AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

SIKANDAL :) hay şansıma tükirim ben ... Yeni üyeyim İlk sparişimi perşembe gecesi verdim :) Ve sparişim TUZLA ya gitmiş ... Kolideki ürünler benim fatura benim ama koli dışındaki teslim adresi tuzladaki kadına ait :) bu nasıl bi şansdır ya . Takım öncüm le görüştüm hayret etti ilkdefa böle bi yanlışlık oluyor nasıl olur dedi :) neyse görüştü tuzladaki bayanın takım öncüsü işe artık başka bi aksilik çıkmazsa pazartesi yada salı elimde olur

arkadaşlar pazardan 2 tl aldıgım bir kaç ürün vardı çektim resimlerini en sonunda :)Eki Görüntüle 118941 Eki Görüntüle 118940
cnm ne güzelmiş bunların renkleri farlara bayıldım güle güle kullan şekerim
geçen gün fark ettim benm güzel bi kırmızı rujum yok açık kırmızı sedefli var ama kırmızı değil avondan alıcam bakalım inş iyi bi renk tuttururum
Ya arkadaşlar İlk sparişimi verdim perşembe akşamı .. sımdı spariş takıbı kısmından Fatura Numarası kısmına tıkladım Ürünlerin listesi var en altta ayrı bi bölümde Gönderilemeyen Ürün yazıyor True Force EDT yazıyor Sımdı bu Urun yokmu kolimde :? daha teslım edılmedı bana koli bugun gelır sanırım . spariş kısmından tekrar bakıyorum sparis vercek gibi kodu giriyorum Stokda bulunmuyor diye bi uyarıda yok .. Neden gondermedılerki..

cnm hayırlı olsun tez elden ulaşsın inş sanaaaa

true force sana gönderilmemiş o halde...
muhtemelen ellerinde kalmamıştır temin edilince eline ulaştırırlar
cnm zaten uyarı vermiyor sipariş girerken ama sipariş girince tahmini faturana bak ordan anlarsın eline gelcek mi tüm ürünler.

geçen gün fark ettim benm güzel bi kırmızı rujum yok açık kırmızı sedefli var ama kırmızı değil avondan alıcam bakalım inş iyi bi renk tuttururum

saoğol canım aman diyim avondan mega impact ruju kırmızı sanıp alma su gün hediyesi geleni.

hahay tosta ulaşıorum sanırım 220 kalmıştı sipariş aldımm limitte doluyor şükür:))

saoğol canım aman diyim avondan mega impact ruju kırmızı sanıp alma su gün hediyesi geleni.

alemsin yahu:)

kırmızı ruj istiyorum harbi kırmızı ama:) öyle parlak sedefli filan deil bakalım k1 başlasın da aliim diyorum

2 gün içinde 300 tl lik sipariş girene değişik hediyeler var ama hediyeleri onlar belirliyo benm hoşuma gitmedi zaten hiç bi hediyeyi tutturamıyorum ben :KK52:
k1de de olmıcak şimdiden nerde bizim parfümler diyo arkadaşlarım yani gün hediyesine kadar bekleyemicekler

alemsin yahu:)

kırmızı ruj istiyorum harbi kırmızı ama:) öyle parlak sedefli filan deil bakalım k1 başlasın da aliim diyorum

2 gün içinde 300 tl lik sipariş girene değişik hediyeler var ama hediyeleri onlar belirliyo benm hoşuma gitmedi zaten hiç bi hediyeyi tutturamıyorum ben :KK52:
k1de de olmıcak şimdiden nerde bizim parfümler diyo arkadaşlarım yani gün hediyesine kadar bekleyemicekler
şekercik...
k1 sayfa 24 te red2000 rengi istediğin kırmızı cnm..

Son düzenleme:
SIKANDAL :) hay şansıma tükirim ben ... Yeni üyeyim İlk sparişimi perşembe gecesi verdim :) Ve sparişim TUZLA ya gitmiş ... Kolideki ürünler benim fatura benim ama koli dışındaki teslim adresi tuzladaki kadına ait :) bu nasıl bi şansdır ya . Takım öncüm le görüştüm hayret etti ilkdefa böle bi yanlışlık oluyor nasıl olur dedi :) neyse görüştü tuzladaki bayanın takım öncüsü işe artık başka bi aksilik çıkmazsa pazartesi yada salı elimde olur

ay ben şimdi gördüm bu ne yaaaa :KK37: ilk kez duyuyorum böyle bi saçmalığı bu kargo şirketi avona daha çokkk kaybettirirrr :KK53: neyse en azından çözebilmişsin meseleyi ama sana gelmesi zaman alcak işte olsun en azından izini bulabilmişsin ya :KK51:

Arkadaşlar Avon'un sitesinde fırsat köşesinde Ellie saat var.
O saatten daha önce almış olanınız veya göreniniz var mı nasıl bir saat güzel mi daha önce katalogta bana pek şıkırtılı gelmişti merak ettiydim ama almadıydım şimdi fiyatı baya uygun acaba alsam mı diyorum ama beğenmezsem diyede tereddüt ediyorum.

ya bi bilginiz va rmı est hakkında http://www.kadinlarkulubu.com/indir...lerkampanyalar-paylasim-113.html#post16813241 burda sordum ama cvp veren çıkmadı

cnm çevrende isteyen varsa sipariş al 50 tl ve üzeri kargo ücretsiz hem çok uygun fiyat bende istiyordum ama kredi kartı oldugu için alamadım.[/QUOTE]

cnm yaaa çevremde sorabileceğim kimse yok. keşke sen yakında olsaydın alır paylaşırdık:)

hem 100 tl üstü kargo bedava die yazıyo sitede 50 olsa ben kendime de alır kapatırdım

cnm ellie saate baktım fazla şıkırdak ama bazı zamanlarda güzel olabilir die düşünüyorum her güne takılamz tabiii ama arkadaşlar avonun saatlerinden memnunlardı bu da iyidir die tahmin ediyorum

Arkadaşlar Avon'un sitesinde fırsat köşesinde Ellie saat var.
O saatten daha önce almış olanınız veya göreniniz var mı nasıl bir saat güzel mi daha önce katalogta bana pek şıkırtılı gelmişti merak ettiydim ama almadıydım şimdi fiyatı baya uygun acaba alsam mı diyorum ama beğenmezsem diyede tereddüt ediyorum.

canım o saat yengemde var içi küçücük kordonuda kalın degil o kadar şıkırtılı degil bence..

keske yakın olsaydık cnm birde geçen hafta 50 tl lik alışverişlerde kargo ücretsizde hatta burada link vermiştim ben link vermek yasakmış uyarı aldım :)

Son düzenleme:
X