AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kastettiğim övme sövme değil cnm
avon topiğinde avon dışında yazılarak sayfaların ilerlemesinden yakındım
hepsi bu yani :KK31:

anlıorum tatım doğru diosunda bana da sitem etmişsn özellikle o yüzden üzüldm gördm arkadşlar oriflame sohbeti yapıolar bende bildiklerimi paylaştm onlarla yaptığım hepsi bu hadi arkadşlar gelin sizi oriflame üye yapaym demedm ki diyene de gerekeni yaparım bu ay herkesi oriflame hevesi tutmuş ben de 1 tl üyelk olduğunda olacağm kayıt ama avon gibi olmadığını olamayacğnı belirttim arkadaşlara ama zaten 1 tl kayıt ücreti olduğundan üzülmezler sanırm zorluklarını görünce neyse ben bi uyarı yapayım yinede artık konuşulmasn kimse söz etmesn ok

gunaydın kızlar bugun sırayla gelır kargolarınız topık neselenır sanırım :)))))

günaydın kızlar :KK16: bugun kargolar gelsede k2 yi görsek çok merak ediyorum yaaa :KK64:

2. siparısımde faturanlanmıs
1. sıparısım yarın gelıcek sanırım daha once gellen olursa payllasın kızlar ıns
bısıler yenılenmısdr artık ya:KK58:

ohhh bak dun kargoya verıldı bugun geldıııı neguzel ne guzelll

e anlat bakalım nasıl kataloggg

ilk sayafalarda parfümlere yer vermişler panoramadaki up to you var rujlar takılar işte yine panoramadaki erkek saatinin yanı sıra başka siyah kordonlu erkek saati var. Bayan ve erkek parfümlerinde kampanya yapmşlar 2 alana 53-47 TL arasında.3 Adet rolon 11TL 6 tane falan çanta var titreşimli maskara:) Bronz setler indirmde Arka kapaktada 4TL ye göz kalemleri var.
Temsilci hediyesi ise 290 TL ye 6 adet fincan takımı:KK9:

ilk sayafalarda parfümlere yer vermişler panoramadaki up to you var rujlar takılar işte yine panoramadaki erkek saatinin yanı sıra başka siyah kordonlu erkek saati var. Bayan ve erkek parfümlerinde kampanya yapmşlar 2 alana 53-47 TL arasında.3 Adet rolon 11TL 6 tane falan çanta var titreşimli maskara:) Bronz setler indirmde Arka kapaktada 4TL ye göz kalemleri var.

bAŞKA paronama hediyesi yokmu canım???

benmkide geldi oley oley oley ya şu plaj giysisi çanta vs süpermiş müşterimi kıskandm keşke bende alsaydm kataloğu ekliorm şimdi

bAŞKA paronama hediyesi yokmu canım???

Hayır canım yok zaten program 2'de Mehtap tencerler var ya o. işte 1.programda Fincan takımı.Belki çoğu kişi katalok bile ekleyip almaya tenezzül etmez fincanları. Ama cici bi rengi var Turuncu ve krem puanlı.

ben toplayamam 290 ama ıyıymıs sankı cok yuksek degıl ınsallah bol satılan urunlerdır ındırımdekı urunler top allıklarda felan varmı ındırım

günaydın kıslaarrrr :KK3::KK3::KK3: anaaa kataloglar gelmiş bile. benim bu ay siparişim yok .... hepinize bol bol satışlar dilerim :KK16::KK16::KK16:

X