AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ilgilendiğiniz için çok tşk ederim arkadaşlarr...

tecrübeli bayanlardan da cvp alırsam çok sevinirimm...

canım tek yada 2 tane alırsan normal fiyattan geçerler 3 tane alırsan 3ü 15 lira geçer merak etme.ben el kremi aldım 3 tane tanesi normal fiyat görünüyordu ama toplam fiyatta düşmüşler

canım tek yada 2 tane alırsan normal fiyattan geçerler 3 tane alırsan 3ü 15 lira geçer merak etme.ben el kremi aldım 3 tane tanesi normal fiyat görünüyordu ama toplam fiyatta düşmüşler

o zaman 3 kişi istediğine göre 9 tane mi gireyimm canım ??

günaydınn kızlarr siparişi faturalanan var mıı ilk dakkada girdiğim halde benimki hala faturalanmamışş saat 9,30u geçiyo tık yok hala

günyadın kızlar

ben bu ay sipariş veremeyeceğim..k2 yide çok merak ediyorum..gelse bir an öncede eklensede baksak

ben sıparıs vermedıgım ıcın hıc beklemıyprum fatura :) ama ınsallah bugun faturalanır canım yarın alırsın urunlerını

günyadın kızlar

ben bu ay sipariş veremeyeceğim..k2 yide çok merak ediyorum..gelse bir an öncede eklensede baksak

ben bır hafta beklerım sanırım belkı gun hedıyesı gelır dıye sonra verıcem sıparısımı
katalogu bende cok merak edıyorum ama

Hala faturalanmamış siparişlerim yaa Bide hemen giriş yapmıştım cuma

günaydın herkesee...

benim bir sorum olacaktı K1 de 3 tane duş jeli 15 tl bunu nasıl sipariş veriyoruzz..
ben mor olanından alıcam avon temsilcisiyim...girişini nasıl yapıyoruzz??

ilgilendiğiniz için çok tşk ederim arkadaşlarr...

tecrübeli bayanlardan da cvp alırsam çok sevinirimm...

o zaman 3 kişi istediğine göre 9 tane mi gireyimm canım ??
ben ayrı çeşitler girdiğimde en sonda düşmüştü
bağlantın olduğuna göre denesene cnm
son aşamadan yani sipariş verme aşamasından bi önce faturayı görüntüleme aşaması var ya oraya gel tıkla düşüp düşmediğini o aşamada kontrol edebilirsin

ben bır hafta beklerım sanırım belkı gun hedıyesı gelır dıye sonra verıcem sıparısımı
katalogu bende cok merak edıyorum ama
eğer 2. katalog da dandikse avon için hoş olmaz 2dir hayal kırıklığına uğratıyolar

kızlar bi sorum var

perşembe-pazar arası evde olmucam pazartesi dönücem
siparişimde hediye olarak sipariş verdiğim gittiğim yere de götüreceğim ürünler var

napiim sizce
ben yokken paketim gelsin dönsün istemiyorum
arayıp teslim adresimi komşum bile yapsam sonuçta garantisi yok??

yaa ınsallah degıldırr rbu ay hıc guzel satısımı olmıycak daha yenıyım bıde hevesım kırılıyor

olala dediğini yaptım 9 tane girdim faturama baktım onlar düşüyorr...

yardımcı olan arkadaşlara tşk ediyorumm...

ne biçim işbu yaa şimdi avon sitesine giriyorum hiç bişey yok site uçmuş resmen daaha doğrusu giremiyorıum her ay bu sorun olduğu halde buna bir çözüm yapmıyolarr halbuki her kanmpanya başı aynı şeyler oluyor insanlar faturalamnmışşmı sipariş die bekleyip duruyolar müşterilerde bir tarafta ürünlerim geldimi die sorup duruyolar e onlarada anlatamıyosun ki sorun var faturalamamışlar halla die anlayan var anlamayan varr buna bi çareee lütfen artık

Katılıyorum canım sana. hiç bir çabada yok:95:

günaydın kızlarr maviş gelir nude rujun canım,ben 5-6 gün önce sipariş girmiştim,nude ruj da girdm ,geldi benimki,demekki yeni katalogla birlikte stoklara girdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…