AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

selam kızlar nasılsınız cerenim cnm çok geçmiş olsun okudum başına gelenleri
bende bi değişiklik yok işte nolsun yarın başlıyo siparişler ama ben almadım doğru dürüst
kendime alırsam alıcam bikaç sipariş var az bişey zaten ama kararsızım acaba gün hediyesi beklesem mi 170i bulmaz die düşünüyorum geçen ay da öyle düşündüm toplamda buldu da geçti bile çok üzüldüm valla hediye filan alamadım ilk aylarda yeni üye olanlara belli bi limite ulaşınca gelen hediyelerden de haberim olmadıydı bu bahtsızlığımı kırmam lazım bi gün hediyesi bari alabilseydim... bi yandan düşünüyorum indirim broşüründen de siparişim var olursa olur dedi arkadaş zaten ama az daha bekleyip sorup başka sipariş mi girsem ne yapsam kararsız kaldım

sağol tatlım ben yanlış bakmışım

Selam kızlar yarın sipariş dönemi bitiyor hediye alabilenler var mı:26:
gulegule kullanın:86:

bu topik eskisinden sessiz nedense

az önce kapalı olan eski topikte 6 kişi varken şu an burda 3 kişi var sadece..

yarın başlıyo k1
şimdi hep beraber toplanıp k2yi merak eder çatlarız:)
gene şenlenir yani topik.

arkadaslar bisi sorcam bu indirim brosurunden kacırmayın dediginiz neler var ??
mesla ben o siyah saati alıcam beyaz inciliyide alıcam ama beyazı iade ederim blki bilmiyorum. bi de ikili farlardan alıcam katalogtanda protogo rujdan alıcam dudak parlatıcı rawe alsammı o parlatıcılar nasıl daha kutusunda duran dudak parlatıcım var bilemiyorum birde bu rosie yüzük nasıl güzelmi parmaklarım cok ince size 8 bile biraz bol duruyo tavsye edermisiniz bu ay hiç satısım yok kendime alıcam

acaba ılk haftadan gun hedıyesı verırlermıkı canım verırlerse bır hafta felan bekle ıstersen yoksa ındırm brosurundekıler kalmazdımı

mrblar kızlar k1de baya sipariş topladım panoramadaki tavayla kek kalıbını alırım inş. ama benim siparişlerin çoğu indirim kataloğunda hemen vermekte istemiyorum siparişimi iyice biriktirip en son günlere bırakmak istiyorum yada ortalarda gireyim diyorumda ozamanda indirim kataloğundaki ürünler kalırmıki bilmiyorum nasıl yapsammı şaşırdım valla

arkadaşlar ben k 14ten saat aldıdım dun geldi daha ama saatin camı düşüyor ne yapayım sizce iade etemek istemiyorum cok hosuma gitti degişm oluyomu bunlarda ilk syfadaki saatten cvplarsanız cok sevinirim :18:

günaydın kızlar

Eki Görüntüle 121311 Eki Görüntüle 121311 Eki Görüntüle 121311

Eki Görüntüle 121312

yarın başlıyo k1
şimdi hep beraber toplanıp k2yi merak eder çatlarız:)
gene şenlenir yani topik.
doğru söylüyosunn

kalmayabilir cnm o zaman yine hediyeni alamazsınn

arkadaşlar ben k 14ten saat aldıdım dun geldi daha ama saatin camı düşüyor ne yapayım sizce iade etemek istemiyorum cok hosuma gitti degişm oluyomu bunlarda ilk syfadaki saatten cvplarsanız cok sevinirim :18:
değişim opsiyonu var cnm iade makbuzunda

kızlar indirim broşüründe kalitesini bildiğiniz tavsiye edeceğiniz ürünler hangileri acaba??

görüşünüz benim için önemli çünkü daha önce bu broşürden aldığım tüm ürünleri iade etmiştim..

tavsiyelerinizi bekliyorumm

bence bekleme derim ben yaptım o işi hediyeleride ürünleride kaçırmıştım yinede sen bilirsin

bildiğim kadarıyla değişim yapıyorlar yengem değiştirmişti birkaç ay önce saat almıştı oda kızına çiziği vardı ve değiştirdiler demişti

kızlar bende avon daki şemsiyeyi çok merak ediyorum çok isteyen var rezil olmayayım :84:

herkese hayırlı cumalarr...
nasılsınız arkadaşlar

Son düzenleme:
ay biran önce k1e qirelim de en qeç p.tesi k2yi qörelimmm
çok merak ediyorumm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…