Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sağol nevetnam kullan canım zararı olmaz heralde
iyi geceler canım görüşürüz

A&S senle duzenlerimiz ayni. 27 gun oluyor. Bu ay hem ates olcuyorum hem de yumurtlama testi kullanacagim. 26 sinda basliyorsun testi kullanmaya haberin olsun. Bakalim bu ay ne olavak?

KISLAR GÜNAYDINNNN

bebeğime;

Ne uzun bir bekleyiş bu böyle
Günler geçmek bilmiyor sanki
Birlikte çıktığımız bu uzun yolda
Mutluluğu birlikte avuçlayacağız bebeğim
Ardı arkası gelmiyor hasretin
Dinmiyor yüreğimdeki heyecan
Sensiz geçen günlere inat
Ruhumda sana kavuşmanın telaşı var

Ahh bebeğim
Hasret gözlüm
Seni kollarıma alıp doyasıya sarılmak
Saçlarını okşayıp pamuk ellerini tutmak
Dahası
sana sevdamın şiirini okumak istiyorum

evet kıslar hamileyimmmmm..............
çok şükür rabbime

KISLAR GÜNAYDINNNN

bebeğime;

Ahh bebeğim
Hasret gözlüm
Dahası

çok şükür rabbime

ayyyyyyyyy canımmmmmmmmmmmmmmmmmm çok tebrik ederimmmm allah tamamına erdirsin inşallahhhh :sm_cool:

buraya bende güzel bir haber vermeye gelmiştim ki çok güzel haber aldım inşallah isteyen tüm arkadaşlarımız tez zamanda vermek nasip olur böyle haberler
beni tanıyann bilen arkadaşlarımız verdiğim mücadeleyi az çok bilirler bu ay iyice kopmuştum hatta reglim gelsede doğum kontrol hapına başlasam diye bekliyordum ki reglim gelmek bilmedi ama bi önceki ay kimyasal gebelik yaşadığım için günlerim konusunda çokta emin değildim hatta çok akıntım oldu vajinamda ağrı oldu dedim mantarım eksikti sanırım sonunda mantarda oldum diye düşünürken neyse dedim gelmezse doktora giderim en kesin sonucu orda öğrenirim dedim testler yaptım ama silik çıktığı için ciddiye almadım çünkü benim geçmişimde silik çıkıp negatif kan testi örnekleri çoktur ondan sabrettim bekledim ve cuma günü doktora gittiğimde kesemizi gördük teyzeleriiiii inanın o kadar şaşkınım kii cidden umudumu kesmiştim kendimden ve o kadar mutlu oldumkii yinede kaptırmıyorum 2 hafta sonra kalp atışını duymaya gidene kadar sanırsam biraz daha rahat olucam sonrasında allah büyük
allahım tez zamanda isteyen herkese yaşartır inşallahhhhh dualarım hep sizinlee

ÇıeÇĞımmmmmmmmmm tekrar tebrıkelr kuzuuu allahım ya erdım mı kı ben acaba cadıarzu allah allah herkes tek tek dÖkÜlmeye baŞlıyor bak elımı sÜrdÜĞÜm hamıle alıcak artık...sÖyleyım...kzuucuk tebrıkler allahım tamamına erdırsın ınŞallah rabbım olmayanlarada tez zamanda naasıp etısn ınŞallh

ÇıÇEĞıMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM TEBRıKLERRRRR :nazar:
CANIM ARKADAŞIM ALLAHIM KUCAĞINA ALMAYI DA NASıP ETSıN.. SAĞLIKLI SORUNSUZ Bı HAMıLELıK GEÇıRıRSıN UMARIM..
BEN ZATEN EMıNDıM BU HABERı VERECEĞıNDEN.. ER YADA GEÇ...
SENı ÇOK SEVıYORUMMMM

ayyyyyyyyy canımmmmmmmmmmmmmmmmmm çok tebrik ederimmmm allah tamamına erdirsin inşallahhhh :sm_cool:

buraya bende güzel bir haber vermeye gelmiştim ki çok güzel haber aldım inşallah isteyen tüm arkadaşlarımız tez zamanda vermek nasip olur böyle haberler
beni tanıyann bilen arkadaşlarımız verdiğim mücadeleyi az çok bilirler bu ay iyice kopmuştum hatta reglim gelsede doğum kontrol hapına başlasam diye bekliyordum ki reglim gelmek bilmedi ama bi önceki ay kimyasal gebelik yaşadığım için günlerim konusunda çokta emin değildim hatta çok akıntım oldu vajinamda ağrı oldu dedim mantarım eksikti sanırım sonunda mantarda oldum diye düşünürken neyse dedim gelmezse doktora giderim en kesin sonucu orda öğrenirim dedim testler yaptım ama silik çıktığı için ciddiye almadım çünkü benim geçmişimde silik çıkıp negatif kan testi örnekleri çoktur ondan sabrettim bekledim ve cuma günü doktora gittiğimde kesemizi gördük teyzeleriiiii inanın o kadar şaşkınım kii cidden umudumu kesmiştim kendimden ve o kadar mutlu oldumkii yinede kaptırmıyorum 2 hafta sonra kalp atışını duymaya gidene kadar sanırsam biraz daha rahat olucam sonrasında allah büyük

çiçeğim ne kadar sevindim bilemezsin senin neler yaşadığınıda az çok biliyorum
Rabbim sabrının meyvesini verdi demek ha inş yakında pıt pıtlarınıda duyarsın nazlı bebiş ne kadar sonra gelmiş oldu bayağı bekletti annesini yaramaz
Allah sağlıkla kucağına almanı nasp etsin cnm
neden bilmiyorum böyle mücadele verip bebişlerine kavuşanlara daha çok seviniyorum ben çünkü ben 5 ayda yoruldum şimdiden
özel bi taktik varmı?

ÇİeÇĞİmmmmmmmmmm tekrar tebrİkelr kuzuuu allahım ya erdİm mİ kİ ben acaba cadıarzu allah allah herkes tek tek dÖkÜlmeye baŞlıyor bak elİmİ sÜrdÜĞÜm hamİle alıcak artık...sÖyleyİm...kzuucuk tebrİkler allahım tamamına erdİrsİn İnŞallah rabbİm olmayanlarada tez zamanda naasİp etİsn İnŞallh

saol canım arkadaşım benimmmmm evet yaaa ne oldu okunduk üflkendikmi kızzzz kaydirigubbakcemile3 ben cidden senden de kendimden de ciddi bi şekilde umduumu kesmiştim kuzum yaaa valla bakk demekki umudu kesip düşünmemek gerekiyomuş da insan o noktaya sinirleri bozulunca geliyoo allahım herbirimizin tamamına erdirmeyi nasip etsin inşallahh isteyen herkese sağlıcaklan tez zamanda versin inşallahh opuyorumnanaktan

cnm çok teşekkürler bende seni tebrikl ederim hayatım allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallahhhh canım :CüvCüv: :CüvCüv:

Ya topicteki arkadaşlar üzgünüm ama ninike sataşmadan geçemicem kaydirigubbakcemile3
Sen niye kednni ermişlik mertebesine sokuyon anlamadımki lülülülülülü
Bi kere çiçemin eline nasıl elini sürdün? kaydirigubbakcemile3

Canım hayırlı uğurlu olsun
Allahım tamamına erdrsin inşallahhhhhhhhh
KISLAR GÜNAYDINNNN

bebeğime;

Ahh bebeğim
Hasret gözlüm
Dahası

çok şükür rabbime

ÇİÇEĞİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM TEBRİKLERRRRR :nazar:
CANIM ARKADAŞIM ALLAHIM KUCAĞINA ALMAYI DA NASİP ETSİN.. SAĞLIKLI SORUNSUZ Bİ HAMİLELİK GEÇİRİRSİN UMARIM..
BEN ZATEN EMİNDİM BU HABERİ VERECEĞİNDEN.. ER YADA GEÇ...
SENİ ÇOK SEVİYORUMMMM
canım arkadaşımmm sen hep inandın banaaaa allahım utandırmadı senii opuyorumnanaktan aminnn canım benimm aminn inşallah hep birliktee allahım sağlıcaklan kucaklarımızada almayı nasip edecekk canım benimm opuyorumnanaktan
çiçeğim ne kadar sevindim bilemezsin senin neler yaşadığınıda az çok biliyorum
Rabbim sabrının meyvesini verdi demek ha inş yakında pıt pıtlarınıda duyarsın nazlı bebiş ne kadar sonra gelmiş oldu bayağı bekletti annesini yaramaz
Allah sağlıkla kucağına almanı nasp etsin cnm
neden bilmiyorum böyle mücadele verip bebişlerine kavuşanlara daha çok seviniyorum ben çünkü ben 5 ayda yoruldum şimdiden
özel bi taktik varmı?
saol canım benimmmm çok çok saoll allahım tez zamanda sizlerede yaşatıcak inşallahh bu duyguyu birer birer inşallah canım dualarım inan sizlerle burdna uzaklaşmakta çok iyi oldu içimden girmek gelmiyordu zaten kafam dağıldı biraz olsun canım çok saol tekrar opuyorumnanaktan

Nedemek nasıl elımı sÜrdÜm ya...el deymemeıŞmı sandın sen ÇıÇeĞımı...puhahaha

BEn alıntı yaparak cevaplaaymıyom sorun var sanırım
dmtumt84 canım seninde bebeğin hayırlı uğurlu olsun
Allahım tamamına erdrsn inş. hepimziinkini

cnm çok teşekkürler bende seni tebrikl ederim hayatım allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallahhhh canım :CüvCüv: :CüvCüv:

aminnn canım inşallahhhh allahım sağlıcaklan tamamına erdirir canım opuyorumnanaktan

Ya topicteki arkadaşlar üzgünüm ama ninike sataşmadan geçemicem kaydirigubbakcemile3
Sen niye kednni ermişlik mertebesine sokuyon anlamadımki lülülülülülü
Bi kere çiçemin eline nasıl elini sürdün? kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Selam bayanlarrr, 2 tane yeni hamişimiz olmuş tebrikler canlarım Allah elinize almayıda nasip etsin inşallah... Bizede bolbol dua edin ne olur opuyorumnanaktan

Size ateş tablomu eklim sizce ne zaman yumurtladım ben?

8 09.Ara bitti
9 10.Ara 36,4
10 11.Ara 36,6
11 12.Ara 36,6
12 13.Ara 36,6
13 14.Ara 36,7
14 15.Ara 36,8
15 16.Ara 36,6
16 17.Ara 36,7
17 18.Ara 36,8
18 19.Ara 36,6
19 20.Ara 36,9
20 21.Ara 37

Selam bayanlarrr, 2 tane yeni hamişimiz olmuş tebrikler canlarım Allah elinize almayıda nasip etsin inşallah... Bizede bolbol dua edin ne olur opuyorumnanaktan

Size ateş tablomu eklim sizce ne zaman yumurtladım ben?

8 09.Ara bitti
9 10.Ara 36,4
10 11.Ara 36,6
11 12.Ara 36,6
12 13.Ara 36,6
13 14.Ara 36,7
14 15.Ara 36,8
15 16.Ara 36,6
16 17.Ara 36,7
17 18.Ara 36,8
18 19.Ara 36,6
19 20.Ara 36,9
20 21.Ara 37

canım çok çok saol inşallah dualarımız sizinle canım
kaç günde bir regli oluyorsun 15. güna teşin düşmüş sonraki gün yükselmiş o gün olabilir yumurtlama ama 9. günde düşükmüş sonra yükselmiş eğer regli periyodun kısaysa 10. gün yumurtan çatlamış diyebiliriz ama eğer uzunsa periyodun 16. gün çatlamış olabilir diyebiliriz canım hakkında hayırlısı opuyorumnanaktan

canım düzelticem tarihini. 3 saat uyumuşsun bence normal çıkmıştır. Belki 35.9 değil de 36 ama sonra yükselmiş. Hayılı uğurlu olsun inşallah.

teşekkür ederim canım ..

A&S canım ben de seni merak etmiştim. Döngün güzel oturmuş hadi bakalım artık bebeğin de hemen gelir inşallah.

nasılsınız canlarım ben bu ay ateş ölçmeyeceğim polen aldım balla her sabah balla aç karna yiyorum yumurtalrım gelişsin rahmim güçlensin aşılama öncesiii

canım yanlış eger karışımsa yedigim bende almıştım ama adet geçiktirdigi için yemedim oyle okudum topikte
hayırlıyla hamile kalırsın inşallah güzelim

ayy loveli canım görmedim seni, kusura bakma. Çok yağmur yağıyor ve de doğalgaz borusunun oradan su girmiş mutfağıma damlaya damlaya göl olmuşakannehir Neyse Allah bu havada dışarıda olanların yardımcısı olsun. Polen iyi fikir, bir de anneannem bir bal bulmuş, poleni gerçekmiş, karabişey balı, bayağı pahalı kilosu 75 lira mı ne. Neyse çok güzel ama böyle insanın boğazını yakıyor. Çok iyi ediyorsun. Hadi yarasın bakalım :)

kestane balı olmasın yada deli balı drler bilirsin bilmem odur belki annanenin bahsettigi
çok acı olur

X