AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

aa fransa kataloguna bakıyorum suan gıyımde var turkıyede olmuyor ama dımı

ya avon bi salak olmus ben iade göndermedim 4 5 kez iade düzenlenmiş karsılılıgı 0.. ayrıca sipsim hal faturalanmamıs

bu arada içimzden biri banlanmş sanırm kızlar konu açmş avon ürünleri uygun fiyata gibi de aman siz siz olun sakın böyle şeyler yazmayn anında banlanrsnz

of yaa bıktım bu avondan çökmüş yine site

kızlar yardımcı olurmusunuz ben k1 den 9 tllik fondotenden alcam ama ben esmerim bugday tenli hangisi uygun olur bana

kızlar yardımcı olurmusunuz ben k1 den 9 tllik fondotenden alcam ama ben esmerim bugday tenli hangisi uygun olur bana

ben cok beyazım oyuzden emın olarak konusmuyorum esmer kızlar yardım edıcektır ama warmest beige yada honey olur bence

slm avondan hala ses çıkmamışya ne yavaşlar bunlar bene zaman faturalanacak siparişler acaba bari beklediğimize değsede yanında hediye falan yollasalar

benim anlamadığım neden bazı arkadaşlar sisteme girerken problem yaşıyorda bazıları çok rahat giriyor:44:acaba kişinin siparişi ile ilgili bir problemmi yoksa internetimizin bağlantı hızları farklı ondanmı:44:

kızlar siparişlerimin bir kısmını girdim. 130 tl daha sipariş var. girsem mi yoksa beklesem mi bilemedim? sizce güzel hediyeler olur mu? gün hediyeleri yada geçen kampanyadaki gibi meyve sıkacağı saç şekillendirici falan?

kızlar tam tahmn ettiğim gibi orflame avon gibi değilmiş biz 75e tamamlamak içn fazla ürün girip iade ediorz ama orf te 100 bp olması şartmış yoksa her şartta kargo ücreti ödeyecksn orflamedede 100 bp toplamak çooook zor 150 tl gibi bi miktara denk gelio oriflame hevesm kırıldı

valla ben oriflame i hiç sevmiyorum.işleri güçleri avoncuları ve avon ürünlerini kötülemek.kaç tane oriflameci tanıdıysam hepsi aynı. ürünleride pahalı geliyor bana

kızlar bende yeni üye oldum. küçük şehirde olmanın avantajını yaşıyorum. direktör adresine gelince kargo ücreti çok ucuz. küçük şehirdeyseniz düşünebilirsiniz. ben satmak için girmedim kendi ürünlerimi indirimli almak için girdim. henüz kimseye katalogda göstermedim.

oriflamein cilt ve vücut bakım ürünleri avondan bin kat güzel şimdi.en azından içimize sinerek kullanıoruz.avondaki gibi her üründe yoğun bi alkol kokusu yok..ha kimisine ii gelmiştir kimisine kötü.herkes cildini tanır ona göre secim yaparsa daha memnun kalır.bu dermokozmetik ürünlerde bile böledir.
avonun ii ürünleri yokmu var..mesela rujları ,bazı göz kalemleri..oriflame renkli kozmetikte,avon kadar geniş bi sıkalaya sahip değil

bide kızlar fırsat köşesindeki 60's mod bayan parfüm nasıl? ya bende numune var ama sanırım bu erkek kokusu. bayana hiç benzemiyo? fikriniz nedir güzel kokuysa alıcam

bide kızlar fırsat köşesindeki 60's mod bayan parfüm nasıl? ya bende numune var ama sanırım bu erkek kokusu. bayana hiç benzemiyo? fikriniz nedir güzel kokuysa alıcam

canm o bayan tester dr..çünkü bayanıın kokusunu erkek parfümlerine benzetenler çok oldu..keskin bi kokusu var dimi..kalıcı değilmiş ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…