AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ürünlerinin hoşuna gitmesine sevindim canım.ben k.1 indirim broşüründen kızıma sampuan panaramadan da uzun saçlar için saç kremini su 20 tl lik aışverişe 9 tl olan fondöten alacagım.perfect wear fondöten ve kıvrım veren maskarayı düşünmekteyim gerçekten kıvrım veriyormu acaba. bilenler varsa yanıtlayabilirmi?

Ya kızlar Of nedir bu acemi halimle avon dan çektiğim ya :) Gecen persembe verdıgım sparıs kolısı hala ortada yok bi ton yerle gorusdum Bi ihtimal yarın bende olucak umarım .. ama dün verdiğim sparıs bugun elıme ulaştı Ondada ayrı sıkıntım var :) ya bu urunlerın stokda olup olmadını fatura kesılmeden öğrenebilsek ya hesap yapıyorum hediye için olsun gerek kargo için olsun spariş veriyorum sparişi gonderıyorum fatura kesılıyor bi bakıyorum Hoop urunlerden biri yok :) bu ikinci sparisimdede ACare paketi spariş etmişdim O yok spariş detayı goruntusunde gorunuyor ama kesılen faturada isimlerinin kaşrılıgında 0 var 0 ürün 0 fiyat gelde fitil olma yau .. İlk sparisimide 145 e tamamlıyım dedım ondanda 2 urun temın edılemedı fatura tutarım düşdü o hedıyeyıde kacırdık çok sinir bozucu

gercekten verio cnm ben çok memnunum..

hee ben bu saati demiyorum indirim bröşüründeki fiyatı 24.80 olanı diorumm aman amann ii bende vazgeçecektim az kaldı Caanımm saattenn :82::82::86:

kayışı inci lerle kaplı saati merak ediyorum bende indirim broşüründeki

ilkşahcım ben sendeki fotosunu eklermisin demiştim.ya bi arkadaş alıcaktıda çok samimi arkadaşım.söyledim ona dediklerinide fotosunu görmek istedi o yüzden

çok büyük ve küçültülmüo cnm plastik olduğundan kesilip küçültme imkanı yok birde delikli olmadığı için

müşterisini bulursan hemen sat onu yazık paraya alışveriş sitelerinde o paraya ne güzel saatler var

harbimi nasıl küçülttü ki ben düşündüm düşündüm çıkamadm içinden

kordonundan istediğin kadar tek tek çıkarabilior..ama küçültürken çok ii ölçü vermek gerekior,,küçülttükten sora tekrar büyültme olmuyomuş bu saatte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…