Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çiçegim ve dmutum84 tebrik ederim kızlar sizi saglıklı bir hamilelik sonundada bebegini kucagına almayı nasip eder allahım inşallah

canım çok çok saol inşallah dualarımız sizinle canım
kaç günde bir regli oluyorsun 15. güna teşin düşmüş sonraki gün yükselmiş o gün olabilir yumurtlama ama 9. günde düşükmüş sonra yükselmiş eğer regli periyodun kısaysa 10. gün yumurtan çatlamış diyebiliriz ama eğer uzunsa periyodun 16. gün çatlamış olabilir diyebiliriz canım hakkında hayırlısı opuyorumnanaktan

27 yada 28 gün sürüyor canım ... a.s.

kızlarrrrrrrrrr süpersiniz yaaaaaaaaaa
dmutum84 çiçeğim rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahhhhh:teytey::teytey::teytey::teytey:
öpüyorum ikinizideeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Ohhhhhhh topiğe nazar değdi diyoduk bakııın Rabbim hemen iki hamiş gönderdi. Maşşşşşşaaaallllllaaaaahhhhh. Allah sağlıklı, hayırlı evlatlar versin size :)))
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance:

dmtumt84 çok sevindim valla. Ben de listeden bakıyodum, sıra dmtmtde diye. Şiir de çok güzel olmuş.

Çiçekçik canım nasıl sevindim anlatamam. Ben ilk buraya girmeye başladığımda senin başına gelen o talihsizlik vardı topikte, çok üzülmüştüm. Bence de uzaklaşman iyi oldu. Ohh ya gözüm gönlüm açıldı. Allah sizden razı olsun.

nevetnacım ben daha adet olmadım dr gitmedim beklemedeyim şimdilik canım bakalım hayırlısı
sen nasılsın_?

ıyiyim çok şükür. Bence bu hafta da gelmezse git bi doktora. Sonuçta hamilelik yoksa bile -inşallah vardır- bir an evvel sökülür, sen de için rahat bi şekilde devam edersin çalışmalara.

selam kızlar bugun doktor kontrolum vardı kesemızın bırı sonmus ama dıgerı cok ıyı masallah..bıraz uzuldum ama ..allah daha buyuk acılar vermesın..burası bana cok ugurlu geldı ınsallah hepınızede sans getırır..hepınız ıcın dua edıyorum

Canım hakkında hayırlısı olsun demiştik zaten. bebişin çok güzel gelişsin inşallah, sağlıkla gelsin.

sagol nevetnacım sen cok ıyısın hıc yanlız bırakmadın benı ve burdakı bı cok arkadasımızı..hep yazdın..cok sagol allah en kısa zaman da yuzunu guldursun ınsallah..

canım çiçeğimin meleği geliyoooooor
dmt arkadaşımın da meleği geliyor ohhhh ne güzelll maşallahhhh darısı başımıza inşallahhhhhhhh
npslcim sönmüş derken ikiz değil mi artık yanlış anlama valla anlamadım eğer böyleyse rabbim öbür bebişi sağsalim kucağına almanı dilerimmmm canım benim

hadi kızlar canlanalım artıyor hamişler

Bu sabah geldi kırmızılar, tam gününde.
Ateş ölçmeyi bırakıyorum ben. Karışım, doktor vs hiçbir şey yapmayacağım bu ay.

Kendinize iyi bakın kızlar

ben de ateş ölçmeyi bıraktım pellycim ilk defa kür deneyeyim dedim bi de bu olsun dedimm

canım çiçeğimin meleği geliyoooooor
dmt arkadaşımın da meleği geliyor ohhhh ne güzelll maşallahhhh darısı başımıza inşallahhhhhhhh
npslcim sönmüş derken ikiz değil mi artık yanlış anlama valla anlamadım eğer böyleyse rabbim öbür bebişi sağsalim kucağına almanı dilerimmmm canım benim

hadi kızlar canlanalım artıyor hamişler

sagol lovelı olurmus boyle bazen sonermıs cogul gebelıklerde zaten doktorda uyarmıstı kalp atıslarını duyana kadar beklıcez dıye..dıgerı cok sukur ıyı hersey yolunda darısı tum ısteyenlerın basına

Selam arkadaşlar bayağıdır gelemedim.
İki hafta önce belimi incittim iki haftaya yakın yattım şimdi iyiyim ama bayağıdır gelemiyordum.
Geldim cok güzel haberler duydum, cicekcik, dmtumt, ninik ve npsl hepinizi tebrik ederim kızlar.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip eder inşallah, başka arkadaşlarda varsa hamiş kalan,hepsini tebrik ediyorum cok...

Bu topic bence gercekten ugurlu, ayrıca buradaki muhabbet inanın cok güzel.
zaten çoğu arkadaşımız diğer arkadaşlara her zaman destek oluyorlar.
bende o yüzden hala buraya geliyorum.

pellycim senide merak ettim, adetin yakındı ya, gelmiş pis kırmızılar.
Allah sabır versin canım, Allah hayırlısıyla bebişini göndersin canım İnşallah tez zamanda.

nevetnacım sen nasılsın?
ay hepinizi cok özledim ben, ama böyle ara verip gelince ve güzel haberler alınca cok ama cok mutlu oldum.
Allah sabırla bekleyen tüm arkadaşlara nasip eder inşallah.

ayyyyyyyyy canımmmmmmmmmmmmmmmmmm çok tebrik ederimmmm allah tamamına erdirsin inşallahhhh :sm_cool:

buraya bende güzel bir haber vermeye gelmiştim ki çok güzel haber aldım inşallah isteyen tüm arkadaşlarımız tez zamanda vermek nasip olur böyle haberler
beni tanıyann bilen arkadaşlarımız verdiğim mücadeleyi az çok bilirler bu ay iyice kopmuştum hatta reglim gelsede doğum kontrol hapına başlasam diye bekliyordum ki reglim gelmek bilmedi ama bi önceki ay kimyasal gebelik yaşadığım için günlerim konusunda çokta emin değildim hatta çok akıntım oldu vajinamda ağrı oldu dedim mantarım eksikti sanırım sonunda mantarda oldum diye düşünürken neyse dedim gelmezse doktora giderim en kesin sonucu orda öğrenirim dedim testler yaptım ama silik çıktığı için ciddiye almadım çünkü benim geçmişimde silik çıkıp negatif kan testi örnekleri çoktur ondan sabrettim bekledim ve cuma günü doktora gittiğimde kesemizi gördük teyzeleriiiii inanın o kadar şaşkınım kii cidden umudumu kesmiştim kendimden ve o kadar mutlu oldumkii yinede kaptırmıyorum 2 hafta sonra kalp atışını duymaya gidene kadar sanırsam biraz daha rahat olucam sonrasında allah büyük
allahım tez zamanda isteyen herkese yaşartır inşallahhhhh dualarım hep sizinlee

AHhhhhh çiçeğim ne çok sevindim bilsen güzelim yaaa...... Ne mutlu sana hep seni takip ediyordum profilini arıyordum geçmiş mesajlarından neler yapıyorsun diye bir ara eşine spermiyogram falan yaptırdıydınız diğer topiclerde aradım buldum seni ben yaaa.
Çok güzel haberlerle geldin bize umarım sağlıkla kucağına alırsın allah tamamına erdirsin tebrik ederim güzelim seni, belki hatırlamışsındır beni, ben bekliyorum hala buralarda

KISLAR GÜNAYDINNNN

bebeğime;

Ne uzun bir bekleyiş bu böyle
Günler geçmek bilmiyor sanki
Birlikte çıktığımız bu uzun yolda
Mutluluğu birlikte avuçlayacağız bebeğim
Ardı arkası gelmiyor hasretin
Dinmiyor yüreğimdeki heyecan
Sensiz geçen günlere inat
Ruhumda sana kavuşmanın telaşı var

Ahh bebeğim
Hasret gözlüm
Seni kollarıma alıp doyasıya sarılmak
Saçlarını okşayıp pamuk ellerini tutmak
Dahası
sana sevdamın şiirini okumak istiyorum

evet kıslar hamileyimmmmm..............
çok şükür rabbime

tebrik ederim demetçim çok sevindim senin içinde izin işe yaradı herhalde, biz de mi izin alsak ne yapsak ya, hayırlısıyla sağlıkla allah tamamına erdirsin inşallahla tatlım....

X