AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben toplayamam 290 ama ıyıymıs sankı cok yuksek degıl ınsallah bol satılan urunlerdır ındırımdekı urunler top allıklarda felan varmı ındırım

Evet canım her 2side indirimde hem bronz hemde diğer siyah kutulu olan 19.50 TL 2'side. inş. satarız. Benim K1'dende pek umudum yoktu ama Gene 300 TL yaptım. 150sini şimdi verdim Diğer kalanınıda Gün hediyelerine denk getirmeye çalışmak için bekliyorum canım.

Hayır canım yok zaten program 2'de Mehtap tencerler var ya o. işte 1.programda Fincan takımı.Belki çoğu kişi katalok bile ekleyip almaya tenezzül etmez fincanları. Ama cici bi rengi var Turuncu ve krem puanlı.

Sağol ttalım cevapladıın için:) insanın satış yapası gelmior ya nasıl hediyeler bunlar insanın içinden satış yapmak gelmior ..:KK20::KK20:

Evet canım her 2side indirimde hem bronz hemde diğer siyah kutulu olan 19.50 TL 2'side. inş. satarız. Benim K1'dende pek umudum yoktu ama Gene 300 TL yaptım. 150sini şimdi verdim Diğer kalanınıda Gün hediyelerine denk getirmeye çalışmak için bekliyorum canım.

kardesım alıcak bronzundan ındırım beklıyordu :)) ınsallah ıyı olur canım k2 dede satısların

Avon resmi siTe dünden beri hizmet veremiyor bu nasıl iş ya girip bakamıyorum verilmişmi kargoya siparişler..

Son düzenleme:
Sağol ttalım cevapladıın için:) insanın satış yapası gelmior ya nasıl hediyeler bunlar insanın içinden satış yapmak gelmior ..:KK20::KK20:

Evet canım Çabamız olmuyor işte.ulaşsamda olur limite ulaşmasamda. Bakalım nasip. Bol olsun hepmizin satışları inş.

kargo sınır 85 tl olmuş

Son düzenleme:
Avon resmi siTe dünden beri hizmet veremiyor bu nasıl iş ya girip bakamıyorum verilmişmi kargoya siparişler..

cnm ben dün baktım dün kargoya verilmiş ama tarihe göre bana yarın gelmesi lazım çünkü kargo çıkış tarihi bugün eğer ankarada ikamet ediyorsan sanada yarın gelmesi lazım

ben bir site buldum k2 sayfa 78 8.5 tl rujlarmı vaaarrr k2 gelenler katalogtan bakabilirmi dorumu diyee

kargosu gelenler acaba katolog nasıl tahmin ettiğim gibimi ? sevgililer günü katoloğunda yarı fiyatı pek olmuyor ya yüzde 40 yada 2 ürün alana şu fiyat gibimi?

neeeeeeeeee:KK52:
saçmalaık bu yaa..avon neyapmaya calışıo ya..devamlı aynı ürünlerle çıkıo krsımıza hemde 85 tl yapıo..

aslında ben bu sınırı her defasında çok geçiyorum ama şayet fazla siparişim olmazsa kötü bir durum yapacak birşey yok fazla ürün girip sonra iade yapmak lazım galiba:KK37:

Panaroma ekledm arkadşlar şimdilk bakın diğer fotoları çekiorm

X