deli:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence senle birlikte birkaç belki daha fazla kızı idare ediyor ama seni cepte bırakıp ileride evlenirim ben bununla diyor. Ünv mezunu, çalışıyorsun, muhtemelen iyi kariyerin var ve maaşın iyi. Aklına yattın adamın seni bırakmıyor.

Bence kesinlikle uzak dur, 25 yaşında bi baltaya sap olamamış sosyal medya insanından koca olmaz hatta koca adayı olmaz hatta koca aday adayı bile olmaz. Takılırım dersen kadın kısmısı aşık olur o işte yaş. Demem o ki bırak ipini gitsin sosyal medyada eğlesin kendini.

Sevdiğini söyledi kezban nedir ya :KK53:
Valla sen "takılırım" diye düşünmüşsün oda öyle. Seneye gidersen yine takılırsınız diye düşünüyor olabilir. Ben hiç ciddi birşey göremedim.

İşiniz gücünüz her şeyiniz yerinde çevrenizden size uygun birini bulursunuz. Boş verin şunu kilometreler ötesinden onun takibini mi yapacaksınız her daim :işsiz:

Bos beyin diye kategoriliyorum ben o cok yakisiklilari. Tatil askidir, guzeldir, iyidir, ilgisi iyi gelmistir, ama emin ol senin gibi kac tatile giden hatunla o ayni tatta ask yasadi o herif. sal gitsin.

İşiniz gücünüz her şeyiniz yerinde çevrenizden size uygun birini bulursunuz. Boş verin şunu kilometreler ötesinden onun takibini mi yapacaksınız her daim :işsiz:

Evet kesinlikle takip işi yakındayken zaten zor uzaktan hele nasıl deli gibi yoruyo insanı :KK14:

:KK16::KK16::KK16:
İş kariyer konusu zannettim aşk çıktı :KK53:
İllaki herşey evlilikle bitecek diye bir şey yok. Yaşandı bitti dersiniz.
Güven önemli kendimi yıpratamam diyorsan devam etme...
Ama "korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin" diyor şebo ablamız. Sen ölç tart en iyisi :deli:

Teşekkür ederim yorumunuz için:KK16:

:ıslık:
Bence senle birlikte birkaç belki daha fazla kızı idare ediyor ama seni cepte bırakıp ileride evlenirim ben bununla diyor. Ünv mezunu, çalışıyorsun, muhtemelen iyi kariyerin var ve maaşın iyi. Aklına yattın adamın seni bırakmıyor.

Bence kesinlikle uzak dur, 25 yaşında bi baltaya sap olamamış sosyal medya insanından koca olmaz hatta koca adayı olmaz hatta koca aday adayı bile olmaz. Takılırım dersen kadın kısmısı aşık olur o işte yaş. Demem o ki bırak ipini gitsin sosyal medyada eğlesin kendini.

Ben o kadar söylenince uzak durmaya başlamıştı yavaş yavaş ama kanında var kanımca öyle kolay kolay vazgeçmez gibi duruyo:KK64:teşekkürler:)

Sevdiğini söyledi kezban nedir ya :KK53:
Valla sen "takılırım" diye düşünmüşsün oda öyle. Seneye gidersen yine takılırsınız diye düşünüyor olabilir. Ben hiç ciddi birşey göremedim.

kezban olan benim hemen 2 güzel lafa tav oluyorum :KK53: ama evet haklısınız ciddi bi düşüncesi yok anladım:/

X