AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

Eskiden nerdeyse haftada bir kere ilgilenmek icin ararlardi kac yildir ilgilenmiyorum bende cevrem pek olmadigi icin

Keşke bana yada diğer arkadaslara üye olsaydın muhatabı olurdu sıkıntı yapma 1mayis tatil ya 3 4 günde ürünler firmadan çıkıyo 2 3 günde kargo

arkadaşlar kataloglar ne zaman yenileniyor ve yeni kataloğu nasıl alıyoruz ?

QUOTE="minnakmimar, post: 41235074, member: 551786"]arkadaşlar kataloglar ne zaman yenileniyor ve yeni kataloğu nasıl alıyoruz ?[/QUOTE]
sayfada katalog isteme alanı var
Değişiyor 3 ayda deniliyor ama 3 4 oluyo

arkadaşlar kataloglar ne zaman yenileniyor ve yeni kataloğu nasıl alıyoruz ?

Canım, katalok valla bir ay içersinde iki kere sipariş verdim aynı kataloktan iki kere yolladılar, ikiside aynı idi, gerek olmadığını mail atıp istemediğimi bildirdim stoklarında varsa ayda beş kerede sipariş versen katoloğun geleceğini söylediler, kii katolok ücreti 2.5 lira gibi bisi gereksiz olduğunu düşündüğümden, hatta bi kolimden çıkmadı parasını kesmişlerdi "canlı destek" ten ulaştım yolladılar..
Katolokları 3 ayda bir yenileniyor imiş..

teşekkürler şekerim bu ay yenisi geldi bana da

Benim kullandıklarım çok kaliteli olmasa da formları çok güzeldi ama maalesef balenleri sürekli çıkıyor .

Ben 8 yıldır bu işin içindeyim. Ürünlerinden çok memnunum. Artık direktörlüğünü yapıyorum. Ilgilenenler üye olmak isteyenlere herzamanyardimci oluyorum. Direktör numaram

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hanımlar. Bende Avrupa networking temsilcisiyim. Üye olmak isteyenlere yardımcı olabilirim. Temsilci kodum: 4577848

Hangi marrkayi kullanıyorsunuz ben farmasi yi satiyorrum ve iukkaniyorum bizde de stok sotunu oluyo ama diger markalardaki gibi degil hic.cok memnunumm.katologlar her ay degisiyo.

Bende bu isin icindeyim hanimlar guzel bi is o yasdiginiz sikintilari pek yasamiyorum iyi bi is dusunen olursa bilgi veririm

ben varımm üyelerimle bi ekibim var
hemen dert yanayım yaa ürünler ve stok sıkıntısı buda olmasa ohh süper.sizin kaç üyeniz var benim 50 filan
Nasıl bu kadar üye yapabildiniz. Ben de yeni oldum fakat çok tecrube sahıbı değilim

Konuyu güncelleme getireyim. Ben de yeni temsilci oldum. Biraz tecrübeye ve çevreye ihtiyacım var. Siz neler yapıyorsunuz

En az kaç liralık sipariş vermek gerekio öyle bi limit varmı? 100 lira die okudum bi yerde ama.

merhaba kızlar bende yeni üye oldum. normalde bu üyelik şeylerini pek sevmem ama evimin tüm ihtiyacını karşılayan geniş bir yelpazesi var. hemde ücretsiz üyelik olması cezbetti. bu ay ki alışverişimde 14 tl indirim vermişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…