AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar facede Avon-Türkiye 2011 dileği var :) Kampanya hediye kazanabiliyorsunuz birbirimize yardımcı olalım bir akrabam var ve dileğini beğenirseniz sevinirim..Sizlerde link verin irebirimizin dileklerini beğenelim ve hediyeler havada uçuşsun :))

http://apps.facebook.com/avon_dilek/friends_wishes.php?av_page=1&load_wish=12268

:)Beğeniresenizz sevinirmmm:)

merhaba kızlar kayınvalıdemlerdeyım devamlı gıremıyorum suanda k1 den 70 lıralık sıparısım oldu ama daha kımseye gostermedık sayılır yarın kayınvalıdemın bırkac komsusuna ve esımın yengesıne felanda gosterıcez ınsallah satıs olur :)))))

Arkadaşlar 600 tl sipariş verdim ve bugün faturalandırmışlar hediye olarakta 2 adet arzum narenciye sıkacağı geldi. Aynı hediye gelipte değişmek isteyen var mı? Saç maşası saç şekillendirme istiyorum. takas etmek isteyen iletişime geçsin.

slm kızlar kaç gündür uğramıyordum bu sayfaya çünkü artık avondan sipariş vermeyi düşünmüyordum.vücut kremim el kremim göz çevre kremim bitmek üzere eşimde indirimdeyse bu ayda sipariş ver sonra kesersin alışverişi dedi.ee bende baktım hepsi var :KK1:ben size bişey sormak istiyorum:hani 10 liralık alışverişe el kremi 1 lira ya işte o kremin kodunuda yazmam gerekiyormu?yani fiyat listesinde biraz pahalı 1 lira değil.ben normal kodu girecem onlar otomatik olarak düşeccekmi?yoksa indirim için ayrı bir kod varmı?

hayır canım ayrı kod girmiyorsun kaç tane hak ettiysen sayısını yaz galir hem merak ettim seni ne oldu aceba diye yoklugun farkedildi canım

slmkızlar jet femme bayan mı yoksa erkek kokusu mu acil cevap verin lütfen erkek gibi geldi bize ama bayandan da süpheliyiz şu anda satıyorum ama erkek mi kadın mı bilemedik lütfen yardım

slmkızlar jet femme bayan mı yoksa erkek kokusu mu acil cevap verin lütfen erkek gibi geldi bize ama bayandan da süpheliyiz şu anda satıyorum ama erkek mi kadın mı bilemedik lütfen yardım

K14 panaromadakini diyorsun dimi bayan kokusu bir ara onun erkek kokusuda vardı ama k14 panaromadki bayan kokusu

arkadaşlar çok acil yarın sabah erkenden kargom gelecek ve iadelerim var gün hediyesi maskarayı kazanmıştım iadelerim olunca faturam 175 in altına düşüyor maskarayıda içine koymam gerek dimi eğer öyleyse faturada onuda işaretliycem mi iade hüsnasında yoksa direk koliye koysam kabul olur mu anlarlar yani dimi lütfennnn hemen cvp verin şimdi hazırlıyım iade kolisini yarın sabah erkenden zor olur bana

165 tl olunca geliyor maskara cnm ayrıca şahsi fikrim 165 in altına düşersede geri gönderme ilk kampanyamda bana da böyle bişiler oldu göndermedim onlarda unuttu bana kaldı eger diğer faturanda faturaya yansıtırlarsa ozaman iade edersin.

arkadaşlar yanında k.1 katalogu olan varsa bana
s.24 94673 nolu
s.101 63931 nolu
s.103 57507 nolu ürünün ne oldugunu ve fiyatını yazabilirmi katalogum yok bakamıyorum :KK43:

arkadaşlar yanında k.1 katalogu olan varsa bana
s.24 94673 nolu
s.101 63931 nolu
s.103 57507 nolu ürünün ne oldugunu ve fiyatını yazabilirmi katalogum yok bakamıyorum :KK43:

s.24 94673 nolu red ruj fyt 9.40
s.101 63931 nolu akneye meyilli ciltler için siyah noktaları temizleyen tonik fyt 6.00
s.103 57507 dıye bır kod yok sanırım 87507 o da boyalı saçlar için sampuan 4.60

tamamdır arkadaşlar sağolsun facebook tan şekercik nickli arkadaşım hacer yardımıma yetişti çok teşekkürler cnm :KK16:

s.24 94673 nolu red ruj fyt 9.40
s.101 63931 nolu akneye meyilli ciltler için siyah noktaları temizleyen tonik fyt 6.00
s.103 57507 dıye bır kod yok sanırım 87507 o da boyalı saçlar için sampuan 4.60

çok sağol cnm benim hepinizden allah razı olsun.

165 tl olunca geliyor maskara cnm ayrıca şahsi fikrim 165 in altına düşersede geri gönderme ilk kampanyamda bana da böyle bişiler oldu göndermedim onlarda unuttu bana kaldı eger diğer faturanda faturaya yansıtırlarsa ozaman iade edersin.

tşk ederim canım cvbın içinde 175 tl bildiğim kadarıylagün hediyesi benim faturam 186 tl iademin tutarıda 22.50 tl yani faturam 163 oluyor göndermesem mi ki ya dediğin gibi mi yapsam ki ya unutmazlarsa bide göderecek olursam onuda faturada işaretliyormuyum karşısındaki boşlukları

kızlar 15 qün önce her qüne hediye vardı ya ben rimele denk qetirmiştim hediyemi ve o qün tam 177tl lik sipariş vermiştim ancak bana hiç bişey Yollamamışlar bide benim verdiğim sıcak çikolata balmını işaretlemişler hediye yolladık qibisinden o qünde cumartesiydi aradım ama ulaşamadım
yarın arayıp söylesem düzeltirler mi? bi sonraki siparişimde yollarlar mı acaba :26:

Son düzenleme:
hayır canım ayrı kod girmiyorsun kaç tane hak ettiysen sayısını yaz galir hem merak ettim seni ne oldu aceba diye yoklugun farkedildi canım

canım teşekkürler cevabın için:KK71:dediğim gibi ürün almayınca boşuna fazlalık etmeyim diye girmiyordum bu sayfaya.ama bu ayda alıcam bu aralar tekrar fikir paylaşımı için gelicem canım ama farketmen beni sevindirdi teşekkürler tatlım:KK70:

X