AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Yıllardır avon temsılcısı olanlar sızce sevgılıler gunu katalogu nasıl olur neler ındırımlı olurkı acaba gecen kampanya parfumler bunda kremler felan ama nasıl olur acaba sevgılıler gunu

bıde bısey sorucam avon ozel tarıhlerde yılbası sevgılıler gunu lımıtlerı dusurup yada lımıtsız ufak hedıyeler vermıyor dımı

ben oriflameden katalog istedim bugün kayıt ücreti 1 liraymış bu ay.bakalım arkadaşlara bi göstericem
müşteri bulursam üye olurum belki

ay yok artık ya gıremıorum yıne sıteye mıllet soruyo ne zaman gelcek yok bende bılmıyorum bu hafta cumaya kadar gelır dedım umarım gelır ya

ben oriflameden katalog istedim bugün kayıt ücreti 1 liraymış bu ay.bakalım arkadaşlara bi göstericem
müşteri bulursam üye olurum belki

Ben her ıkısınede üyeyım ..orıflame ragbet yok...avon daha cok ıstenıyor
bosuna bulaşmanı tavsıye etmem...belkı 4 ay oldu orıflame ısteyen yok ..avondan ıse hedıyelerı kazandım...okadar yanı

Ben her ıkısınede üyeyım ..orıflame ragbet yok...avon daha cok ıstenıyor
bosuna bulaşmanı tavsıye etmem...belkı 4 ay oldu orıflame ısteyen yok ..avondan ıse hedıyelerı kazandım...okadar yanı

bende isteyen olmadığı için ve de ürünlerini alanların memnun kalmayışından dolayı avonu bıraktım. hemde hiç kar etmiyordum
oriflame daha iyi bence, yada bulunduğun yerde satışı değişiyor demekki, ama oriflame tavsiye ederim. hele de kayıt ücreti 1 TL kampanyasını hiç kaçırmayın derim. hem kendiniz kayıt olur, hemde 1 TL ücret diyerek başka kayıtlar bulup kısa sürede alt ekibinizi oluşturabilirsiniz

bazı ürünlerı bana görede avondan ıyı fondotenlerı mesela ama oldugum yerde tercıh eden yok yılbasında bı tane parfumunu almadılar tanınmıyor ama avonun kapış kapış gıttı parfumlerı
anlamadım

herkese iyi akşamlar kızlar
k2 katalogu eline ulaşan varmı?
benim siparişim hala yeni olarak qörünüyor :26:

ßuyrun buda fransa avon kataloğu
tıklayın

Son düzenleme:
Avon'un site yine uçmuş bende sipariş girecektim neyse artık düzelince girerim.:)
Bakalım k2'de nelerde indirim var k1'de henüz az sipariş aldım yani her ne kadar 75 tl'yi geçsemde şimdilik gidişat fena değil daha iyi olmasını umuyorum.:)

Ben 11 senedir Avon üyesiyim 2 senedirde Oriflame üyesiyim aynen Fisun'a katılıyorum Oriflame'ye fazla rağbet yok daha doğrusu Oriflame Avon kadar reklam yapmadığı için fazla tanınmıyor bu da satışı zorlaştırıyor bir de ürünlerin fiyatları Avon'a göre daha fiyatlı olduğundan pek alıcı olmuyor.
Misal 3 sipariş almışsam 3 tanede ben ürün ekleyip sipariş verip durdum her iki kataloğu aynı anda göstersem bile hep Avon'dan sipariş topluyorum.
Oriflame'nin parfümleri hariç diğer ürünleri güzel kullandığım bir dolu ürünü var ama ne yazık ki sipariş bulamayınca sadece kendime vermek içinde sipariş vermek istemiyorum bu yüzdende ayda yılda bir sipariş giriyorum.

ben kullanmadımama kuzenım ıcın sıparıs veıcem bu ay onu guzelmıs sanırım
bende gunluk kullanım ıcın wish of love alsammı kendıme dıyorum

Wish Of Love günlük kullanım için güzel bir parfüm ben uzun seneler Celebre'yi günlük kullandıktan sonra biraz ara verdim ve Wish Of Love'a geçtim gerçi Celebre'yi hala çok seviyorum çok hafif çiçek kokusu hem baymıyor hemde fresh zaten Wish Of Love'da Celebre gibi hafif bir koku ikisinide almanı öneririm.:)

tesekkur ederım canım ozel zamanlar ıcın for away kullanıyorumama gunluge olmuyor o alıcam bı ay wish of love ozaman

kızlar panoramadakı erkek saatı nasıl esıme alsammı karar veremıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…