AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

geçen ay panço ve takı siparişlerim stokta olmadığı için gelmedi.şimdi siteye girdiğimde bekleyen sipariş yok diyor ne olcak bunlar

sınırlı stoklar içindeyse gelmez cnm artı stokta olmayıp ta daha sonra gönderilecek ürünleri sitede göremezsinki o bekleyen sipariş bölümü senin sipariş girip kayıtta bıraktığın siparişi sonlandrmadığın ürünler listesi oluo

Arkadaşlar diamondesque solitarie kolye ve küpeyi daha önce almış veya görmüş olanınız var mı?
Eğer basit duran birşey değilse bu kampanya almak istiyorum ama zinciri falan çok mu incedir kolye ucu, küpesi küçükse diye tereddütteyim.:KK31:

ben onun küpelerini anneme hediye almıstım çok qüzel ve orjinal duruyo
tavsiye ederim canım

arkadaşlar bu gün geldi şiparişlerim up to you nun parfümünü almıştım oğlum için çok kalıcı ama kokusu çok kötü daha önce bi arkadaş yazmıştı çıra kokusu gibi diye aynen öyle kokuyo iade edicem :KK50:onun yerine signature almayı düşünüyorum kokusu nasıl bilen var mı?
kızıma secret fantasy almıştım o süper tam genç kızlar için:KK12:

arkadaşlar bu gün geldi şiparişlerim up to you nun parfümünü almıştım oğlum için çok kalıcı ama kokusu çok kötü daha önce bi arkadaş yazmıştı çıra kokusu gibi diye aynen öyle kokuyo iade edicem :KK50:onun yerine signature almayı düşünüyorum kokusu nasıl bilen var mı?
kızıma secret fantasy almıştım o süper tam genç kızlar için:KK12:

o cırayı bn demistim kokulu sayfa ya ama gercegide öle demekki üzüldüm canım signature de kokulu sayfa ben begeniyorum canım....

ay kızlar ben hayaımda böle sacma bi iş gögrmedim avondan bu yanlısı bklemezdim... kızlar bundan bi kac kampnya önce 1lt banyo köp alana 1lt köpk ve 500ml köpk bedavaydı 3ünüde lavanta sip girdim... ayrıca kendimede fırsat kösesinden kıs cicekleri girmstim onunda rengi mor ama hiç begenmedigim icin iade etmistm avon iademi kabul etmemis sebebide ne biliyormusunuz diger hediyeleri göndemedigim icinmiş prosmosyonunu yani onlar lavanta iade ettim olarak görmüsler. ........... ne yapıcam bn simdi....
kızlar bu soruma cvp veren olmadı bn napayım simdi bilemedim...

bon girl 007 parfümüm geldiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52: bu avon hediye yolladı mı ciğerime basasım geliyo valla avonu :KK9:

cnm bana da dün geldi ama açıp kokusuna bakmadım:)
ayrıca dün kargom da geldi yorumlarım:

tulip çanta almıştım benim çantam siyah yoktu yani çok eskiydi dün hemen kullandım ve beğendim:) büyükçe bi çanta içinde fermuarlı bi gözü var ayrıca geniş de tam belik. önünde de fermuarlı bi göz var parlak da durmuyo.

circular scroll gift set aldım onu da dün taktım hemen herkes bayıldı:) ince evet ama şık duruyor

joanne bag i zaten önceden biliyordum henüz kullanmadım ama önünde bir sürü gözü var spor bi çanta şıkırtılı deil ben beğenmiştim

color trendin lipglosunu almıştım blıss rengini hani parlatıcılı olandan arka kapata vardı ben onu mor die aldım ama hiç renk vermedi sadece tadı güzel:) bilmiyorum sinir oldum aslında... mor bi ruj istiyorum çok mu zor yahu!

fondöten fırçası aldım fena deil zaten çok ucuzdu biliyosunuz

multılınk bracelet aldım biraz genç işi ama ben de takıcam değişik bi takı.

başka da bişi almadım kendime diğerleri siparişti zaten...

ayrıca k2 için de düşüncelerim:

sf 13teki çanta hoş gibi ama bilemiyorum farklı bi renk en azından

orta sfdaki pırıltılı toz pudra takıldı aklıma ama pırıltılı diyor günlük kullanıma uygun olmayabilir diye düşünüyorum

sf 108deki ayak kremlerine takıldım ama emin olamıyorum

panoramada sf 22deki simply serisi nasıl dedim ama dün bondgirl üm de gelince ev parfüm dolu eşim artık yeter diyor die vazgeçtim

sf 26daki kemi küpeler farklı geldi bir de bana ayrıca ella longline kolye ve kaeya blezik seti de hoş druyo ama değmeyebilir

yani aslında sözün özü ben bu k2de sipariş almazsam ki muhtemelen alamıycam ben hiç sipariş vermeyebilirim k2de bana hitap edenler anca bunlar bunları da almasam da olur yani şart deil.

daha iyi bi katalog bekliyordum hüsrana uğradım üstelik limit de 85 olmuş zor yani artık anca 2 ayda bir sipariş verebilirim artık.

banada geldi hediye ama burdan bi arkadaşa facedeki qösterdiklerinden farklı hediye yollamıslar
bence faceden değil bu hediyeler
hem ben eşimin adına da dilek dilemiştim eşime yollamamışlar :26:
cnm sadece dilek yazmak yeterli deildi 2011 dileğinde dileği yazıp beş arkadaşa da beğendirmek lazımdı eğer beğenenler beşten az ise olmamıştır veya 2011 kişi içinde yer almamıştır avon 2011 dileğinin sayfasından kazananlardan sorgulayabiliyorsun ben kazandım eşim kazanmadı mesela ben bayan parfümü istedim eşim beğenmez die bondu da merak ediyodum
ha sen yazmana rağmen gelmedi öylemi:44:enteresan bu avona akıl erdirmek zor zaten:nazar:bakalım kimlere gelecek kimlere gelmicek:KK42:
cnm her dilek yazana gelmiyor hızlı olmak lazımdı bi de beş kişiye beğendirmek gerekiyodu keşke sen de katılsaydın ben avonun temsilcilerine hediye göndereceğini sanmıyorum tölere gelebilir de bize gelmez sayımız o kadar çok ki... :KK51:
İndirim broşüründeki takılardan siyah damla şeklinde takı seti güzel mi bir arkadaşım istedi ve güzelse bir de kendime alayım diyorum.
Bir de broşürün 9. sayfasındaki diamondesque solitarie kolye ve küpe nasıl yani katalogta güzel duruyor ama gerçekten şık birşey mi acep??

Ve son olarak indirim broşüründeki sayfa 8. de olan çift taraflı el çantası nasıl şık birşey mi??
cnm ben o siyah damla setten aldım beğendim ben öyle uzun bi takı istiyodum yani ucu uzun olan bişi istiyodum tam istediğim gibi çıktı ama herkes beğenir mi bilemem eşim de ben de beğendik istersen internetten bi yaz da ayrıntılı fotosunu incele. katologtaki gibi olmayabilir ben takıları bi de arama çubuğuna yazarak inceleyip öyle karar veriyorum
ben o küpeden aylar önce bi almıştım katologta kocaman görünüyordu hediye die almıştım gerçi aldığım kişi çok beğendi hala da takıyor üstelik günlük takıyor duşa filan da giriyor öyle ama kararma olmamış memnun yani ama katologta kocamanken birden minicik bişi çıktı ben hayalkırıklığı yaşadım:)
çantayı burdaki kızlardan biri almış beğenmemiş iade edicem diyodu ama neden bilemicem.
O zaman ben morla kahve tonlarını alayım.:)
Stokta varsa o çantayıda alabilirim.

Kızlar bir de şu Avon Care'in 13. sayfadaki temizleyici&tonik&nemlendirici olan ürünü nasıl???
Yani krem gibi birşey mi üçü bir arada olunca nasıl birşeydir pek anlayamadım.
cnm ben ondan aldım ama açmadım satarım belki die düşündüm satamassam kullanıcam ama mantıklı gelmişti temizleme tonikleme nemlendirme üçü birlikte benm gibi krem tembelleri için iyi bi ürün:)
bu arada kataloğada yeni baktım çok güzel diyemicem çok fazla indişrim yok sevgililer günü için nasıl satış yapıcam hiç bilmiyorum yapamam heralde fincan takımıda hoşuma gitti amaa bakalım şimdilik bişey diyemicem,panaroma benim daha çok hoşuma gitti azra akının k3 te tanıtacağı takıları çok beğendim kesin kendime alırım onlardann çünkü çok hoş gözüküyoduu..tşkler ilkşahhh sayendee merakımız giderildi..
cnm sevgililer gününe anca parfüm alıncak veya saat genelde parfüm satarsınız ben satış yapamam bu ay... ben de bazı takıları beğendim bakalım:)
Arkadaşlar diamondesque solitarie kolye ve küpeyi daha önce almış veya görmüş olanınız var mı?
Eğer basit duran birşey değilse bu kampanya almak istiyorum ama zinciri falan çok mu incedir kolye ucu, küpesi küçükse diye tereddütteyim.:KK31:
ben aldım cnm küpe minicik geldi gözüme kolyesini bilemiyorum bence arama çubuğundan iyice incele... bazı sitelere kocaman foto koyuyorlar.
kızlarr bronzlaştırıcı inciler olan allığı kullanıyorum ve çok memnunum doğal bi hava katıyor şimdide pembe tonlarında bi allık istiyorum hangisini önerirsiniz? bu pırıltılı top allıkların pembelisi var o nasıl pembe tonu veriomu belli belirsizmii belirgin bişi arıyorumdaa:26:

cnm bende pırıltılı pembe allık var açıkçası ben sürdüm mü sürmedim mi hiç belli olmuyor! buğday tenliyim ondan mı bilmiyorum fontdötenimden sonra sürüyorum az pırıltı oluyor ama pembelik yok ben de pembelik versin istemiştim acaba ürünü yanlış mı kullanıyorum bilemiyorum :26:
bu arada biz iki aydır iş bankasının atm sinden kartımla benm hesabımdan avonun hesabına ödeme yapıyoruz ne işlem için bi para alınıyo ne bişi... orda ödemeler bölümünden yapıyoruz direk avon borcu çıkıyo zaten bi snde işlem tamam ödeme belgesini de saklıyoruz ertesi akşama da faturamdan düşüyo sadece hesabımda para olması lazım genelde de hesabımda para tutuyorum sorun olmuyo ödemede sorun yaşayanlara tavsiye ederim bu yöntemi çok pratik eşim filan yatırıveriyo hiç zorlanmıyorum hem heryerde atm var çok yürümemiz de gerekmiyo :) sıra da yok...

KIZLAR ACİL LÜTFEN SİPARİŞ VERİYODUM.süper teklif varya 20tllik alışverişe canlandırıcı fondöten 9 tl.yani herhangi 20tl yeterli dimi.ben sepete eklemiştim ama şimdi çok yaklaştınız bir tane seçin falan diyo anlamadım yaardım edin.

o kolyeyle yüzükte benimde gözüm kaldı ama kararsızım halaaa :26:

kızlar hangi takı sayfa kaçta.ben bu ay indirim broşüründen ısobel kolye aldım küçük ama idare eder.2 lü kalpli kolye çok basit ve büyük.bugun gelcek siparişte chloe aldım.scalloped ve damla şeklinde mor küpe k1 dende rose takı setini bakalım gelsinler yorumumu yaparım kızlar

ya kızlar bankaya yatırdığımız parayı avon sayfasından kendimiz çektirebiliyomuyuz?Müşteri temsilcisini arıyorum arıyorum cvp vermiyo para kaç gündür duruyo bankada boşu boşuna faiz işliyo yaaa:KK43:((

KIZLAR ACİL LÜTFEN SİPARİŞ VERİYODUM.süper teklif varya 20tllik alışverişe canlandırıcı fondöten 9 tl.yani herhangi 20tl yeterli dimi.ben sepete eklemiştim ama şimdi çok yaklaştınız bir tane seçin falan diyo anlamadım yaardım edin.

Herhangi bi 20 TL tatlım.

Kızlar yeni kampanyada en düşük sipariş 85 Tl hizmet bedeli de 8.50 tl olmuş burda yazıldımı bilmiyorum kargom yeni geldide gördüm ve sinir oldum:KK43:

ya kızlar bankaya yatırdığımız parayı avon sayfasından kendimiz çektirebiliyomuyuz?Müşteri temsilcisini arıyorum arıyorum cvp vermiyo para kaç gündür duruyo bankada boşu boşuna faiz işliyo yaaa:KK43:((

evet canım faturanın günü geçmişse avon sayfasında ödeme sayfasından çektirebiliyosun parayı. ama sanırım mesai saatleri içinde oluyo emin değilim tabi. bi dene istersen

kızlar bu kadar takıyı ne yapıyorsunuz :26:bakim hepsinin parasını biriktirseniz altın takı seti alırdının valla:KK1:

Kızlar yeni kampanyada en düşük sipariş 85 Tl hizmet bedeli de 8.50 tl olmuş burda yazıldımı bilmiyorum kargom yeni geldide gördüm ve sinir oldum:KK43:

Evet canım konuştuk herkese çok dokundu:KK43: 75i zor tamamlıyorduk şimdi 85 yapmışlar :KK47:

X