AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben bir kişiye bile göstermiyorum valla siparişleri kızım topluyor oda okula gittiği için bizim kızda öyle göstermez kimseye girişken biriside deyil arkadaşları kızımın kullandığı parfüm ruj v.s görünce katoloğu istiyorlarmış zaten karlarınıda kızıma veriyorum :KK9:

kızında aynı benim gibiymiş girişken deilimdir bende o topluyosa siparişleri karıda onun hakkı tabii

mavişim yeni makinenle çektiğin güzel güzel yapılmış makyaj fotolarını bekliyoruz cnm:121:

yok canım ya ben makyajdan çok anlamamki:KK1:en azından fotoğraflanacak kadar bişey yapamam öyle kendimce günlük makyajyaparım:KK3:daha çok doğa ve insan fotğrafları çekmeyi düşünüyorum.zaten yaşadığım yer çok elverişli bu yönde:4 tarafı dağ olan her köşede bir akarsu olan yemyeşil bir yerde yaşıyorum.hele birde kar yağsın tadından yenmez valla:KK1:tabi buranın insanlarıda objektifler için biçilmiş kaftan:KK9:herşey güzel de bende tecrübe yok sadece:KK52:

stokta kalmamış ürünü ben şöyle gördüm.cari hesaptaki faturalanmış kolinin kod numarası varya onu tıklayınca hangi ürünler geliyor hangisi gelmiyor liste çıkıyor zaten.

Ebrutanis,ilksah,mavis81+,sweedy,ozzee,GoldenLady,68ozthen,asya27+,

maşallah hepimiz burdayız dedikodu saati :KK1:

yok canım ya ben makyajdan çok anlamamki:KK1:en azından fotoğraflanacak kadar bişey yapamam öyle kendimce günlük makyajyaparım:KK3:daha çok doğa ve insan fotğrafları çekmeyi düşünüyorum.zaten yaşadığım yer çok elverişli bu yönde:4 tarafı dağ olan her köşede bir akarsu olan yemyeşil bir yerde yaşıyorum.hele birde kar yağsın tadından yenmez valla:KK1:tabi buranın insanlarıda objektifler için biçilmiş kaftan:KK9:herşey güzel de bende tecrübe yok sadece:KK52:

fotoğraf makinesi kaliteli olunca resimde güzel çıkar merak etme :KK61:şöyle bir başlık giresin sende günlük makyajlarım:KK34:

tamam cnm yani katolog fiyatıyla 28 tl tutarındaki bir ürünün gelmiyor bu tek başına bir parfüm de olabilir yada iki ürünün toplamıda olabilir senin ne sipariş verdiğini bilmediğim için bunu senin tahmin etmen lazım biraz beklersen fatura detayında tıklayınca hangi ürünün gelmediğini kendin görürsün aslında.

Ebrutanis,ilksah,mavis81+,sweedy,ozzee,GoldenLady,68ozthen,asya27+,

maşallah hepimiz burdayız dedikodu saati :KK1:

aslında evet ya sadece muhabbet edeceğimiz bir sayfa açsaydık arada toplanır dedikodu yapardık:KK1:benim bu ay son siparişim sırf bu yüzden sayfaya takılmayı düşünmüyorum ama sizinle muhabbet etmeyide seviyorum.zaten benim muhabbetlerimin avonla pek te bir ilgisi olmuyor çoğu zaman:KK1:o yüzden sayfayı meşgul etmeyim artık dimi:KK1:

aslında evet ya sadece muhabbet edeceğimiz bir sayfa açsaydık arada toplanır dedikodu yapardık:KK1:benim bu ay son siparişim sırf bu yüzden sayfaya takılmayı düşünmüyorum ama sizinle muhabbet etmeyide seviyorum.zaten benim muhabbetlerimin avonla pek te bir ilgisi olmuyor çoğu zaman:KK1:o yüzden sayfayı meşgul etmeyim artık dimi:KK1:

olurmu cnm seni hep aramızda görmek isteriz :KK23:

K1'de indirimde olan şu dantel serisinin dörtlü göz farlarından almayı düşünen var mı?
Ben büyük ihtimal ikisini birden alacağım demin bir sitede tam renklerini gördüm ve bayıldım.
Almayı düşünenler için farların tam renginin gözüktüğü linkleri ekliyim.:KK12:

Lace Hues

http://4.bp.blogspot.com/__7HN_GcSXQ8/TMnL0rsmFRI/AAAAAAAAA8Y/Pxi_AjeYFH4/s1600/Avon+True+Colour+Eyeshadow+Quad+-+Lace+Hues.JPG için Google Görsel Sonuçları

Lace Electric

http://4.bp.blogspot.com/__7HN_GcSXQ8/TMnLg7H6xwI/AAAAAAAAA8U/sAdD4fU2Gc8/s1600/Avon+True+Colour+Eyeshadow+Quad+-+Lace+Electric.JPG için Google Görsel Sonuçları

kızlarrr yardımınıza ihtiyacım var. k14deki senses duş jellerinin yeni çıkan 250 ml. olanlarının yanında bedavaları varya onları almak için onlarında kodunu giriyomuyuz. bide 2 tane roll-on 5.90 dı onlardan toplam 20 tane sipariş vericemde onlar nasıl girilio acaba yani 20 tane girsem 59 küsürmü ödicem off çok acemiyim kafam karıştı:KK59::KK59::KK58:

kızlarrr yardımınıza ihtiyacım var. k14deki senses duş jellerinin yeni çıkan 250 ml. olanlarının yanında bedavaları varya onları almak için onlarında kodunu giriyomuyuz. bide 2 tane roll-on 5.90 dı onlardan toplam 20 tane sipariş vericemde onlar nasıl girilio acaba yani 20 tane girsem 59 küsürmü ödicem off çok acemiyim kafam karıştı:KK59::KK59::KK58:

Hangi duş jelini bedava istiyorsan kodunu gireceksin.
O roll-on'lardan bende aldım 20 tane alacaksan hangisinden kaç tane siparişin varsa kodlarını girip adetini yazacaksın ama toplamda 20 adet olacak ve son siparişi gönderirken fiyatları zaten otomatikman düşecek.
Umarım anlatabilmişimdir.

Hangi duş jelini bedava istiyorsan kodunu gireceksin.
O roll-on'lardan bende aldım 20 tane alacaksan hangisinden kaç tane siparişin varsa kodlarını girip adetini yazacaksın ama toplamda 20 adet olacak ve son siparişi gönderirken fiyatları zaten otomatikman düşecek.
Umarım anlatabilmişimdir.

anlattın cnm sağl tşk ederm :KK3:

anlattın cnm sağl tşk ederm :KK3:

Birşey değil canım :)

Arkadaşlar k14'de arabian glow'un göz kalemlerinden deep purple rengini almıştım süpermiş ya rengi çok güzel tam istediğim gibi koy mor k1'de satışta yok kalkmış eğer indirim broşürüne falan girerse almanızı öneririm.:)
Ayrıca arabian glow'un farlarından da çok satmıştım kendime hiç almadıydım ama alan yakın bir arkadaşım çok güzel olduğunu söyledi tabi k14'te tren kaçtı eğer daha sonra fırsat köşesinde bir yerde denk gelirsem ikisinide almayı düşünüyorum.

Bir de mega impact rujların pink pop ve never so nude rengini almıştım tam istediğim renklermiş iyi ki almışım.:)

Bir müşterim Diamond parfümden almıştı şişesi çok güzelmiş beğendim ama kokusu hiç benlik değil.:)

Arkadaşlar K1'de kendinize almayı düşündüğün ürünler neler veya indirimde olan önerebileceğiniz ürünler var mı??

Son düzenleme:
X