AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ilkşah yönetici olmussun hayırlı olsun canım şimdi biz avondatemsilci olmak isteyenlere yardım edelim deyince sen mi banlıcan bizi hahaha

burada cok sinir oldum ya carsamba günü geciken 290tllik borcumu persembe gönderdim ama pazartesi ögeleden sonra düstüler 2,5 tl gecikmis borc bedeli faturalanmıs ne is ya onlar gecikti ben gönderdim of zaten 3 kurus karımız var o da gidiyo böle

ewet ben de katılıyorum greeneyes a tbrk ederim hayırlı olsun cnm yöneticilik ünvanında yakışmış ilkşah

günaydınn kızlarrrr nasılsınız bakalım artık 2010 un son günlerindeyizzzz 2011 hepimiz için çooook güzel bir yıl olur inşşşş:92::92:

ewet ben de katılıyorum greeneyes a tbrk ederim hayırlı olsun cnm yöneticilik ünvanında yakışmış ilkşah

yok kuzlularım banlama iznim yok sadece kavga çıktığında müdahale etme satış falan yapıldığında uyarma üst yöneticime bildirme gibi şeyler

günaydınn kızlarrrr nasılsınız bakalım artık 2010 un son günlerindeyizzzz 2011 hepimiz için çooook güzel bir yıl olur inşşşş:92::92:

yok kuzlularım banlama iznim yok sadece kavga çıktığında müdahale etme satış falan yapıldığında uyarma üst yöneticime bildirme gibi şeyler

günaydın ozthencıgımm, kendim ve ailem ve sevdiklerim dahil hepimize çok mutlu bir yıl diliyorum bende.
ilkşahcım hayırlı olsunn bakalım

bencede hayırlı olsun cnm güzel olmuş :))

merhaba kızlar. birşey soracaktım. dün gece sipariş verdim. hani katalogta 30 tl alışveriş yapana erica saat 29 tlydi ya. faturalanmış fakat faturada saatin karşısında 29tl yazıyo. ama fiyat listesinde temsilci fiyatı daha düşük. neden böyle oldu sizce?

hayırlı olsun ilkşahcım iyi olmuş cnm yakışmış:128: gerçi rengin yeşil olmasada biz seni hep öyle yönetici gibi görüyorduk birde rengin olmuş tam olmuş cnm

sağolun canlarım umarım başarabilrm bu arada canım fiyat listesinde geliş fiyatı yazdığından eminmisn ben şimdi bakıorumda yazmıo ki hiç yazmıodu onlarda sadece parfümlerde geliş fiyatı oluyo şöyle yazıo katalogtan 30 tl alışveriş yapana (temsilci fiyatı ile 22,50 tl) eric saat 29 tl die

kızlar bişi sorcam size şimdi benim k14den iadelerim olcak ama faturaları farkıl.. bi kaç tane faturam var ayrı ayrı.. hepsini aynı koliye koysam ürünleri ve faturaları karışır mı birbirine tek tek koymama gerek var mıı:26:

çok saol valla cnm bakdım ama goremmedım ben ya

silmişm cnm meraktan almıştm satmadan önce çektm foto ama silmişm ya da hangi kartta olduğunu bulamıorm ama çok tatlı şirin bişey birde çok mat mavi petrol mavisinin mat halini düşün göründüğünün aynısı değil

tamam cnm saol allım ozaman bende ceyızıme koyucakdım askılı bı canta olsun ıstıodum

niye karışsın ki ben k14 iademi öyle yapmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…