AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ay biran önce k1e qirelim de en qeç p.tesi k2yi qörelimmm :KK76:
çok merak ediyorumm:KK52:

aayyy canım ne güzel söylüyosun ama ptesiye yetişceğini hiiç sanmam :KK25: şimdi gircez siparişleri bugün faturalanmaz zaten en erken ptesi faturalancak aynı gün kargoya verilse ki çok zor hem yıl başı hem kampanya başı:KK4: en iyi ihtimalle perşembe felan gelir diye düşünüyorum:KK57::KK57:

Son düzenleme:
aayyy canım ne güzel söylüyosun ama ptesiye yetişceğini hiiç sanmam :KK25: şimdi gircez siparişleri bugün faturalanmaz zaten en erken ptesi faturalancak aynı gün kargoya verilse ki çok zor hem yıl başı hem kampanya başı:KK4: en iyi ihtimalle perşembe felan gelir diye düşünüyorum:KK57::KK57:

belli olmaz belki aramıdan bi şanslı çıkar ve buqün siparişi karqolanır hemen inşallah :26:
bendekide umut dünyası işte :KK1:

bence boşuna umutlanmayın kızlar bugün aksam yeniyıl zaten onun için saat 2ye almışlardır siparişleri:KK19:

maviş true color farın kalıcı mı

canım ben 1-2 kez kullandım ve beğendim.öyle renk kalmıyor falan deniyor ama bende kaldı.yalnız ben sabah sürüp yatmadan silenlerden değilim.genellikle 3-4 saatten fazla tutmamaya çalışıyorum yüzümde.belki onun için rengi kaybolmamıştır.kısacası benim beklentilerimi karşıladı.diğer renklerinden de alsaydım keşke.ama 2li olanına pek sıcak bakmıyorum çok fazla olumsuz eleştiriler var.hatta pazardaki 1 liralık farlar daha iyi diyen arkadaşlar var

Kızlaaaar yeni yıl hepimize sağlık,mutluluk,huzur,para,bol satış getirsin inşallah..Hamile olan arkadaşlarımız hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına alsınlar,bebek isteyen arkadaşlarımız bir an önce bebişlerine kavuşsunlar.Kısacası 2011 den ne istiyorsak bizim olsun.YENİ YILINIZ KUTLU OLSUUNNNN:KK71:

hıııııı ne yapsam acaba:26: müşterilerimi uyarayım hayal kırıklığına uğramasınlar

bende bende çok merak ediyorum aslında çokta ümütli değilim inşallah şaşırtır bizi avon:KK53::KK53::KK53:

bence müşterilerini uyarmaya gerek yok
herkesin zevki başkadır canım belkide beğenirler

golden lady perfect wear siparişi girimmi ne dersin şeker?birde ıvory çokmu açık diyordun sen:44:

mesela bende cam şişedeki calming effect var ivory olandan.ondan dahamı açık rengi birde kapatıcılığı onla kıyaslanırsa hangisi daha kapatıcı canım

golden lady perfect wear siparişi girimmi ne dersin şeker?birde ıvory çokmu açık diyordun sen:44:

gir cnm al yani ben 2 adet alıyorum ama kesinlikle shell ivory süt gibi yapıyor zaten kapatıcılığı çok yüksek yüzün geyşa gibi olur valla :) bende ivoryde var ama kullanamıyorum sadece çok sıcaklarda göz altı için kullanıyorum ..

gir cnm al yani ben 2 adet alıyorum ama kesinlikle shell ivory süt gibi yapıyor zaten kapatıcılığı çok yüksek yüzün geyşa gibi olur valla :) bende ivoryde var ama kullanamıyorum sadece çok sıcaklarda göz altı için kullanıyorum ..

tamam fıstığım nude mu yoksa shellmi daha açık anlamadım ben:44:

arkadaslar bisi sorcam bu indirim brosurunden kacırmayın dediginiz neler var ??
mesla ben o siyah saati alıcam beyaz inciliyide alıcam ama beyazı iade ederim blki bilmiyorum. bi de ikili farlardan alıcam katalogtanda protogo rujdan alıcam dudak parlatıcı rawe alsammı o parlatıcılar nasıl daha kutusunda duran dudak parlatıcım var bilemiyorum birde bu rosie yüzük nasıl güzelmi parmaklarım cok ince size 8 bile biraz bol duruyo tavsye edermisiniz bu ay hiç satısım yok kendime alıcam

kızlar bu sorularıma cvp verecek yok mu??

mesela bende cam şişedeki calming effect var ivory olandan.ondan dahamı açık rengi birde kapatıcılığı onla kıyaslanırsa hangisi daha kapatıcı canım

ikisi kıyaslanamaz bile biri kapatıcılığı düşük biri çok yüksek bu kalıcı olanı yüzünüzde yara sivilce v.s fondotenle kapatamadığınız izleri bile bununla mükemmel kapatırsınız ama bunu bölüm bölüm süreceksiniz yüzünüze heryerine birden deyil çünkü bu fondoten kalıcı olduğu bir kaç saniyede kuruyor bu çok önemli.

X