AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

şimdi avonu aramadım kızlarrrrrrrrr:KK4: daha faturalanma işlemi başlamamış gün içinde başlıcakmışş yuhh dedimm tam saatte veremiyolar şu saatte başlar diyeee sinir oldummmm:KK4::KK57::KK57:

şimdi avonu aramadım kızlarrrrrrrrr:KK4: daha faturalanma işlemi başlamamış gün içinde başlıcakmışş yuhh dedimm tam saatte veremiyolar şu saatte başlar diyeee sinir oldummmm:KK4::KK57::KK57:

Bizde bekleyelim burda:KK4: Gün içindeymiş inş. Bugün hepimizin ki faturalanır, Bide yetişmedi gibi sonuçla karşılaşmak istemiyorum:KK47:

bır arkadasıma kargoyla aldıklarını gondermıstım oda bana mektubla parasını yollamıs sımdı aldım mektubumu elıme yıllarsonra mektub almak tuhaf geldı unutmusum :)))

neden ben çok rahat girebiliyorum peki bu siteye:44:Allah Allah siparişimden beri hiç problem yaşamadım ben sitede:KK9:

Şu anda size hizmet veremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiz.

bu ne demek yaaa resmen sitede karşıma bu çıktı offfff avon bu bir hakarettr :KK43::KK43::KK43:

şimdi girebildim siteye bazı eksiklikler var sitede ve siparişlerim faturalanmamış halaaa:KK53:

arkadaşlar acaba gün hediyesi falan koyuyo olabilirlermi

sıteye rahat gırıyorum ama halla yenı yazıo
faturallansada ne gelcek ne gelmıcek bılsek barı yarı

kızlar siparişimi iptal etmek istiyodum takım öncüme müşteri hizmetlerini arattırdım ama benim aramam gerekiyomuş öyle dediler.siteye baktım işlem iptal edildi yazıyo.iptal mi ettiler yani ? bilgisi olan cevap verebilir mi lütfen

kızlar siparişimi iptal etmek istiyodum takım öncüme müşteri hizmetlerini arattırdım ama benim aramam gerekiyomuş öyle dediler.siteye baktım işlem iptal edildi yazıyo.iptal mi ettiler yani ? bilgisi olan cevap verebilir mi lütfen

iptal yazıyor ise iptal edilmiş canım tekrar aramana luzum yok ..

X