AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

slm kızlar ben sipariş giriyodm bişi dikkatimi çekti hani 10tl alışverş yapana krem 1 tl ya onun siparişi norml girilmyo mu tam fiyt gözükyo sepette!yada kampanya ürün kodu farklı mı???

arkdşlar k 2 deki pırıltılı toz pudrayı ve titreşimli maskarayı kullanan var mı nasıl

slm kızlar ben sipariş giriyodm bişi dikkatimi çekti hani 10tl alışverş yapana krem 1 tl ya onun siparişi norml girilmyo mu tam fiyt gözükyo sepette!yada kampanya ürün kodu farklı mı???

canım kodunu giriyorsun o 4.90 olarak görünüyor ama fiyatı 1tlye düşüyor

arkadaşlar meraba nasıl satış temsilcisi olabilirim?
her ay zorunlu sipariş kargo bedeli ödeme şekli vs bunlar hakkında bilgi verir misiniz rica etsem :KK71:

arkadaşlar meraba nasıl satış temsilcisi olabilirim?
her ay zorunlu sipariş kargo bedeli ödeme şekli vs bunlar hakkında bilgi verir misiniz rica etsem :KK71:

canm hangi ildensn!!ilinde olan bi satış temslcisine başvur o hallediyo üyelk işlemlerini!ayda 85 tl ve üzeri yaparsn kargo ücretsz geliyo altına kargo 8.50 tl!

KIZLAR ACİL LÜTFEN SİPARİŞ VERİYODUM.süper teklif varya 20tllik alışverişe canlandırıcı fondöten 9 tl.yani herhangi 20tl yeterli dimi.ben sepete eklemiştim ama şimdi çok yaklaştınız bir tane seçin falan diyo anlamadım yaardım edin.

sadece katalogtaki ürünlerden indirim broşüründen olmayacak canım fatura tahmini tutarına tıkla kontrol et

canım sende fatura tahmini tutarı tıkla kontrol et

Hatunlar bilen varsa lütfen yardımcı olsun .. K1 deki sayfa 72 de isabella takı seti nasıl hiç sipariş vereniniz oldu mu???

Hatunlar bilen varsa lütfen yardımcı olsun .. K1 deki sayfa 72 de isabella takı seti nasıl hiç sipariş vereniniz oldu mu???

ben daha önce bi müşterime getirtmiştim sonra kendime getirttim çok beğendim çok güzel canım beyaz altın gibi duruyo kolay kolay da kararmıyoo

kızlar ben bu avon işini bırakmak istiyorum ne yapmam gerekir?

avona borcun varsa ödemeni yap ve 3 ay boyunca hiç sipariş qirme canım
otomatikmen üyeliğin iptal oluyo
tköncn arar seni nie sipariş qirmiosun vs die
ona bırakma sebebini açıklarsın
bende bırakmayı dşünüyorum canım...

Son düzenleme:
bende bırakmayı düşünüyorum kızlar başka kozmetik markalarına yönlenecem çünkü artık çevremdeki insanlar avondan şikayet etmeye başladı ve parfümleri hiç kalıcı değil

avona borcun varsa ödemeni yap ve 3 ay boyunca hiç sipariş qirme canım
otomatikmen üyeliğin iptal oluyo
tköncn arar seni nie sipariş qirmiosun vs die
ona bırakma sebebini açıklarsın
bende bırakmayı dşünüyorum canım...

saol cnm ewet ya parfümleri hemen uçuo rujların katalogla genelde alakası yok milletde artk bi yerde bize şikayet ediyo

bende bırakmayı düşünüyorum kızlar başka kozmetik markalarına yönlenecem çünkü artık çevremdeki insanlar avondan şikayet etmeye başladı ve parfümleri hiç kalıcı değil

saol cnm ewet ya parfümleri hemen uçuo rujların katalogla genelde alakası yok milletde artk bi yerde bize şikayet ediyo

aynen! bide limitleri iyice yükselttiler
milletten para istemekten sıkıldım artık :KK36:

X