AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlar bana bir yardımcı olur musunuz..
Ben yeni üyeyim avona,ben hiç katalog sipariş etmesem bile bana 1 adet gönderiliyor mu?
Yoksa kesinlikle katalog sipariş etmem mi gerek? Her siparişimde hiç katalog istemesem bile bana geliyor mu? Bana 1 katalog yetiyor çünkü..
Şimdiden teşekkür ederim

evet canım avon her siparişine bir katalog ekliyor. ama bence bir tanede sen iste çevrendeki birine verirsen daha çok satış oluyo. tabi yinede sen bilirsin

Evet canım, sen sipariş vermesen bile sana bir adet katalok gelir. Fakat panoramadaki hediye limitlerine ulaştığın takdirde mutlaka katalok sipariş verirsin. İYi satışlar

evet canım bende yeni üye oldum oriflameye...dün üye oldum...1tl oldugu için hiç üye parası veremem çünkü...

cilt bakım ürünlerinin azda olsa bitkisel oldugunu düşünüyorum kendime almak istediğim tek şey cilt bakım ürünleri hoşuma gitti....zaten bi kaybım yok.1 tl üye ücreti...

evet 100bp 150 tl gibi bi rakama denk gelebilir ama en azından kargo sıfırlama ürünü diye bişey var o ürünü alıp birilerine satabilirimbende kargosıfırlama ürünü olması çok iyi...

bakalım hayırlısı..

valla okadar cok şeye üye oldumki....avon,oriflame,avrupa networkıng,jet workıng :))))

avon niye internet altyapısına ve sayfasına biraz daha yatırım yapmıyor anlamıyorumm

Evet canım, sen sipariş vermesen bile sana bir adet katalok gelir. Fakat panoramadaki hediye limitlerine ulaştığın takdirde mutlaka katalok sipariş verirsin. İYi satışlar

cnm kargo sıfırlama ürünü en ucuz ürünü ve en az kullanılanı koyuolar genelde gidip bi parfm veya krem vs koymuolar en ucuzndan :) örneğin o 3 tllik rujlardan 7 tl veriosn o ruju 7e satamayz katalogta 4 tl onun gibi yani cnm ben 2 yıl yaptım şimdide üye olacağm ama satış içn değil arada bir indrm broşüründen kendime ürün almak içn onun haricnde beni sarmıo pek çünkü avon gibi kafana göre iade yapamıosn ürün hatalı bile olsa kargo ücretini sen ödüosn bu da çok yanlış

Avon Be Bronze kullandınızmı hıc kızlar bronzlastırıyormu gercekten

Güneşsiz bronzlaştırıcıdan bahsediyorsanız evet bronz yapıyor =)) Hatta kullanırken tırnaklarınıza gelmemesine dikkat edin yoksa onlarda boyanıyor kına gibi =))​

Güneşsiz bronzlaştırıcıdan bahsediyorsanız evet bronz yapıyor =)) Hatta kullanırken tırnaklarınıza gelmemesine dikkat edin yoksa onlarda boyanıyor kına gibi =))​

evet canım ondan bahsedıyorum ben cok beyazım mayısın ılk haftasıda gorumcemın dugunu var ondan once bır denesem dıyorum

bır urun daha sorucagım sıze gogus bolgesı ıcın sıkılastırıcı jel dıyor ben 21 ay emzırdım o deformasyona yararmı bu sızce

kızar ben oriflameye üyeydim şimdi 1 tlye düşmüş bendemi olsam atılmışımdır tekrar üye olunuyormu

bır urun daha sorucagım sıze gogus bolgesı ıcın sıkılastırıcı jel dıyor ben 21 ay emzırdım o deformasyona yararmı bu sızce

canım benim müşterim ondan 3 tane kullandı çok memnun kaldı şimdi ablamda alacak sipariş verdi

daha önce yazmıştm ama yine yazım..iilk önce sunu sölim ben kullandım ama bende ince ince tüy yaptı bu krem hemen bıraktm tüylerde döküldü sooradan zaten..bu tip ürünler ancak destekleyici olabilir.spor yapmadan asla bu tip ürrünlerden mucize beklemeyin.gögüs sıkılastırıcı hareketler var cnm ve kolay basit.ben bi ara spor yapıodum ve ciddi anlamda işe yario gögüs için.bu kremler hikaye.içeriğinde ne olabilrki gögsünü sıkılaştırsın,hiç baktınmı içereğine,hava civa işte:)boş yani:)
evde yapabilecgn kol hareketleriyle ,bu kremi kullanmaktan daha çok fayda görürsün bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…