AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bi kaç gün önce sipariş girdim gecikmiş borcum vardı faturam işlenmedi cuma yatırdım ama hala geciken borç kredi kontrol diyo siparişim yaaa:88::111:

Son düzenleme:
avonun yılbaşı hediye paketinin büyüklüğü nasıl acaba.k14 panoramasında karton çantanın yanında yeralan.sipariş veren varsa bana yazabilir mi?

ben zannettim ikinci kampanyada rimel yolluyorlarya bu ay bana da öyle oldu ruj gün hediyesiydi geldi ama iadem vardı yollamadım gün hediyesini bakalım yeni siparişle faturama yansıtırlarsa yollayacagım yansıtmazlarsa yollamam zaten gün hediyesi barajı 175 çok bu ne böyle.bari 150 olsa

canım anladığım kadarıyla sende iadeni göndermişsin ama gün hediyeni içine koymamışsın dimi ikinci siparişinde faturaya yansıtırlarsa gerçek fiyatıyla onuda o fatura da iade ederiz diyorsun yani onun parasını ödememiş oluruz dimi patlamasın sonra bizde bende kargom gelicek buğün iademin paketini hazırladım gün hediyesini koymadım bende bakalım

ben ilk defa iade verecem kargo parası veriliyormu beni bilgilendirirmisiniz yazıyı okudum ama doğru anlamışmıyım öğrenmek istiyorum

ben ilk defa iade verecem kargo parası veriliyormu beni bilgilendirirmisiniz yazıyı okudum ama doğru anlamışmıyım öğrenmek istiyorum

iadeyi benim bildigim kadarıyla yeni kolin kargosu gelidginde kargocuya verirsen ödemiyorsun o kesin bundan eminim ama Yİ kargoya gidip elden verirsen agırlıgına göre ücret ödüyorsun fakat bi kac kişi iade artık ücretsiz diye yazmıstı galiba degistimi bilmiyorum ama

kargon geldiğinde verirsen ödemiyorsun.bunun dışındaki bir zaman diliminde gönderirsen ödüyorsun

avonun yılbaşı hediye paketinin büyüklüğü nasıl acaba.k14 panoramasında karton çantanın yanında yeralan.sipariş veren varsa bana yazabilir mi?

Canım o şuan elime ulaştı büyüklüğü gayet iyi üç adet düş jelini alacak büyüklükte ve uzunlukta ..

Bence ebru istisna olmuş mutlaka yansıtırlar normalde hem üç kuruşluk şey boşverin yollayın kızlar..hakkımızı vermediği kesin avonun ama verilenle yetinelim yinede siz bilirsiniz

Bence ebru istisna olmuş mutlaka yansıtırlar normalde hem üç kuruşluk şey boşverin yollayın kızlar..hakkımızı vermediği kesin avonun ama verilenle yetinelim yinede siz bilirsiniz

katılıyorum canım bence farkedilir riske atmaya degmez hem iadenin kabul edilecegi de kesin deil yani öteki faturada

katılıyorum canım bence farkedilir riske atmaya degmez hem iadenin kabul edilecegi de kesin deil yani öteki faturada

ben şunu biliyorum büyük hediyeler varya işte bu kampanyanın fırını vss limite ulaşıp iademiz olur hediyeyide göndermez isek faturaya yansıyor hediyenin tutarı ve iadeside olmuyor ödemek zorunda kalıyoruz..ama gün hediyelerinin durumunu bilmiyorum ayrıca fıstıklar ..diyelim ki faturaya o göndermediğiniz gün hediyesi yansıdı indirimli fiyatından değil normal fiyattan yansıyor ..yani 10 liralık ürüne uyanıklık yapalım derken 20 lira vermiş olursunuz ..

bende öyle olmuştı istisnada olabilir tabikide ama 10 tl için gün hediyelerimizi geri almaları hiç dogru değil :)) insan gün hediyesi var diye hırs yapıp fazla sipariş giriyo simdi gelde geri gönder yani olacak işmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…