AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

acaba neden öyle yazıyor yoksa o 83.34 tl olan ödüle yaklaşman için bukadar tutar daha kaldı anlamındamı çünkü öyle birşeyde var:44:
yüzük yazmıştım bir tane o gönderilemiyormuş ondan düşmüş fatura tutarı.herhalde bi dahaki siparişimde yollıcaklar ki ödül tutarında düşülmemiş

kızlar kampanya 2 katoloğu güzel olur diye düşünüyorum sevgililer gününe denk gelmesi dolayısıyla indirimler parfüm ağırlıklı olur:KK12:

ben yeniyimde hangi ürünler gelmicek nerden görebilirm peki

siparişin yeniyse gelmiyen ürünleri göremessin fatura detayı daha sonra görünüyor sadece tutardan belli olur ama ben şöyle bir yöntem kullanıyorum tutarın düştüğü kadar bir ürünün fiyatını eşleştir eşleşen ürünün tutarı aynıysa gelmeyen ürün odur cnm biraz karışık oldu ama bilmem anlatabildimmi :KK37:

slm kızlar k 1 de satışlar nasıl benim sadece 40 tl lik siparişim var oda broşürden:KK58:

benim 160 küsür oldu ama hergün yeni siparişte geliyor iptal edende oluyor çok sıkıldım bir an önce vermek istiyorum siparişimi valla ben indirim broşurunu daha öncede yazmıştım kimseye göstermedim o broşura güven olmaz ürünler stokta kalmayabiliyor sadece kendim alıyorum oda stokta olursa.

cuma günü benim başıma geleni anlatayım akşam vaktiydi eşim aradı hazırlan 15 dakikaya kadar geliyorum dedi ocakta yemek vardı birde öğleyin kızartma yapmıştım yağ ocak üzerindeydi ben odaya hazırlanmaya gittim oda kapısını kapattım yatak odasında televizyonda açık oğlumda odasında bilgisayaın başında nasıl olmuşsa ocağın sıcaklığıylamıdır aspratörün üzerinde çakmaklar vardı patlamışlar aspratör tutuşmuş yanarak aşagıya düşmüş 20 dakika içeriden çıkmadım elektirik kesilince oğlumda bende dışarıya çıktık birde ne görelim mutfak alev alev elektrikte kablolar yanınca sigorta atmış yangını söndürmek için su lazım elektrik yok hiç birşey görmüyoruz oğlumla karanlıkta banyoya koşuşturduk su doldurduk döktük sönmedi yağ iyice kızmış suyu yiyince iyice parladı o anda tüpü çıkardım ama nasıl o hemen çıkan tüp zorla çıktı sonra yine su mutfak ta gözgözü görmüyor zil çaldı küçük oğlan apartman ayağa kalkmış yangın var diye itfaiyeyi aramışşlar eşimde gelmiş o an herkes aşagıya inmiş eviniz yanıyor demişler duman çıksın diye birde bütün pencere kapıları açtık o is kurum bütün odalara dağıldı ev harabeye döndü mutfak felakat üç gündür badana boya çamaşır halılar yıkatmaya mutfak dolapları üç gündür mahvoldum ogün itfaiyecilergeldi yangını kendimiz söndürdük dedik fotoğraf çektiler zararın tespiti içinmiş ben çanımızı kurtardıgımızı şükrettim itfaiyecilerden biri gidin yüzünüzü yıkayın dedi lavaboda aynaya baktığımda yüzüm görünmüyordu simsiyahdı o dumanı bayagı yutmuşuz siz siz olun aspratörün üzerine çakmak ğibi şeyler koymayın bu bana acı ders oldu

çok geçmiş lsun canım..
canınıza birşey olmamış ya çok şükür :KK59:
Rabbim kolaylık versin toparlanmanda

siparişin yeniyse gelmiyen ürünleri göremessin fatura detayı daha sonra görünüyor sadece tutardan belli olur ama ben şöyle bir yöntem kullanıyorum tutarın düştüğü kadar bir ürünün fiyatını eşleştir eşleşen ürünün tutarı aynıysa gelmeyen ürün odur cnm biraz karışık oldu ama bilmem anlatabildimmi :KK37:

saol canım bide stokta kalmayan ürünü nasıl görüyoruz sipariş vermeden önce yada öyle bir şansımız var mı?

benim 160 küsür oldu ama hergün yeni siparişte geliyor iptal edende oluyor çok sıkıldım bir an önce vermek istiyorum siparişimi valla ben indirim broşurunu daha öncede yazmıştım kimseye göstermedim o broşura güven olmaz ürünler stokta kalmayabiliyor sadece kendim alıyorum oda stokta olursa.

ah ne güzel ben tam olarak bi çevre olusturamadım benden alanlarda kardeşim görümcem bi de komsum kardesimle görümceme de gelişinden veriyorum zaten bakalım bugün gitcem bi yerlere orada satışım olur inşallah

saol canım bide stokta kalmayan ürünü nasıl görüyoruz sipariş vermeden önce yada öyle bir şansımız var mı?

onu bende bilmiyorum ama sipariş verirken bu ürün stokta kalmamıştır diye uyarı çıkıyormuş burda okuduğuma göre .

Son düzenleme:
kızlar şu oanaromada ki siyah saat var ya bu kadarmı kalitesz olur yaa gerçekten büyük büyük hayal kırıklığına uğradm çok çok şaşırdm sakın almayn

ah ne güzel ben tam olarak bi çevre olusturamadım benden alanlarda kardeşim görümcem bi de komsum kardesimle görümceme de gelişinden veriyorum zaten bakalım bugün gitcem bi yerlere orada satışım olur inşallah

ben bir kişiye bile göstermiyorum valla siparişleri kızım topluyor oda okula gittiği için bizim kızda öyle göstermez kimseye girişken biriside deyil arkadaşları kızımın kullandığı parfüm ruj v.s görünce katoloğu istiyorlarmış zaten karlarınıda kızıma veriyorum :KK9:

X