AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben şunu biliyorum büyük hediyeler varya işte bu kampanyanın fırını vss limite ulaşıp iademiz olur hediyeyide göndermez isek faturaya yansıyor hediyenin tutarı ve iadeside olmuyor ödemek zorunda kalıyoruz..ama gün hediyelerinin durumunu bilmiyorum ayrıca fıstıklar ..diyelim ki faturaya o göndermediğiniz gün hediyesi yansıdı indirimli fiyatından değil normal fiyattan yansıyor ..yani 10 liralık ürüne uyanıklık yapalım derken 20 lira vermiş olursunuz ..

ee cnm diğer faturaya yansıyınca iadesi olmuyormu pek anlamadım :KK61: aman neyse ben kimseyi etkilemeyeyim :) ama uyanıklık değilde cnm zaten avona hizmet ediyoruz oda bize kıyak geçsin arasıra :KK66:

kızlar napıyosunuz?ebruşum fıstığım nasılsın:KK70: neler alıcaksınız bu ay?

Son anda bi dolu sipariş bulup 300'e tamamladım inşallah ürünlerim eksiksiz gelirde gün hediyemi kazanırım.
Avon'dan hediye artık eskisi gibi alamaz oldum bakalım şansıma ne gelecek.:)

kızlar napıyosunuz?ebruşum fıstığım nasılsın:KK70: neler alıcaksınız bu ay?

iyiyim cnm özledim seni valla face de giriyorum hemen çıkmak zorunda kalıyorum hatrını soramıyorum tatlım.benim siparişim pek yok bu ay 2.3 parça 30 tl lik falan bakalım nasıl olacak .

ama k.14 ten 400 oldu siparişim dün bir komsu sipariş verdi dedi ki arkadaslar falan istiyor tmm dedim bu şahıs benden 3 defa alışveriş yaptı rice minnet gelişine olsun bu son falan dedi 3. sünede tmm dedim 90 tl lik falan siparişi aldım tabi konuşma geregi duymadım katalog fiyatıyla verecegim için allahım face ten mesaj atıyor diyor yeni katalogtan da siparişi varmış 20 tl lik ama rica ederim diyo geliş fiyatı olsun bende dedim tmm senin son verdiğini o şekilde verecegim sana ama 90 tl olan arkadaşlarının siparişini katalog fiyatıyla veririm.oda demezmi benimkisi katalog olsun onlarınki gelişne söz verdim olmaz dedim söz verirken bana sormadın veremem.bu anlattıgım sahıslar zor alsa durumu kötü olsa tmm ama varya bayramda falan lüls yerlerde eglenmeye gitmiş insanlar o yüzden 20 tl fazla vermek zor olmasa gerek değilmi.sinir oldum valla.:KK19:

Son anda bi dolu sipariş bulup 300'e tamamladım inşallah ürünlerim eksiksiz gelirde gün hediyemi kazanırım.

inş.gelir cnm ne olur ne olmaz bir ürün fazla gir istersen stok sorunu falan ihtimaline karsı

canım teşekkürler cevabın için:KK71:dediğim gibi ürün almayınca boşuna fazlalık etmeyim diye girmiyordum bu sayfaya.ama bu ayda alıcam bu aralar tekrar fikir paylaşımı için gelicem canım ama farketmen beni sevindirdi teşekkürler tatlım:KK70:
cnm fark etmes olur muyuz merak ettim ben seni ama artık avon yapmıcam dediydin ondan gelmediğini tahmin ettim doğrusu
ama senin yerinde olsam hemen çıkmazdım beklerdim belki sonra alacak bişeyler bulurdum yahut da bakarsın limit iner belli mi olur?
günaydınlar, cuma günü yurtiçi kargo çalışıyomuymuş ?

cnm cuma yılbaşı ama çalışır mı bilmiyorum benim bildiğim bi tek pazar çalışmıyolar

iyiyim cnm özledim seni valla face de giriyorum hemen çıkmak zorunda kalıyorum hatrını soramıyorum tatlım.benim siparişim pek yok bu ay 2.3 parça 30 tl lik falan bakalım nasıl olacak .

ama k.14 ten 400 oldu siparişim dün bir komsu sipariş verdi dedi ki arkadaslar falan istiyor tmm dedim bu şahıs benden 3 defa alışveriş yaptı rice minnet gelişine olsun bu son falan dedi 3. sünede tmm dedim 90 tl lik falan siparişi aldım tabi konuşma geregi duymadım katalog fiyatıyla verecegim için allahım face ten mesaj atıyor diyor yeni katalogtan da siparişi varmış 20 tl lik ama rica ederim diyo geliş fiyatı olsun bende dedim tmm senin son verdiğini o şekilde verecegim sana ama 90 tl olan arkadaşlarının siparişini katalog fiyatıyla veririm.oda demezmi benimkisi katalog olsun onlarınki gelişne söz verdim olmaz dedim söz verirken bana sormadın veremem.bu anlattıgım sahıslar zor alsa durumu kötü olsa tmm ama varya bayramda falan lüls yerlerde eglenmeye gitmiş insanlar o yüzden 20 tl fazla vermek zor olmasa gerek değilmi.sinir oldum valla.:KK19:
akılları sıra ucuza kapatmaya çalışıyorlar sen onlara her ay bankaya işlem bedeli ödediğini söyle cnm zaten doğruda her ay deyil ama 6 ayda bir banka hesaptaki bakiyenden işlem bedeli çekiyor .

oda bişey mi benim qörümcem başakşehirde çok lüx bir dairede oturuyo
kendisinin ayrı kocasının ayrı arabası var
kocasının oto galerisi... otogarda dükkanları var bir sürü
kadın paraya para demio
herşeyin en lüxünde takılıyoo
ama benden qeliş fiyatına avon alıo qıcık yaa!
sinir oluorum bölelerine...
baktım olcak qibi değil artık qelişine veremem dedim
oda şimdi avona üye olmuş satıyo... :KK47:
böle insanların qözü doymaz canım bence daha qeliş fiyatına verme
veriosan bile 10 tl lik şeye bana 9a qelio de sende kar yap

Son düzenleme:
inş cnm kazanırsın
ben avondan daha bedava bişi alamadım o rozetlerden bile gelmedi vallaaaa ne bahtsızım dimi:) :KK53:

ohaaaaa bu ne ya senin adına nası söz verir gıcık sanki kendisi satıyo alla alla ona ne oluyosa
:KK53: verme kız ama gene de sen bilirsin belki kotayı doldurmak ya da ne bileyim hediye almak istersin ama bi dersi hak ediyo o kadın :KK35:
akılları sıra ucuza kapatmaya çalışıyorlar sen onlara her ay bankaya işlem bedeli ödediğini söyle cnm zaten doğruda her ay deyil ama 6 ayda bir banka hesaptaki bakiyenden işlem bedeli çekiyor .
evet yaa bi de o işlem bedeli şeysi var :KK54:
31 aralıkta tatil deyil sanırım çünkü okullarda açık oluyor o gün ama 1 ocakta tatildir.
evet cnm doğrudur ben çalışıcam 31inde ama ct tatil zaten

oda bişey mi benim qörümcem başakşehirde çok lüx bir dairede oturuyo
kendisinin ayrı kocasının ayrı arabası var
kocasının oto galerisi... otogarda dükkanları var bir sürü
kadın paraya para demio
herşeyin en lüxünde takılıyoo
ama benden qeliş fiyatına avon alıo qıcık yaa!
sinir oluorum bölelerine...
baktım olcak qibi değil artık qelişine veremem dedim
oda şimdi avona üye olmuş satıyo... :KK47:
böle insanların qözü doymaz canım bence daha qeliş fiyatına verme
veriosan bile 10 tl lik şeye bana 9a qelio de sende kar yap

oy oy oyyy neler var yaaa ne die milletin üç kuruş kazancına göz dikiyolar ama böyle böyle zengin oluyolar sanırım :KK19:

ebrucum aslında hiç vermicen böyle insanlara ama neyse.şekercik sağol tatlım bugün takım öncümlede konuştum oda bir süre bekle diyor hatta 3 aydan sonrada olur diyor bakalım nisan ayında mersine gitmeyi düşünüyorum o zaman belki alırım bişeyler.Allah size bol satış versin canlar görüşürüz

kızlar şu clearskin siyah nokta görünümünü temizleyici toniği kullandıktan sonra bakıyorum 1 tane bile cildimde siyah nokta kalmamış haytımda ilk defa cildimi bu kadar pürüzsüz görüyorum cildim karma olduğu için mutlaka bişeyler olurdu oysa şişe yarı olmamıştı birde şu anew serisinin reversalıst gece gündüz ve simli bakım kremini kullanmıştım acaba bunlarmı yaptı bilmiyorum ama gerçekten ilkdefa bukadar cildim hem pürüzsüz hemde parlak oldu:KK66:

arkadaşlar gün hediyesinide iadelerin içine koyucam da faturada onun karşısındaki boşluklarıda işaretlemem gerekyor mu

Ya aarkadaşlar Perşembe gecesi spariş vermısdım Simdiye kadar Gelmesı lazımdı :/ spariş takıbınden bakdım ama bişi anlamadım Yurtiçi kargo nun bizim şubesini aradım Koliniz hala Ordaki Subede gorunuyor beklemede dedi ne yapabılırım ya ?

kızlar şu clearskin siyah nokta görünümünü temizleyici toniği kullandıktan sonra bakıyorum 1 tane bile cildimde siyah nokta kalmamış haytımda ilk defa cildimi bu kadar pürüzsüz görüyorum cildim karma olduğu için mutlaka bişeyler olurdu oysa şişe yarı olmamıştı birde şu anew serisinin reversalıst gece gündüz ve simli bakım kremini kullanmıştım acaba bunlarmı yaptı bilmiyorum ama gerçekten ilkdefa bukadar cildim hem pürüzsüz hemde parlak oldu:KK66:

ay bende kullansam mı acaba onu :) Nekadar zamandır kullanıyorsun ? .. benim cildim yağlı Yağlı cilt için kopuk ve tonık aldım gelıcek inş bide bu clearskin denerim böle belirgin sonuc veriyorsa :)

X